Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

USA burza će ovih dana dobiti financijsku inekciju kakvu si mi na ovoj priprostoj burzi nemremo ni zamisliti

Da da dobila ju je, samo ju jos jako boli pa jos se crvenilo nije maknulo. To je ka u malog diteta 🙂
Poslije injekije, crvenilo.

Mea parvitas.




pozdrav svih hrvatskim braniteljima, ma gdje bili.

pretostavljam da znam na što misliš, ali ako je to to što ja mislim da ti misliš onda to što misliš nije ono što i ja mislim da ti misliš i tako uP.M i ti i branitelji i BF i Kosorica i INA i HT—— eto
[/quote]

Pa jel ima koji stavak u zakonu ili bilo gdje da stoji da se mogu uzeti mojih siromaških 7 udjela u braniteljskom fondu,a vaših koliko imate,da li gdje postoji bilo što napisano,da ih se može uzeti po njihovom nahođenju kada im treba (a sada im treba,tobože),i da ih prodaju tom svom strateškom MOLU,bez mog odobrenja?
Jer mislio sam prodati udjele još odavno kada je više vrijedilo više i kada sam želio,ali toliko reklama DA SE NE PRODAJE ,DA ĆE VRIJEDITI VIŠE,I TOLIKO Kosoričinih molbi da branitelji ne prodaju udjele,to je sve onda po tome MANIPULACIJA ljudima? A manipuliranje je po zakonu kažnjivo,koliko mi se čini.
Gdje je tu zakon,gdje je pravna država,gdje je bilo što kako treba? [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]
[/quote]

nitko ti nije uzeo udjele! Iza tvojih udjela će sada umjesto dionica ine i hta stajati dionice hta i brdo keša. Imaš isto udjela kao i prije, samo što će ti isti vrijediti više nego da BF nije prodao inu. Po meni je BF u ovom trenutku odigrao dobar potez.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....




Najbolji su mi oni koji u ovoj situaciji skidaju npr. Ingru s aska na 155 kn…
Pa pobogu kaj ne pričekaju još 2-3 mjeseca da to padne na 100 kn…. [lol]

Znači želio bi je kupit.

Ne zaboravi da INGRA pada slično cijelom tržištu pa ako bude 100kn toliko će biti i blje,knzm,
IGH će biti 5k ,ht 180 isl.

jedino ako ti nemaš nelikvidne dionice – pa si misliš da nisi pao [bye] [bye]
[/quote]

IGH po 6 (kako ću se nakrcati),HT 220,atpl 1500 [lol]
[/quote]


@Davids

poštovani kolega mora da ste u debelom minusu kad ste tako pesimističan…..

na 4300 sve prodajem...





pozdrav svih hrvatskim braniteljima, ma gdje bili.

pretostavljam da znam na što misliš, ali ako je to to što ja mislim da ti misliš onda to što misliš nije ono što i ja mislim da ti misliš i tako uP.M i ti i branitelji i BF i Kosorica i INA i HT—— eto
[/quote]

Pa jel ima koji stavak u zakonu ili bilo gdje da stoji da se mogu uzeti mojih siromaških 7 udjela u braniteljskom fondu,a vaših koliko imate,da li gdje postoji bilo što napisano,da ih se može uzeti po njihovom nahođenju kada im treba (a sada im treba,tobože),i da ih prodaju tom svom strateškom MOLU,bez mog odobrenja?
Jer mislio sam prodati udjele još odavno kada je više vrijedilo više i kada sam želio,ali toliko reklama DA SE NE PRODAJE ,DA ĆE VRIJEDITI VIŠE,I TOLIKO Kosoričinih molbi da branitelji ne prodaju udjele,to je sve onda po tome MANIPULACIJA ljudima? A manipuliranje je po zakonu kažnjivo,koliko mi se čini.
Gdje je tu zakon,gdje je pravna država,gdje je bilo što kako treba? [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]
[/quote]

nitko ti nije uzeo udjele! Iza tvojih udjela će sada umjesto dionica ine i hta stajati dionice hta i brdo keša. Imaš isto udjela kao i prije, samo što će ti isti vrijediti više nego da BF nije prodao inu. Po meni je BF u ovom trenutku odigrao dobar potez.
[/quote]

Upravo tako, tvoji su ti udjeli ostali i uvijek ih možeš prodati. naravno da je BF napravio dobar posao, pa jučer je već mogao kupovanjem na burzi stvoriti si lijepu razlikicu. I nitko ne kaže da to neće i dalje raditi narednih mjeseci. Po meni se nemoraš brinuti radi toga.
Pozdrav svim hrvatskim braniteljima ma gdje bili.

strpljen..spašen Time is on my side

Pozdrav svima,

bojkot od trajanju od 5 dana , prestao je baš u povoljno vrijeme nove Odluke u Americi, koja će
barem psihološki ostaviti nadu u poboljšanje raspoloženja na našoj burzi.
Makar…. MI IMAMO MNOGOS PROBLEMOS ….. koje RJEŠAVAMO , i sigurna sam da je svima
u interesu da prevagne razum i solidna tržišna utakmica na tržištu kapitala.
Hrvatska u tim aktivnostima neće izostati, niti biti na začelju, već uvijek u prvim redovima..
ZAGREBAČKA BURZA JE REGIONALNI LIDER I TAKO ĆE OSTATI ……………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!






pozdrav svih hrvatskim braniteljima, ma gdje bili.

pretostavljam da znam na što misliš, ali ako je to to što ja mislim da ti misliš onda to što misliš nije ono što i ja mislim da ti misliš i tako uP.M i ti i branitelji i BF i Kosorica i INA i HT—— eto
[/quote]

Pa jel ima koji stavak u zakonu ili bilo gdje da stoji da se mogu uzeti mojih siromaških 7 udjela u braniteljskom fondu,a vaših koliko imate,da li gdje postoji bilo što napisano,da ih se može uzeti po njihovom nahođenju kada im treba (a sada im treba,tobože),i da ih prodaju tom svom strateškom MOLU,bez mog odobrenja?
Jer mislio sam prodati udjele još odavno kada je više vrijedilo više i kada sam želio,ali toliko reklama DA SE NE PRODAJE ,DA ĆE VRIJEDITI VIŠE,I TOLIKO Kosoričinih molbi da branitelji ne prodaju udjele,to je sve onda po tome MANIPULACIJA ljudima? A manipuliranje je po zakonu kažnjivo,koliko mi se čini.
Gdje je tu zakon,gdje je pravna država,gdje je bilo što kako treba? [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]
[/quote]

nitko ti nije uzeo udjele! Iza tvojih udjela će sada umjesto dionica ine i hta stajati dionice hta i brdo keša. Imaš isto udjela kao i prije, samo što će ti isti vrijediti više nego da BF nije prodao inu. Po meni je BF u ovom trenutku odigrao dobar potez.
[/quote]

Upravo tako, tvoji su ti udjeli ostali i uvijek ih možeš prodati. naravno da je BF napravio dobar posao, pa jučer je već mogao kupovanjem na burzi stvoriti si lijepu razlikicu. I nitko ne kaže da to neće i dalje raditi narednih mjeseci. Po meni se nemoraš brinuti radi toga.
Pozdrav svim hrvatskim braniteljima ma gdje bili.
[/quote]

Hvala za info,jer čuo sam od nekih nešto drugačije,pa nisam baš bio oduševljen. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

DEPRESIJA ZAHVATILA HRVATSKE ULAGAČE

Umjesto da se okrenemo europskim indexima, gdje uz mnogo znanja, kapitala i odgovornosti,
bankarske institucije štite svoj sustav, mi i dalje plačemo i kukamo zbog propalih američkih
banaka, osiguranja i šta ti ja znam čega……………ma pustite ih već jednom…
Općoj depresiji, kao da nam je Wall Street točno, u drugoj ulici, pa se čuje jadikovanje i plač
ulagača, i naš narod plače s njima……….. pa što Vam je ljudi !!!!!!!!!!!!!!!!????????????

Mediji su se potrudli i NAMJERNO izbjegli potankosti oko obrane tržišta EUROPSKE UNIJE, ko
da je to "mačji kašalj" , nadjebivi trostruki aksl – kojed izvedemo , kad nam se digne…..

Nitko neće opisati kojim izvanrednim mjerama, i odlukama Parlamenti brane kapital
svojih država, banaka…

LJUDI, PA U ČIJIM MI BANKAMA ŠTEDIMO…. tamo preko Atlantika? Pa kaj je Vama?
Pa mi smo pupčanom vrpcom vezani uz EUROPU- a ponašamo se kao da nam je to nebitno
u odnosu na AMERIKU…
Onaj tko je bio u Americi- dobro zna psihologiju njihovog života , a svi znaju :
…Danas si superstar, sutra si nitko i ništa…živio Bog kojem smo svi zahvalni, jer smo živi i jer
se volimo ko braća…..ti ljudi razmišljaju ipak drukčije..to je drugi svijet zbog miješanja rasa i kultura…i imaju Arape na vratu..koji im ruše bankarski sustav…a da to nisu ni svjesni… politika.

Pa dajte se smirite svi skupa i mirno pričekajte da se uredi zagrebačka burza, da se isprave
problemi koji su nastali u ovoj godini, i da se zajedno dovede u red….
O.K. ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa dajte se smirite svi skupa i mirno pričekajte da se uredi zagrebačka burza, da se isprave
problemi koji su nastali u ovoj godini, i da se zajedno dovede u red….
O.K. ?

što da se uredi? da se isprave koji problemi?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


SDA: MOL dionice isplaćuje 17. listopada

ZAGREB – Danas istječe javna ponuda MOL-a za kupnju dionica Ine, a prema informacijama iz Središnje depozitarne agencije (SDA) konačni podatak o broju deponiranih dionica za prihvaćanje MOL-ove ponude očekuje se sljedeći tjedan, najvjerojatnije u četvrtak, dok bi isplata dioničarima trebala biti 17. listopada.


poslije povrata love iz IPO-a HT-a cijene su se digle, sada su drugacije okolnosti ali nekoliko svjezih miljardica kuna treba uloziti…
mozda cemo sve u potrosnu i na skijanje, fondovi u obaveznice dok HT klizi prema nominali?
nebi se kladio u takav razvoj dogadaja

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jučerašnji pad INE do 2300KN:

http://www.boerse-stuttgart.de/_eng_finder/mta_finder/fnd_build_mta.php?wp_keyword=&fnd_typ=alle&region_basiswert=kroatien&basiswert=alle&optionsart=alle&basispreis_ab=&basispreis_bis=&ko_schwelle_ab=&ko_schwelle_bis=&lauf_ab=&lauf_bis=&fndr_sel=kop&sort_me=&asc_desc=&dknz_anzeige=possible&nln_min=&nln_max=&special_sel=&back_url=/derivate_produkte/derivate_intro/derivate_intro.php&back_target=&letztesfeld=&go.x=7&go.y=10&cutoffhere=&sort_me=b.verfall&asc_desc=desc

Samo transakcije su poništene, pa plan nije uspio.

Službeno obavjest Burze je sljedeća:

http://www.zse.hr/UserDocsImages/2008-10-03%20Sankcija%20Hita.pdf

Znači krivo knjiženje naloga. Možda slučajno, ali tko će ga znati možda je netko online stvarno tako i zadao nalog da cijena padne do 2300KN. To se vjerovatno neće nikada saznati.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3d4d34a7-b359-4ee6-b213-10c9bc401ff8

sprovociralo me

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close