Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo malo sam gledao top10 i ne mogu vjerovati da su PBZ i HPB počeli kupovati dionice a do jučer su bili najveći prodavači bar na onima koje ja pratim pa se pitam dali to išta znači???????????????????????????????

Pitam se kada će već taj IPO za HPB ?
[/quote]
i IPO CO s nestrpljenjem siroke mase isti ocekuju,
mozda poklone crkvi pa ga ona utopi triglavu?
pa da i nasi popovi postanu mesetari, BTJ (bik te jebo) a zasto ne dok se jos ima kaj rasprodavat

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Ne mogu niti zamisliti sutrašnje trgovanje poslije današnjeg Bloody Thursday-a kod prako bare.

Prinos? Tigrus?
Sutra raketiranje? lansiranje u orbitu? Pozitivne blokade?

UP UP

Za Amere se to i očekivalo, moraju nekako namamiti lovu [wink]

Nama sutra kak bude bit će, okrenu li bilo kamo meni je osobno isto, iako mi ne
bi bilo žao da se nekima počnu topiti veliki minusevi od početka 2009.

To je bilo tako strmoglavo namješteno rušenje da nisu imali prilike … [angry]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

cure pazite kaj prodajete, samo ono kaj je precenjeno…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Dow Down 3.22% Nasdaq Down 4.48%. Slijedeći tjedan umak od HT-a ( 1.4 mil dodatnih dionica )
INA=JEDINA= 2000 kuna

Nije dobro !!!! [bye]


to znaci da smo vec sad na 2800, moze li gore?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Ne mogu niti zamisliti sutrašnje trgovanje poslije današnjeg Bloody Thursday-a kod prako bare.

Prinos? Tigrus?
Sutra raketiranje? lansiranje u orbitu? Pozitivne blokade?

UP UP

Sutra počinje operacija Lov na Crveni oktobar.
Torpeda su u cijevima
[bye]
[/quote]

Koje se dionice torpediraju kolega ?
Nadam se da nije ona koja je već danas načeta sa -8,50 % ?

Blago Vama kada sve znate, Vi naravno nemate niti jednu zse dionicu u vl. portfelju !?
[embarass]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

sasvim sam siguran da će isti oni koji su zakasnili iskočiti iz vlaka kad je krenuo nizbrdo…onog trena kada ponovo krene uzbrdo, zakasniti na ukrcaj…

…ljudi nemojte se zavaravati…novca će biti…i novca ima…

…nema mi logike kad neki likovi raspravljaju je li više ljudi u dionicama ili u kešu…uvijek je netko u svim tim dionicama…nikad dionica nije bez vlasnika…i uvijek netko ima keš jer mu ga je netko drugi dao u zamjenu za dionice…

…budući su dionice sve jeftinije…uskoro će postati deficitarna roba…već postaju…samo dok neki to shvate…vlakić će otići…a onda će opet svi drugi biti bezobrazni i krivi što ih se nije pričekalo…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Cijena INE od 2800 kn u javnoj ponudi je fenomenalna,tržišna cijena ADRS – P-A je katastrofalna,treba pitati fondove zašto su plaćali 2900 ili više za INU kada su naftne tvrtke u svijetu izgubile u kratkom roku 50 % cijene? Zašto ignoriraju dionicu ADRS -P-A koja je pala na cijene od prije 5 godina.
Adris je jedina tvrtka u HR koja vraća prije prodane tvrtke stranim vlasnicima ( Duhan Zagreb,Mari mirna, Hoteli Katarina )
Očito da strani špekulanti ruše cijenu ove dionice,domaći investitori su ravnodušni ili su ovisnici koji puše amaričke cigarete i pljuju u tanjur iz koga se hrane.

ADRS ruse stranci koji izlaze. Nasi ljudi to trebaju iskoristiti i nakupovat ga sto vise dok je ovako jeftin, jer kad ga stranci pocnu kupovat bit ce kasno i cijena ce vrtoglavo porast.
Suprotno:
ERNT treba prodat sto prije i koristit situaciju sto mu iz Austrijske RBA banke odrzavaju RSI visoko.
U EU od Tesla ce ostat samo Nikola pola ce biti outsource-sirano pola RTL-u prodano, nesto VOLEX-u a ostalo (Grana,Vrbani,Ciglenica, …)i tako je vec prodano preko milijarde vec izvuceno.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

…looser…

…ne daj se izbaciti iz takta…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Kakvo je stanje ovde?

Dugo me nije bilo.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

lagano klizanje i danas,ide grobi još dolje … [bye]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Pripremite se da ako kongres podbaci, u ponedjeljak izvučete lovu iz dionica.
Ja najvjerojatnije izlazim iz svega osim BD62 i HT-a.
Sa lovom koju sam izvukao kupujem HT na 200 Kn.

Novi dollar…
[img]http://business.hr/images/article/2008/10/02/52372e65-da35-4cd0-b061-51e04114404e.jpg[/img]

New Report

Close