Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nasi ljudi to vole. da ih ne kradu ne bi valjalo : [tongue]

U svakom slučaju, Belex nema OMF, imao je samo naše i slovenske OIF-ove, nije za usporedbu s našim TK.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5a758308-986e-4593-8407-7691b9a45f72&ref=lastadd

Ovoliko je AMERIKA pala skoro u svojoj naj većoj krizi u povjesti zar je moguće da našoj BANDI nemože se stati na kraj ljudi aj da im više …..pa sve pokradoše


U svakom slučaju, Belex nema OMF, imao je samo naše i slovenske OIF-ove, nije za usporedbu s našim TK.

imali smo i mi strane fondove pa ih je sad sve manje…………….. [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Lopovi su ovakvi kao ti koji rade u MF i ruše namjerno cijene dionica.A Hanfa im to dozvoljava.
Danas je kompletna EU u pozitivnom teri. i to od 1% pa nadalje.
Ponavljam volio bi da sve ode u k….ali da glavni ljudi iz fondova završe kod kolega iz Maestro akcije.


a i ovaj HT mi nikako ne ide u glavu.
Jel to netko namjerno drži nisko ili je jednostavno tržište prezasičeno s tom dionicom ili nešto treće?

namjerno balansiraju s njim
imho

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=08c92adb-f16b-46bf-8505-6f0655dbf13c

zato padamo, nisam uspio stavit naloge na kupnju

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom




@looser

opet se lupa po asku na belju, odi pa vidi…
i to malo veci nalozi nego 30-40 kom.

podize se kupnja i na Ledu.sad je na 7860.
inace dobro je vagati izmedu LEDA i IGHa, njihova normalna razlika u cijeni na ovim razinama je oko 400kn.
sad je Ledo podcjenjen u odnosu na IGH.
IGH – bid 8450
LEDO – bid 7860
to je cca 600kn

dakle, LEDO je podcjenjen za 200kn, tj oko 2,6%, na ovim razinama.
inace sam procitao analizu da je bolje ulagati u hranu nego u gradevinu u slijdecem razdoblju, sigurniji sektor.
mozda zato belje raste?


uh koja analiza…
deimos, 02.10.2008. u 13:10

inace sam procitao analizu da je bolje ulagati u hranu nego u gradevinu u slijdecem razdoblju, sigurniji sektor.

jel’ to od lehman-a analiza [lol]
[/quote]

Yep, a onda ce zvat HANFA-u i Sanadara da ga vadi kad popusi lovu… [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



a i ovaj HT mi nikako ne ide u glavu.
Jel to netko namjerno drži nisko ili je jednostavno tržište prezasičeno s tom dionicom ili nešto treće?

namjerno balansiraju s njim
imho
[/quote]
6.10 ide dodatna djonica djonicarima, evo jeftinog dokupa, premda mislim da ce novoselcu biti preskupo, radije bi kupovao optimu po 250 samo da mu se lipo posteno plati za njegov otkup
za 5 milja kuna otkupi ti sve sta imas po 250, jel to nije posteno?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


nasi ljudi to vole. da ih ne kradu ne bi valjalo : [tongue]

kolega mi smo samo senzibilniji od amera npr…
kad je njih tesko nama je jos teze zbog njih samih,

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

koliki je crobex?
hvala


koliki je crobex?
hvala

Crobex: 3007.98 Promjena: -0.98%

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close