Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je jamio, jamio …. ap, ap [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

zavrseno glasanje u USA kongresu 262/171……proslo….

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Prošlo u Kongresu [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Neka vam vasa burza,nikad vise lovu ne ulazem u Hr,ako treba nek popusim drugdje a ne u ovoj banani drzavi.

Odlazi, i ne okreći glavu, a banane ćemo sami popapati.
pozdrav svih hrvatskim braniteljima, ma gdje bili.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

gotovo prijatelji,
prošlo u kongresu te ostaje samo da Bush ratificira,
sad se nadam da idemo napokon gore,to bi bilo to [thumbsup] [thumbsup]

Nakon zelenog ameri okrecu u crveno…

http://finance.yahoo.com/actives?e=us [angry]

Al se trguje, ko na placu kod nas…

kratki pregled promjena u sda na današnji datum
HT +13678
ATPL -780
KOEI +50
INA +2332
ERNT +208
ISTT +420
INGR +285
IGH -6
PBZ +166
ADRS-P +370

zbirno unutar top 10, OIF pomalo prodaju, OMF kupuju

Heaven or Las Vegas

Nemojte se zavaravati da ce trziste rasti nakon izglasavanja ovog plana – trziste ide dolje cim SEC ukine short-selling ban a to ce biti upravo nakon donosenja istog. Procjene za DJIA i S&P500 stavio sam na temi TA jos prije nekoliko dana. Pozdrav svim znalcima!


kratki pregled promjena u sda na današnji datum
HT +13678
ATPL -780
KOEI +50
INA +2332
ERNT +208
ISTT +420
INGR +285
IGH -6
PBZ +166
ADRS-P +370

zbirno unutar top 10, OIF pomalo prodaju, OMF kupuju

Gledam i ja paralele po danima i gotovo svim dionicama.
Prodaja je u proteklih 45 dana u TOP 10 bila višestruko veća od kupnje …
… pravo rasipanje !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

otvorio sad forum i naisao tocno na ono kaj sam i ocekivao…poceli su postovi tipa..kongres prihvatio (sa milijun palceva gore)…meni je to naprosto smijesno…da i sad ce se sve odjednom promijenit i svi cemo se izuvuci iz nagomilanih minuseva…ima dobrih vijesti ali ima i negativnosti..npr. hoce li i kad ce bf odlucit utrosit inine novce na htk? kak ce regirat ameri na uplatu, od kako citam 800 milijardi dolara jer mnogi misle kako to nije dovoljno?
ne zaboravimo i da su banke u cijelom svijetu u banani i na rubu te se samo ceka kad ce koja prdnut…

velim ima pozitivnih stvari ali …

... otišli su bikovi uzalud ...


pozdrav svih hrvatskim braniteljima, ma gdje bili.

pretostavljam da znam na što misliš, ali ako je to to što ja mislim da ti misliš onda to što misliš nije ono što i ja mislim da ti misliš i tako uP.M i ti i branitelji i BF i Kosorica i INA i HT—— eto

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@ collector

Zanimljivo da nitko nije primjetio da je EU cijeli dan radila u debelom plusu i završila
danas u prosjeku +3, da su svi naši političari, regulatori i financijski gurui izjavili zadnjih 3 dana da smo mi među najstabilnijima, minimalno gospodarski ovisni, super likvidni i sa zaštitama od HNB-a te je ovo RUŠENJE što se nama dogodilo SAMO psihološki EFEKT (izazvan bez utemeljenja od špekulanata koji izazivaju kod ulagača masovne HISTERIJE). Napose rekli su da naša poduzeća i banke u sustavu imaju odlične rezultate i fundamente i da ova #virtualna cijena" dionica ništa nije
naštetila njihovom poslovanju !

USA burza će ovih dana dobiti financijsku inekciju kakvu si mi na ovoj priprostoj burzi nemremo ni zamisliti (naravno biti će tu još kakavih preslagivanja velikih i politiziranih), a tokođer je slično intervenirala sa masnim ciframa i cijela EU, posebno Irci … stoga treba stati na loptu s špekulacijama, jer se situacija u svijetu upravo stavlja pod nadzor, a uostalom
to nas se sve skupa nije trebalo niti ticati, kad smo prema političarima vrlo stabilni i čvrsti [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close