Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolji su mi oni koji u ovoj situaciji skidaju npr. Ingru s aska na 155 kn…
Pa pobogu kaj ne pričekaju još 2-3 mjeseca da to padne na 100 kn…. [lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ma ja sam rođeni optimist. Ako gubim, onda gubim pola, ako dobivam onda dobivam sve. To ti je računica.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Zna li netko kad je glasanje u kongresu da se mogu pripremiti, pivo, čips i ostalo?

Europa sve više u plusu ameri u plusu
A ovi naši smradovi kad su govorili da nemamo nikakvog utjjecaja s amerima boga mi su imali pravo!
Mi u crvenom.

ošlo strašilo na LEDO (onih 80 kom)..hehehe popali smo ga svi zajedno…
ja sam out..imam još puno casha na bank računu ali 0 na brokerovom….grrrrr

jebiga…sada sam do grla tranu…idem sa vama ili u nebesa ili u pakao…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ok, ako vi svi prodajete, ali zašto BF prodaje? To nije fond koji gleda kapitalne dobitke.

Mislim da je konačno došlo vrijeme da se jedan fond eliminira. iako imam simboličan broj udjela i iako nisam mislio prodavati udjele sada će to napraviti sa željom da se jedna grozna tvorevina ugasi. s toliko žara su svi ovi pederi hodali okolo i govorili ne prodajte udjele jer će vrijediti jednog dana više kada prođe ova kriza. A onda na vrhuncu krize prodaju mađarima. Sramota.

Kakve veze ima što će sutra Ina na burzi vrijediti 2500 ili 2000 ako mi ne povlačimo udjele. koji qurac oni sada će ulagati u obveznice i dionice. Neka fino ljudima isplate izvanrednu dividendu nastalu prodajem INE i zdravo. za svaki bod 300 kuna i gotovo. Onda neka prodaju i HT i isplate drugih 300 kuna po bodu i zdravo.

Ali slatka je naknada za upravljanje sa 4-5 milijardi kuna imovine. 1% je 50.000.000 kuna. Koliko ono su troškovi upravljanja?

Ista pitanja sam i ja postavljao ali nema tu nikakve logike već samo politika.
Iste fore prodaju se već 15 godina a narod jednostavno guta sve što mu serviraju.
Međutim nisu oni krivi za to nego svi mi. Oni grabe sebi dok mogu a kad vide da više neće moći onda kažu da nisu i da više neće (mala kontradikcija) pa grabe i dalje a ovičice mirne jer su "site" kako bi Sanader rekao.

Ja ne vidim ni jednoga razloga da netko više zadrži uloge u BF-u! Ja ih nemam ali da mi ih je ostalo trčeo bih što prije po isplatu.
E sad dali će to narod kazniti?? Hoće, kao i uvijek do sad. Bože mili koje li tuge od države!!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

fala ti Bogek fala
kaj je denes petek
a i 16 sati
sad se odo brutalno istresti na registraciji auta
( ak prođem na tehničkom)
pozdrav svima i ugodan vikend želi
maminepare

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Još malo i u plusu smo…

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.964,95 -0.37% 158.900.236,40 kn 64.452.721,53 kn 89.447.514,87 kn 5.000.000,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


…….možda da kupe kraš……………sad je vrijeme kad se gubitnici udružuju
pa onda prošire asortiman na čokoladne krastavce
bajaderu sa slaninom
čokoladnu torticu sa okusom tirolske
jaffa paradajz koncentrat

Vidim, nisam samo ja danas ležeran. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Najbolji su mi oni koji u ovoj situaciji skidaju npr. Ingru s aska na 155 kn…
Pa pobogu kaj ne pričekaju još 2-3 mjeseca da to padne na 100 kn…. [lol]

Znači želio bi je kupit.

Ne zaboravi da INGRA pada slično cijelom tržištu pa ako bude 100kn toliko će biti i blje,knzm,
IGH će biti 5k ,ht 180 isl.

jedino ako ti nemaš nelikvidne dionice – pa si misliš da nisi pao [bye] [bye]

smanjuje se minus.......

Sad su se našli slagati na kupnji na IGH. Nema ništa mukte [kiss]

Ugodan vikend želim svima

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.967,01 -0.3% 169.198.407,82 kn 67.338.558,96 kn 96.859.848,86 kn 5.000.000,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close