Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gotovo prijatelji,
prošlo u kongresu te ostaje samo da Bush ratificira,
sad se nadam da idemo napokon gore,to bi bilo to [thumbsup] [thumbsup]

a nama ostaje jedno….

Jezoš Kristoš kak sme žejni…žejni

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


@ collector

Zanimljivo da nitko nije primjetio da je EU cijeli dan radila u debelom plusu i završila
danas u prosjeku +3, da su svi naši političari, regulatori i financijski gurui izjavili zadnjih 3 dana da smo mi među najstabilnijima, minimalno gospodarski ovisni, super likvidni i sa zaštitama od HNB-a te je ovo RUŠENJE što se nama dogodilo SAMO psihološki EFEKT (izazvan bez utemeljenja od špekulanata koji izazivaju kod ulagača masovne HISTERIJE). Napose rekli su da naša poduzeća i banke u sustavu imaju odlične rezultate i fundamente i da ova #virtualna cijena" dionica ništa nije naštetila njihovom poslovanju !

ma boli mene kita kakvi smo mi i Hrvatska prema analitičatima i političarima…meni je bitno(nažalost) to kaj padamo i samo padamo već dulje vrijeme…a mislim da to govori samo za sebe…opet nažalost…

... otišli su bikovi uzalud ...

Naše banke su stabilne,bla bla bla…..Međimurska banka-čitaj PBZ grup ne daje kredite građanima za kupnju stanova do dalnjeg [shocked].Do nove godine a dalje vidjet ćemo….Znači nemože se prodati pa će se manje graditi ili se neče nikako do nove godine a dalje vidjet ćemo…..znači neće se ni kopati ,ni cigla kupovati,ni željezo pigati,ni beton kupovati,ni krovna građa,ni crijep….Ne trebam obrtnike,limare centralaše,vodovodače……Ali ne,mi krizu ne osječamo.
Kad su švabi gubili rat na sve strane Gobels je vikao na svim radiostanicama:POBJEĐUJEMO,ŽIVIO FUHRER,ZIG HEIL.ZIG HEIL….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ameri u minusu za 1,20 [thumbsup]

zajebano!!!!!!!!!


ameri u minusu za 1,20 [thumbsup]

znaci mi u ponedjeljak min. 1,5% + , uz inu -7% [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


zajebano!!!!!!!!!

ne dramatiziraj.malo su pali u kakvom su stanju.odlicna vijest. [cool]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
1.935.789 dionica

I još nije kraj – e sad – gledajmo amere drugi tjedan

[sealed]

@ golubv

ne brini za građevinske materijale (ciglu i beton) imamo svemogućega IGH, projekata do 2012 kao u priči, manjak radnika pa ih sada još moramo uvoziti kapom i šakom.

Zar nismo jučer vidjeli kako se MOL lijepo udružio u ekipu ? Cijena ? Prava sitnica !

Prirodna selekcija [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

čini mi se da ćemo mi prije rasta još malo "ronjati"… [bye]
nadam se samo da to neće splašiti ono malo ulagača koji će htjeti novce od INE ponovo u dionice uložiti…mislim da je prodaja INE koliko god bila "mučna" jedina slamka spasa za naše tržište koje bez friške love nemože iz ove kaljuže…sad samo treba imati muda odvojiti se od ostalih i oporaviti burzu jer smo ionako neopravdano nisko pali…



pozdrav svih hrvatskim braniteljima, ma gdje bili.

pretostavljam da znam na što misliš, ali ako je to to što ja mislim da ti misliš onda to što misliš nije ono što i ja mislim da ti misliš i tako uP.M i ti i branitelji i BF i Kosorica i INA i HT—— eto
[/quote]

Pa jel ima koji stavak u zakonu ili bilo gdje da stoji da se mogu uzeti mojih siromaških 7 udjela u braniteljskom fondu,a vaših koliko imate,da li gdje postoji bilo što napisano,da ih se može uzeti po njihovom nahođenju kada im treba (a sada im treba,tobože),i da ih prodaju tom svom strateškom MOLU,bez mog odobrenja?
Jer mislio sam prodati udjele još odavno kada je više vrijedilo više i kada sam želio,ali toliko reklama DA SE NE PRODAJE ,DA ĆE VRIJEDITI VIŠE,I TOLIKO Kosoričinih molbi da branitelji ne prodaju udjele,to je sve onda po tome MANIPULACIJA ljudima? A manipuliranje je po zakonu kažnjivo,koliko mi se čini.
Gdje je tu zakon,gdje je pravna država,gdje je bilo što kako treba? [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



fala ti Bogek fala
kaj je denes petek
a i 16 sati
sad se odo brutalno istresti na registraciji auta
( ak prođem na tehničkom)
pozdrav svima i ugodan vikend želi
maminepare

Gospodo,
kao prvo bi se zelio zahvaliti ljubaznom gospodinu koji mi je prodao malo LEDA po 7500.
takva darezljivost se rijetko susrece…

danas mi je baron bio nesto sutljiv.
sad je ocito i najvecim pesimistima da je vlakic krenuo.
hoce li se pretvoriti u zahuktalu lokomotivu koju nitko ne moze zaustaviti (op. Obama) to cemo jos vidjeti…

ko me poslusao i natrpo se na bid na ledu fino je mogao vec sad profitirati.
ugodan vikend zelim uz preporuku pracenja zelenila preko bare.
zeleno odmara oci i dusu….
[thumbsup]
[/quote]
ja ne znam zašto me uopće kontaktiraš preko pm-a.
ma što da ti kažem , ti po svom.
kao onaj moj legendarni prijatelj koji će uskoro ostaviti gaće na štapu burze.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close