Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne brini se obveze ostaju i zaboravi da će ti ih netko oprostiti, glupost neviđena!

Sto ti nisi cuo za salu, posalicu, sarkazam itd?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Dajte ljudi, molim vas, pročitajte barem osnovne zakone, pravilnike i naputke, pa nećete postavljat glupa pitanja poput zašto INA nije u blokadi!

Daj nam objasni ???????????????

Karlo nije ti lako.

izgleda imamo americki sindrom problema s likvidnoscu, sad barem ne otkupljuju inu, mozda da danas uzmu neplaceni dopust nasi vrli menagercici?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Dajte ljudi, molim vas, pročitajte barem osnovne zakone, pravilnike i naputke, pa nećete postavljat glupa pitanja poput zašto INA nije u blokadi!

Daj suti,pusti da se malo bunimo,to nam jedino ostalo.

Karlo nije ti lako.

Gospodo, molim malo agilnosti,
sjedim na bidu i dosadno mi je…
ocete mi malo prodavati dionice?
vec 33 minute nista…

zasto me tjerate da pocinjem razmisljeti o asku?
pa kupnja po bidu se puno vise isplati…
[cry] [cry] [cry]

Sve će kapitalističke banke u svitu propast to je činjenica samo je pitanje vrimena kad će Europa doć na red a time i Hrvatska! Zaba,Pbz njihovi su vlasnici talijani a vlasnici talijana su ameri.Kriza je neminovna i kuca nam na vrata zato pamet u glavu.I još nešto pljačka INE je največa pljačka u povijesti RH pa i one privatizacijske 90-tih.

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

tigrus…čekaj..prodat će ti netko..nemoj po ask-u…
neka se fondovi sada muće i prodaju..prodat će oni sigurno jer im treba lova za isplatu…strpi se..odi na kavicu…

a ako do 14 ti nitko nije niš prodao onda razmišljaj o ask-u…pogotovo ako će futursi nastaviti rasti

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ako novinari koji se bave burzom pišu ovakve gluposti onda je sve jasno !

ZSE uživo: Ina u blokadi na 2300 kuna! Dopunjeno!

Nikola Sučec
nikola.sucecatcharbusiness.hr 03.10.2008 09:30
Promijenjeno 03.10.2008 10:27
Pročitaj komentare ( 13)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
d3e60333-2319-42c7-97b7-31c484baf430
Ocijenite članak ( 0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3minute.

Na samom otvaranju burze, Crobex je pao 2,06 posto, na 2914,53 boda, što je nova najniža razina domaćeg dioničkog indeksa u ovoj godini. Najlikvidiji je Ericcson, kojim je ostvareno više od pola prometa, dok je Ina u negativnoj blokadi, na samo 2300 kuna.

Nikola Sučec je neznalica , treba ga poslati ponovo u školu !

@pobjeda

thx stari, necu lupati po asku za sada.
sjedim i dalje, prvi na bidu…
[thumbsup]



Dajte ljudi, molim vas, pročitajte barem osnovne zakone, pravilnike i naputke, pa nećete postavljat glupa pitanja poput zašto INA nije u blokadi!

Daj nam objasni ???????????????
[/quote]

Daj,daj! Ni je sramota pitati ako se ne zna. Bez obzira što sam prodao. Za neku drugu priliku.

who dares, wins

Evo netko na ČEKI ZABA na 280,xx, jesi li to ti Tigre ? [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Cijeli market se prisilno drži na "hladnom pogonu". Izgleda da ni fondovska likvidnost nije velika. Do povrata kapitala od prodaje Ine, bez bitnog oporavka. Ono što se ima likvidnosti, čuvaju drugi tjedan za Ht.

New Report

Close