Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako tuku ATPL do 2800 [angry]

??

Heaven or Las Vegas



Kako tuku ATPL do 2800 [angry]

??
[/quote]
E da bar…

Bas gledam sastavne dionice indexa i moram ponovno izjaviti da je uzasno glupo racunanje ovog ludog Crobexa. Pogledajte dionice a Crobi -2%

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


možda su danas na djelu marginalci i preostali udjeličari u OIF-ovima

Moš misliti?!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


možda su danas na djelu marginalci i preostali udjeličari u OIF-ovima

Jazovka je namjerno otvorena kako bi se ulovili i zadnji marginalci.Bez obzira na odluku o 700 mlrd
američkog kongresa,koja će vjerovatno biti pozitivna ni u ponedjeljak nebi trebalo biti oporavka.Za to bi se trebali pobrinuti OIF,i lagano pucati po ASK da se mali ne razmašu,a da marginalci ne uteču sa udice.
Ponedjeljak i utorak bi moglo još jače pucati,ali nisko na kupnji bi mogli čekati oni koji su to i
isprovocirali.Tko u toku početka iduće sedmice,a možda i sve do četvrtka podigne margine mogao bi napraviti veliki posao.Ovaj
vikend idem u lov na keš od 150.000,da bi oslobodio dionica od 200.000 i na to uzeo margine od 200.000.
Pa kome obojci ,kome opanci!

Ove stvarina burzi treba gledati na drugi način.
Ovo su igre fondova i to svi znaju…jedino mi u toj prići nije jasan Gosp.Samodol.On je glavna osoba Hanfe,izuzetno dobro plačen za svoj rad ( ili ne rad ),osoba od velike važnosti za stabilnost burze i istinitost.Znaći da se spriječe manipulacije i lopovluk.Sad se pitam da li je i jedan broker završio u zatvoru ili bio u istrazi.Dobiju zabranu odlaska od 10 dana u Vincek na kolače i to je to.
MF uništavaju povjerenje ulagača,uništili su građanima Hrvatske mogučnost da trguju na burzi…Kako na takve stvari Gosp.Sanader gleda?Boli ga k…. za normalan svijet.Kad treba glasove onda ide i rukuje se ,obečava…Sad bi trebao pokazati svoju hrabrost i poštenje i povući crtu ovom lopovluku.Jer ovo što se radi sa nalozima,dogovorenim transakcijama,telefonskim dogovaranjem o otkupu dionica…pa to je stvarno previše za jednu državu koja bi želila ići u EU.A svi znamo da nam je upravo taj EU dao do znanja da je kod nas kriminal i mpravosuđe najveći problem.Eto prilike za dotičnu gospodu da sad,ali upravo sad reagiraju a ne za mjesec dana…


Rooster, kaj si i ti pukao?

Ma ne, zašto to misliš? Petak je, pa sam malo u ležernom tonu…

Nit kupujem, nit prodajem, samo se hvalim. [cool]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



možda su danas na djelu marginalci i preostali udjeličari u OIF-ovima

Jazovka je namjerno otvorena kako bi se ulovili i zadnji marginalci.Bez obzira na odluku o 700 mlrd
američkog kongresa,koja će vjerovatno biti pozitivna ni u ponedjeljak nebi trebalo biti oporavka.Za to bi se trebali pobrinuti OIF,i lagano pucati po ASK da se mali ne razmašu,a da marginalci ne uteču sa udice.
Ponedjeljak i utorak bi moglo još jače pucati,ali nisko na kupnji bi mogli čekati oni koji su to i
isprovocirali.Tko u toku početka iduće sedmice,a možda i sve do četvrtka podigne margine mogao bi napraviti veliki posao.Ovaj
vikend idem u lov na keš od 150.000,da bi oslobodio dionica od 200.000 i na to uzeo margine od 200.000.
Pa kome obojci ,kome opanci!

[/quote]

Margine dizati u ovim vremenima ravno je suicidu. Radije razmišljaj o zalihama hrane. Također vrijedi misliti i gdje zakopati obiteljsko zlato

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da ne povjeruješ. Evropa se okrenula u zeleno, futuresi su cijeli dan pozitivni. Svi se pripremaju na izglasavanje financijskog spasa vrijednog 700 mil. dolara, a mi u crvenom.


Ove stvarina burzi treba gledati na drugi način.
Ovo su igre fondova i to svi znaju…jedino mi u toj prići nije jasan Gosp.Samodol.On je glavna osoba Hanfe,izuzetno dobro plačen za svoj rad ( ili ne rad ),osoba od velike važnosti za stabilnost burze i istinitost.Znaći da se spriječe manipulacije i lopovluk.Sad se pitam da li je i jedan broker završio u zatvoru ili bio u istrazi.Dobiju zabranu odlaska od 10 dana u Vincek na kolače i to je to.
MF uništavaju povjerenje ulagača,uništili su građanima Hrvatske mogučnost da trguju na burzi…Kako na takve stvari Gosp.Sanader gleda?Boli ga k…. za normalan svijet.Kad treba glasove onda ide i rukuje se ,obečava…Sad bi trebao pokazati svoju hrabrost i poštenje i povući crtu ovom lopovluku.Jer ovo što se radi sa nalozima,dogovorenim transakcijama,telefonskim dogovaranjem o otkupu dionica…pa to je stvarno previše za jednu državu koja bi želila ići u EU.A svi znamo da nam je upravo taj EU dao do znanja da je kod nas kriminal i mpravosuđe najveći problem.Eto prilike za dotičnu gospodu da sad,ali upravo sad reagiraju a ne za mjesec dana…

pročitao sam prve dvije rečenice i odustao…dobro si rekao plačen za svoj posao…a posao mu je da se ulizuje mirovnicima i njima dozvoljava da rade kaj žele…oni mu daju mito i to je to…vrlo jednostavno….bagra samo takva…

ali barem neće još dugo…i ovako i onako nitko im ne prodaje na ovim razinama…a ako spuste još niže još će manje dionica dobiti…tako da se mogu hebat u glavu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@inovator:

kolega ne bi htio da me krivo shvatiš , smatram da će nam tih 700 mlrd donekle pomoći u ovoj ružnoj situaciji , ali nebi ja to ni u kom slučaju nazvao nikakvim financijskim spasom , to je po mome skromnom mišljenju samo običan sirup koji će ublažiti kašalj..

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


@inovator:

kolega ne bi htio da me krivo shvatiš , smatram da će nam tih 700 mlrd donekle pomoći u ovoj ružnoj situaciji , ali nebi ja to ni u kom slučaju nazvao nikakvim financijskim spasom , to je po mome skromnom mišljenju samo običan sirup koji će ublažiti kašalj..

i mnogima poslužiti da izađu u cash dijelom ili full…i onda čekanje boljih vremena…bez deal idemo na 2600 samo tako , a sa dealom idemo isto ali prvo malo gore, a onda ono lagano povlačenje prema dolje….

stoga ovih 700 mlrd sigurno nije nikakav spas, niti kreće neki oporavak…ali će sigurno doći do explozije svijetskih indexa pa tako i crobexa slijedeći tjedan…idealno vrijeme za izađi sa lijepim plusom i onda opet čekat

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close