Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas ponovno na djelu

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Zna li neko kada sjeda lova od ine na račun?

IMT?


Danas ponovno na djelu

Ma jasno, samo slijepac ne vidi pad.
Crobex tone. -0,39%
Na iGH već ošišano skoro 3% naivaca.

kolega ivane-vonbraunn, baron, luzer ili kako vec, kad cete vise u dionice da ovo drukanje prestane.. dajte kolega malo senzibilnosti prema kolegama koji su u dionicama i iskreno pisu svoje patnje na forumu jer nisu bogom dani mesetari.. iako ste u pravu koliko i svi ostali na forumu tjerate forumase ovakvim pisanjem

Pozz!

Glory, glory, Man United!!

looser, jesi ti mozda kapitulirao?
prica se po americi da su investirori kapitulirali…
jesi li mozda i ti?
s obzirom da predvidas da nema nade…
ili samo stojis na bidu?
kaj od to dvoje?
ha?
[proud]


Kakva blokada?
Pogledaj sada prodaju na BLJE-u. [shocked]

Gledam tu prodaju i ne znam šta bi trebao vidjet…
40, 10, 25, 18 dionica na prodaju…tu i tamo koji nalog od 100 komada i kusur…a šta je 100 komada po 180 kn? 18 000 kuna…a šta je 18 000 kuna? ništa brate mili…
al kao što rekoh…sve je to relativna stvar…ne kažem ja…nije ni kupnja neka…al eto opet ga je ljepše gledat 5% u plusu nego u minusu…
kao što je i ljepše pročitat da je Senat odobrio sredstva za saniranje financijske govnarije…a šta bi bilo da nije…
tako da nije sve tako crno…ja ne kažem da će se sad zbog toga sve oporavit u dan-dva…oporavak će bit dug i mukotrpan…al to su ipak bolje vijesti od onih da odbije…jel tako?

Kad već toliko drukate na potop [thumbsup], onda odmah odoh u ZABA razročiti nekaj da mogu iskoristiti prilike, ja neznam zašto je Šuki ne kupuje ?

Pala je više (4%) od INE na prometu od 150.000 kn ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ode nam najbolja dionica u zaborav, dok se svjetske burze urusavale ina se trzila po 2840 s tendencijom rasta, valjda ce odnest nagradu za najbolju dionicu.
e sad sta su otvoreni fondovi rasprodavali ostatak trzista i male ulagace zauvjek otjerali s velikim gubicima…
netko ce naposljetku primiti nagrade za najbolje upravljanje fondom…
kako smo plitki u to se uvjeravamo i danas a ne dvojim da ce se pred novu godinu vratiti povjerenje ulagaca a fondovi podic cijene i relativno uspjeno zavrsiti poslovnu godinu…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Crobex -0,50%
Promet će danas biti duplo manji nego prethodnih dana.
Da li sad shvaćate šta vam pričam.
Padamo na velikom prometu, rastemo na malom. Nitako mi nije odgovorio da li je to dobro?


@Vrana

Svaka čast. Do sad si pogodio razvoj događaja.



Kakva blokada?
Pogledaj sada prodaju na BLJE-u. [shocked]

Gledam tu prodaju i ne znam šta bi trebao vidjet…
40, 10, 25, 18 dionica na prodaju…tu i tamo koji nalog od 100 komada i kusur…a šta je 100 komada po 180 kn? 18 000 kuna…a šta je 18 000 kuna? ništa brate mili…
al kao što rekoh…sve je to relativna stvar…ne kažem ja…nije ni kupnja neka…al eto opet ga je ljepše gledat 5% u plusu nego u minusu…
kao što je i ljepše pročitat da je Senat odobrio sredstva za saniranje financijske govnarije…a šta bi bilo da nije…
tako da nije sve tako crno…ja ne kažem da će se sad zbog toga sve oporavit u dan-dva…oporavak će bit dug i mukotrpan…al to su ipak bolje vijesti od onih da odbije…jel tako?
[/quote]

situacija je puno bolja nego prije 10 dana.
bolje je nego jucer i sad se druka kao idemo u bezdan, a usput se sjedi na bidu…
Rusija – rijeseno
Amerika – skoro pa rijeseno
EU – u plusu
sta jos treba?

lookaborna…

pa i američki bankari su primili goleme bonuse za poslovanje njihovih banaka, pa eto gdje su došli…

najbogatije obitelji u americi zarađuju godišnje koliko je i bailout…pa to je žalosno…i sada se njih spašava…

pa samo da 500 najbogatijih obitelji daju svoju godišnju zaradu ameri bi bili na zelenoj grani…

sve je to prljava igra prljavih i bogatih ljudi…a mi mali ako želimo nešto zaraditi moramo imati sreće i predvidjeti gdje će bagra krenuti…teško je ali ne i nemoguće..

sretno svima….
p.s. još jednom ponavljam..kupujte preko bid-a..sačuvajte koji% na kopnji…neće crobex odletiti nigdje…rast će ali neće letiti….

do kraja tjedna ima još…tek kada Bush potpiše može se pričati o rastu…a do tada kupiti na bid-u od fondova

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

samo molim vas da se na vrijeme ukrcate da nebi bili opet samodoli i sl. krivi kaj je vlak otišao bez vas…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close