Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dečki,

čekam da CROBEX padne ispod 2900 bodova , pa da idem malo prošetati.

Vani je ipak lijepše.

Čujemo se poslije podne

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)


aj bok ja sad odoh u ZABU zatvarat kredit a vi također razmislite o istom

Bolje bi ti bilo da si ostavio kredit,ZABA će ionako propasti pa te neće nitko tražiti pare [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Neka vam vasa burza,nikad vise lovu ne ulazem u Hr,ako treba nek popusim drugdje a ne u ovoj banani drzavi.

Karlo nije ti lako.


Ina nije u blokadi ???????????????????????????
Lopovi,lopovi,lopovi ………………………..ovo nije drzava.ovo je sprdacina.

aha pa necete vise podrzvat birtica, vidite kako je kad nas nema

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Dajte ljudi, molim vas, pročitajte barem osnovne zakone, pravilnike i naputke, pa nećete postavljat glupa pitanja poput zašto INA nije u blokadi!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


aj bok ja sad odoh u ZABU zatvarat kredit a vi također razmislite o istom

Ja samo još jučer [tongue], a u PBZ-u još prije nekoliko dana …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

dečki smirite se ………….neće se ništa takvog tragičnog dogoditi. ovo je bilo očekivano, svi smo znali da će nas ina povući nizbrdo kad prođe valjanost molove ponude.
još da odradimo negativan utjecaj podjele dodatnih dionica ht-ea i to je to

iako ne mogu a da ne napomenem da sam vas sve upozoravao da nam slijedi još burnih vremena, i ovo nije njihov kraj
ameri će vjerovatno izglasati taj svoj bailout, samo im to neće značajno pomoći, više će to biti padobran da pri padu ne poginu………………..ali da bi pri doskoku mogli slomiti noge, to je vrlo vjerovatno

što se tiče unicredita i zabe, tu ne očekujem ama baš nikakve probleme, jer talijani NEĆE dozvoliti da im španjolci maznu bankarski sustav ( nisu tako glupi kao račan, sanader, mesić i ekipa )

pozdrav

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ne brini se obveze ostaju i zaboravi da će ti ih netko oprostiti, glupost neviđena!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


dečki smirite se ………….neće se ništa takvog tragičnog dogoditi. ovo je bilo očekivano, svi smo znali da će nas ina povući nizbrdo kad prođe valjanost molove ponude.
još da odradimo negativan utjecaj podjele dodatnih dionica ht-ea i to je to

iako ne mogu a da ne napomenem da sam vas sve upozoravao da nam slijedi još burnih vremena, i ovo nije njihov kraj
ameri će vjerovatno izglasati taj svoj bailout, samo im to neće značajno pomoći, više će to biti padobran da pri padu ne poginu………………..ali da bi pri doskoku mogli slomiti noge, to je vrlo vjerovatno

što se tiče unicredita i zabe, tu ne očekujem ama baš nikakve probleme, jer talijani NEĆE dozvoliti da im španjolci maznu bankarski sustav ( nisu tako glupi kao mi )

pozdrav


u potpunosti se slazem sa Vama samo me smeta zadnja recenica jer mislim da mi forumasi nismo glupi,dobro,hm kad bolje malo procitam ovaj svoj post ja i jesam glup ali ostali forumasi nisu
pofuk
prijatan dan i nadolazeci vikend

ne znam za Vas, ali meni ovo danas izgleda dobro.
padamo oko 2%, ali dionice su na razinama ko i jucer i prekjcer.
pad odraduje ina, a s obzirom da EU je isto crvena,
cijeli pad iznosi INA ne ostecujuci druge dionice.
super!
[thumbsup]

Kada Kongres glasa? Zar to ni je trebalo biti u četvrtak? Više mi ih je pun k.

who dares, wins

Nauči i nas koji još imamo "dudu" iz ime


Dajte ljudi, molim vas, pročitajte barem osnovne zakone, pravilnike i naputke, pa nećete postavljat glupa pitanja poput zašto INA nije u blokadi!

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

New Report

Close