Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Čokolino i…
SPAJANJA I PREUZIMANJA
Podravka kupila Čokolešnik
Autor/izvor: Martina Čizmić
LJUBLJANA – Od 1. siječnja 2009. godine Čoko i Čokolešnik postaju vlasništvo Podravke iz Koprivnice, objavljeno je na stranicama Ljubljanske burze.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/podravka-kupila-cokolesnik,26725.html

a da kupe konačno Vitaminku?
[/quote]

…….možda da kupe kraš……………sad je vrijeme kad se gubitnici udružuju
pa onda prošire asortiman na čokoladne krastavce
bajaderu sa slaninom
čokoladnu torticu sa okusom tirolske
jaffa paradajz koncentrat

to bi se sigurno kupovalo [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


evo me , vratio se s rucka.
mozemo nastaviti igru.
gdje smo stali?

evo ovako:
predlazem da se natjecemo u igri "pretvaranja dionica"
dakle, kupimo svaki po 10 dionica leda i onda gledamo koliko brzo ih mozemo
pretvoriti u 10 dionica IGH.
jos dobijemo 1000kn u cashu.
igra je super, a IGH je malo skuplji od LEDA….ja stalno to radim.
a igrajuci se, zaradite…

ko se ne boji izazova?

[proud]

I ja kada sam kupovao premišljao sam se između ove dvije dionice – odlučio se za Ledo obzirom da je pao skoro 3x a IGH samo 2x

drugo i najvažnije a molim za komentar sve:

Otac i sin rade u Igh – i tvrde mi jednom prilikom prije cca 20′ dana da su dobili svaki po 50 dionica i ti kad je bio na 15k – ONI DOBILI A MI PLAĆAMO – e pa zato nisam u IGH – ništa ne tvrdim o vrijednosti dionice
ali njima je ulaz 0k i mogu prodat bilo kad.

Koliko ih još ima da su dobili dionice IGH – da li je to OK

Ima li još firmi u kojima se dijele dionice – osim propalih brodara

ako netko ima kakvih saznanja ? neka napiše

smanjuje se minus.......

Ko se to danas nakrco ATPL po 1800, baš u vrijeme kad se BDI lagano okrece..




Čokolino i…
SPAJANJA I PREUZIMANJA
Podravka kupila Čokolešnik
Autor/izvor: Martina Čizmić
LJUBLJANA – Od 1. siječnja 2009. godine Čoko i Čokolešnik postaju vlasništvo Podravke iz Koprivnice, objavljeno je na stranicama Ljubljanske burze.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/podravka-kupila-cokolesnik,26725.html

a da kupe konačno Vitaminku?
[/quote]

…….možda da kupe kraš……………sad je vrijeme kad se gubitnici udružuju
pa onda prošire asortiman na čokoladne krastavce
bajaderu sa slaninom
čokoladnu torticu sa okusom tirolske
jaffa paradajz koncentrat

to bi se sigurno kupovalo [thumbsup]
[/quote]

možda u vijetnamu za desert poslije crvi, ali jebiga tamo moš prodat kilu tih proizvoda za kunu


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2b6d269e-8296-4111-9fe2-28eed76d079d

Vlada je kriva za sve čudno pa svi znamo da nije šta im je

NIJE VLADA kriva ništa – po meni , građani zarađuju po 30k po paketu – pa šta je to malo????

I to je bolje nego kad su ova dvojica Čačić i Jurčić prodali HT po bagateli a narod nije zaradio ništa.( a pametni su uvijek oni u oporbi – to se zna)

Ovdije su svi u + i država i narod —————— E DA se bar tako prodavalo i banke i drugu imovinu – tj. bez direktne pogodbe naših Vlada i Stranaca — imali bi danas i više domaći banaka ili ako ne u najgorem slučaju bar bi sve pošteno platili (stranci)

Inače cijena od 2800 je realna obzirom na krizu u svijetu i da je OMV danas podnjeo ponudu ona bi bila 1700kn.

smanjuje se minus.......

Ok, ako vi svi prodajete, ali zašto BF prodaje? To nije fond koji gleda kapitalne dobitke.

Mislim da je konačno došlo vrijeme da se jedan fond eliminira. iako imam simboličan broj udjela i iako nisam mislio prodavati udjele sada će to napraviti sa željom da se jedna grozna tvorevina ugasi. s toliko žara su svi ovi pederi hodali okolo i govorili ne prodajte udjele jer će vrijediti jednog dana više kada prođe ova kriza. A onda na vrhuncu krize prodaju mađarima. Sramota.

Kakve veze ima što će sutra Ina na burzi vrijediti 2500 ili 2000 ako mi ne povlačimo udjele. koji qurac oni sada će ulagati u obveznice i dionice. Neka fino ljudima isplate izvanrednu dividendu nastalu prodajem INE i zdravo. za svaki bod 300 kuna i gotovo. Onda neka prodaju i HT i isplate drugih 300 kuna po bodu i zdravo.

Ali slatka je naknada za upravljanje sa 4-5 milijardi kuna imovine. 1% je 50.000.000 kuna. Koliko ono su troškovi upravljanja?

Kako se papa ovaj skriveni od 80 komada na LEDU…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Da ne povjeruješ. Evropa se okrenula u zeleno, futuresi su cijeli dan pozitivni. Svi se pripremaju na izglasavanje financijskog spasa vrijednog 700 mil. dolara, a mi u crvenom.

Mi smo jedini pametni i znamo da još neće proć
[angry]

Zanimljiv dan !
Taman kada sam potrošio sve kunice za današnji shopping, sve je počelo rasti, joj, joj [tongue]

Danas Ameri moraju otvoriti crveno …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Evo u kakvom okruženju živimo. Mene više ništa ne može iznenaditi.

BRATOVA ISPOVIJEST
Zlatna paraolimpijka može hodati i nije bila u komi?!

Sad će tek zanimljivo. U ponedjeljak se ide ili -5% ili +10%. Ne može se reći da nema izbora.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

foto..
ide se ili -10% ili +10

od kuda ti samo -5?

hehehe…ma ide se u plus i gotovo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close