Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko to regulira, tko je postavljen za to i od koga ?
Znači mi smo krivi da to rade !!!

Ja ne mogu vjerovati da je dionica ZABA vrijedila još 04.01.2008. 12.960,00 kn ?

4.1.2008 12.500,00 12.960,00 12.500,00 12.960,00 12.791,43 2,86 64 2.036 26.043.347,51


Mislim da si previdio stock split ZABE [bye]



Di je kolegica Ivana???

– tu sam ali tokom dana obično ne komentiram,
– trenutno sam zaokupljena na velikom projektu strateška uluganja u budućnosti.
– pomno pratim i analize cijenjenih forumaša gospode Cromana i Vlada, posebno je interesantan onaj dio, ako nećemo gore onda ćemo dolje.
– slušam katolički radio.
– prodala sam skoro svu inu.
– ostao jedan paket zbog neočekivanih problema s nekim centrom za socijalu, a tamo baš i rade tako neke priglupe socijalne osobe.
– trenutno sam u neobično velikoj keš poziciji, što je jako neobično kod mog rada.
– kada plan bude gotov dobiti će te ga na temi Best buy.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

znao sam da će nam socijalna služba doći glave…………..kako da sad junioru objasnim da će biti u minusu sa inom do 2.012.godine [angry]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Oj, la!
Svijet će se okrenuti a mi ćemo nastaviti padati.
Crobex će završiti isto kao i Belex, te crnogorci.
Ljudi, banke nisu naše. Mirovinski fondovi su nam u stranom vlasništvu. Većina javnih fondova je isto u stranom vlasništu. Oni rijetki domaći su pred samrti. Nema tko povući, već svi namjerno ruše i nastaviti će. Hrvatsko tržište je za njih goli kur.c. Ulazili su u naše dionice po 12 – 50 Kn i sada ubiru lovu, a nas određenim cakama mame na kupnju njihovih (naših) dionica. Mi smo za njih samo stari novčanik iz kojeg treba još pokupiti sitno i baciti ga u smeće. Usput mirovinskim (stranim) fondovima se j.be za hrvatske penzije. Zato i rade to šta rade. Navleče nas na kupnju, nas budale. Hrvatska je za njih vrećica kikirikija.
Šta mislite da će nas naši političari spasiti? Pa oni su još gori i uz to glupi.

Oj la kolega i tebi ! [lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........




Oj, la!
Svijet će se okrenuti a mi ćemo nastaviti padati.
Crobex će završiti isto kao i Belex, te crnogorci.
Ljudi, banke nisu naše. Mirovinski fondovi su nam u stranom vlasništvu. Većina javnih fondova je isto u stranom vlasništu. Oni rijetki domaći su pred samrti. Nema tko povući, već svi namjerno ruše i nastaviti će. Hrvatsko tržište je za njih goli kur.c. Ulazili su u naše dionice po 12 – 50 Kn i sada ubiru lovu, a nas određenim cakama mame na kupnju njihovih (naših) dionica. Mi smo za njih samo stari novčanik iz kojeg treba još pokupiti sitno i baciti ga u smeće. Usput mirovinskim (stranim) fondovima se j.be za hrvatske penzije. Zato i rade to šta rade. Navleče nas na kupnju, nas budale. Hrvatska je za njih vrećica kikirikija.
Šta mislite da će nas naši političari spasiti? Pa oni su još gori i uz to glupi.

Tko to regulira, tko je postavljen za to i od koga ?
Znači mi smo krivi da to rade !!!

Ja ne mogu vjerovati da je dionica ZABA vrijedila još 04.01.2008. 12.960,00 kn ?

4.1.2008 12.500,00 12.960,00 12.500,00 12.960,00 12.791,43 2,86 64 2.036 26.043.347,51

[/quote]

Ja ne mogu vjerovati da se ovakve gluposti mogu pročitati !

[/quote]

Koji Vam redak nije bio jasan u čitanju između ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

sve je kod nas isto kao u Americi, samo kod njih glasaju senatori a kod nas oni drugi



znao sam da će nam socijalna služba doći glave…………..kako da sad junioru objasnim da će biti u minuus sa inom do 2.012.godine [angry]
[/quote]

– ma vodim i jedan portfelj od svoje maloljetne sestre.
– e sada kako ću joj objasniti, s kakvim kretenima imam posla.
– moja je greška što to nisam učinila prije više mjeseci, ali tada zbilja nisam znala kako će INU prodavati BF i fondovi.

– ma jadna smo država ništa više.
– koji li kreteni rade u tim službama.
– hoće li mi Sanader sanirati štetu.
– a za taj postupak još i traže taksene markice.
– hebala ih taksa.

– I love this game.
Pozdrav !



Tko to regulira, tko je postavljen za to i od koga ?
Znači mi smo krivi da to rade !!!

Ja ne mogu vjerovati da je dionica ZABA vrijedila još 04.01.2008. 12.960,00 kn ?

4.1.2008 12.500,00 12.960,00 12.500,00 12.960,00 12.791,43 2,86 64 2.036 26.043.347,51


Mislim da si previdio stock split ZABE [bye]
[/quote]

He he nije ga još bilo 04.01.
Al aj mi molim, izračunaj koliko je u ovih 9 mj. pala u % i kolika joj je dobit za 2007 ? i tko izlazi ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!





Oj, la!
Svijet će se okrenuti a mi ćemo nastaviti padati.
Crobex će završiti isto kao i Belex, te crnogorci.
Ljudi, banke nisu naše. Mirovinski fondovi su nam u stranom vlasništvu. Većina javnih fondova je isto u stranom vlasništu. Oni rijetki domaći su pred samrti. Nema tko povući, već svi namjerno ruše i nastaviti će. Hrvatsko tržište je za njih goli kur.c. Ulazili su u naše dionice po 12 – 50 Kn i sada ubiru lovu, a nas određenim cakama mame na kupnju njihovih (naših) dionica. Mi smo za njih samo stari novčanik iz kojeg treba još pokupiti sitno i baciti ga u smeće. Usput mirovinskim (stranim) fondovima se j.be za hrvatske penzije. Zato i rade to šta rade. Navleče nas na kupnju, nas budale. Hrvatska je za njih vrećica kikirikija.
Šta mislite da će nas naši političari spasiti? Pa oni su još gori i uz to glupi.

Tko to regulira, tko je postavljen za to i od koga ?
Znači mi smo krivi da to rade !!!

Ja ne mogu vjerovati da je dionica ZABA vrijedila još 04.01.2008. 12.960,00 kn ?

4.1.2008 12.500,00 12.960,00 12.500,00 12.960,00 12.791,43 2,86 64 2.036 26.043.347,51

[/quote]

Ja ne mogu vjerovati da se ovakve gluposti mogu pročitati !

[/quote]

Koji Vam redak nije bio jasan u čitanju između ?
[/quote]

Nije mi bio jasan ovaj oko ZABA-e jer je normalno da se provjere neke osnovne informacije prije nego što se napišu na forumu.

neki dan su zorno pokazali gdje će crobex
to je odluka i teško će je išta promijeniti

Sad sam došao doma, pa šta je ovo ljudi moji.
Senat izglasao, a mi ispod 3000 bodova.

Dobro sam rekao da ovi drukeri samo mogu osiromašiti čovjeka.
Tigrus? Prinos?

Crobex -1,88%

problem je sto nisu shvatili sto generira negativne osjecaju prema fondovima i TK na hrvatskom trzistu.
to sam im bio napisao pa brat-bratu prije 7 mjeseci.

ocete ponovo?

ovi ljudi koji vise na forumu su "opinion makeri".
dok ne sredite emocije na forumu, nema srece za cijelu industriju.
jel Vi to mozete shvatiti?
bojim se da ne.



Surfaj ti po dnevnim valovima u bear marketu.
Fala lijepo.

Crobex -0,64%, a izglasano 250B$
UP UP

Zar mislite da će te dionice potkraj dana ostati u minusu ?
pa zar Vam dionice IGH, ZABE i PODR i MGMA nisu zanimljive za surf ?
Ne treba biti gramziv i 3% dnevno je fino u brlogu
[lol]
[/quote]

Ne, biti će još niže.[thumbsup]
Tvoja taktika je promovirati kupuj , kupuj, bez mozga naravno.

Promotri samo ukupnu prodaju kako je ojačala tijekom dana. [bye]

New Report

Close