Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



meni sva ta predviđanja o investirajte u hranu ili energetiku a prodajte građevinare i tako slićno jednostavno mi se gade. Gdje god da čovijek danas uloži ili je izgubio ili će izgubili tako da takve članke treba uzimati sa rezervom i postupiti prema svojem instinktu. Kako ja vidim kriza će završiti kad se Crobex bude dignuo na 4200-4400 bodova . To će biti jasan signal da je ono najgore već daleko iza nas .
Priče o Crobexu na 5000 bodova vjerovatno za kojih 5 godina ako se međuvremenu ne desi nekakva kataklizma kojim smo danas pogođeni…

to ce biti jasan signal da treba bezat van….

[/quote]

pročitaj moj potpis….

na 4300 sve prodajem...


……….. analitičari danas očekuju stagnaciju crobexa [thumbsup]
što će tek biti kad počnemo padati…………????

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55836

mislim da Crobex neće gore ako se europa ne zazeleni barem 5%….sve ispod toga nama znači crveno… [angry]

na 4300 sve prodajem...

Sve mi se čini da se priprema teren na HT-u za nadolazeće 69-ke. fondovi spremaju keš…
Evo recimo danas su sve institucionalni igrači na prodaji, malo 63-ca.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"




meni sva ta predviđanja o investirajte u hranu ili energetiku a prodajte građevinare i tako slićno jednostavno mi se gade. Gdje god da čovijek danas uloži ili je izgubio ili će izgubili tako da takve članke treba uzimati sa rezervom i postupiti prema svojem instinktu. Kako ja vidim kriza će završiti kad se Crobex bude dignuo na 4200-4400 bodova . To će biti jasan signal da je ono najgore već daleko iza nas .
Priče o Crobexu na 5000 bodova vjerovatno za kojih 5 godina ako se međuvremenu ne desi nekakva kataklizma kojim smo danas pogođeni…

to ce biti jasan signal da treba bezat van….

[/quote]

pročitaj moj potpis….
[/quote]

Čemu panika, pa za očekivati je da će INA i nadalje rušiti grobija, a mislim da će se i Ht vrlo brzo priključiti

Surround all arround when it hits the ground





meni sva ta predviđanja o investirajte u hranu ili energetiku a prodajte građevinare i tako slićno jednostavno mi se gade. Gdje god da čovijek danas uloži ili je izgubio ili će izgubili tako da takve članke treba uzimati sa rezervom i postupiti prema svojem instinktu. Kako ja vidim kriza će završiti kad se Crobex bude dignuo na 4200-4400 bodova . To će biti jasan signal da je ono najgore već daleko iza nas .
Priče o Crobexu na 5000 bodova vjerovatno za kojih 5 godina ako se međuvremenu ne desi nekakva kataklizma kojim smo danas pogođeni…

to ce biti jasan signal da treba bezat van….

[/quote]

pročitaj moj potpis….
[/quote]

Čemu panika, pa za očekivati je da će INA i nadalje rušiti grobija, a mislim da će se i Ht vrlo brzo priključiti
[/quote]

nažalost ovakve dvije dinice nama su pokretač burze…svi za jednim jedan za svim…

na 4300 sve prodajem...

Grobex zadnje stanje

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

S obzirom na kretanje Crobexa, da li smo krenuli u "lov" na targete 1,2 i 3 !?

Oj, la!
Svijet će se okrenuti a mi ćemo nastaviti padati.
Crobex će završiti isto kao i Belex, te crnogorci.
Ljudi, banke nisu naše. Mirovinski fondovi su nam u stranom vlasništvu. Većina javnih fondova je isto u stranom vlasništu. Oni rijetki domaći su pred samrti. Nema tko povući, već svi namjerno ruše i nastaviti će. Hrvatsko tržište je za njih goli kur.c. Ulazili su u naše dionice po 12 – 50 Kn i sada ubiru lovu, a nas određenim cakama mame na kupnju njihovih (naših) dionica. Mi smo za njih samo stari novčanik iz kojeg treba još pokupiti sitno i baciti ga u smeće. Usput mirovinskim (stranim) fondovima se j.be za hrvatske penzije. Zato i rade to šta rade. Navleče nas na kupnju, nas budale. Hrvatska je za njih vrećica kikirikija.
Šta mislite da će nas naši političari spasiti? Pa oni su još gori i uz to glupi.


dobro, kad je to glasanje više? [smiley]

Glasuje se sutra!

[color=blue][/color]vizionar


Oj, la!
Svijet će se okrenuti a mi ćemo nastaviti padati.
Crobex će završiti isto kao i Belex, te crnogorci.
Ljudi, banke nisu naše. Mirovinski fondovi su nam u stranom vlasništvu. Većina javnih fondova je isto u stranom vlasništu. Oni rijetki domaći su pred samrti. Nema tko povući, već svi namjerno ruše i nastaviti će. Hrvatsko tržište je za njih goli kur.c. Ulazili su u naše dionice po 12 – 50 Kn i sada ubiru lovu, a nas određenim cakama mame na kupnju njihovih (naših) dionica. Mi smo za njih samo stari novčanik iz kojeg treba još pokupiti sitno i baciti ga u smeće. Usput mirovinskim (stranim) fondovima se j.be za hrvatske penzije. Zato i rade to šta rade. Navleče nas na kupnju, nas budale. Hrvatska je za njih vrećica kikirikija.
Šta mislite da će nas naši političari spasiti? Pa oni su još gori i uz to glupi.

daj vrana, smiri se.
europa ti je u plusu , senat je amerima odobrio 700 milijardi dolara, rusi su odobrili svu mogucu pomoc svojim bankama bez kamata, europa ce svojim isto , ako do toga uopce i dodje.
sta panicaris bezveze…


MiniBar, 02.10.2008. u 14:47

inace sam procitao analizu da je bolje ulagati u hranu nego u gradevinu u slijdecem razdoblju, sigurniji sektor.

jel’ to od lehman-a analiza [lol]
[/quote]

po tome, najbolje je ulagati u pogrebnička poduzeća i u frizerske salone…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Di je kolegica Ivana???

http://www.net.hr/webcafe/page/2008/10/02/0204006.html

Ajmo cure, uljepšajte nam ove crne (O.K., crvene…) ulagačke dane…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close