Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fondovima i mirovincima treba definitvno zabraniti shortanje, jer ovo današnje otvaranje i širenje panike među malim ulagačima definitvno loše utječe na razvoj cijelog tržišta. Hanfa bi kao regultorno tijelo trebala preispitati sve transakcije fondova i mirovinaca i iste objaviti.

Ionako troše pare na kampanju: IMATE PRAVO ZNATI !!! [bye]
za ovo stotka!
Ne bojte se Crobex sigurno neće pasti više od 2%, a ako se računa da je kraj tromjesečja fondova možda odemo i u plus. [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Ajd da cujemo sada iskreno ko je OSISAN nek se javi? [lol]

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Kupuj, kupuj, ko da ti je zadnje u životu, a jučer ste preklinjali što ste u dionicama. [lol]

Nakon 12h ide druga lajna, pa ćemo vidjeti gdje ćemo. Šmrk.

CROBEX 2.906,47 -4,53 %

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Nakon jučerašnjeg većeg pada u evropi danas su u neutrali ..

vrijeme je da se odkačimo od te amerike .. oni su zakuhali , neka i plate cijenu ..
evropa je čini se ipak u boljoj ekonomskoj situaciji ..


Fondovima i mirovincima treba definitvno zabraniti shortanje, jer ovo današnje otvaranje i širenje panike među malim ulagačima definitvno loše utječe na razvoj cijelog tržišta. Hanfa bi kao regulatorno tijelo trebala preispitati sve transakcije fondova i mirovinaca i iste objaviti.

Ionako troše pare na kampanju: IMATE PRAVO ZNATI !!! [bye]

Ne bojte se Crobex sigurno neće pasti više od 2%, a ako se računa da je kraj tromjesečja fondova možda odemo i u plus. [thumbsup]

Mi se kao čudimo kako Ameri mogu igrati prljave igrice a mi smo sedam puta gori.
Dosta je pročitati sljedeće iz usta genijalaca Samodola :

Što kažete na ocjene unutar financijske industrije da je AZ mirovinski fond jedan od krivaca za rušenje tržišta ove godine?

– Ma ne. To je izlišno govoriti. Ja ne mogu vjerovati da danas ljudi još uvijek misle da su mirovinski fondovi srušili tržište. Tko je onda uzeo tu silnu imovinu koja je spuštena na 15,3 milijarde kuna sa 29,5 milijardi i tko je srušio imovinu fondova i indekse po svijetu? Moramo biti sretni da imamo mirovinske fondove koji su spremni održavati tržište.

Mirovinci su heroji , spasili su burzu ( nakon što su je srušili ) !

Nije to uopće OK, to odaje jednu ružnu ljudsku stranu i pokazuje koliko ljudi nisko mogu ići da se dočepaju tuđe imovine.

Ma, slažem se s tobom.
Ali sam napisao da je OK, jer ti koji su se danas odlučili poći na frizuru, ipak su na kraju sami donijeli takvu odluku.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


E sad pitanje je da li će i u kojoj mjeri proraditi margini. Moglo bi i sutra biti veselo.

Mogli bi do kraja dana i u plus. Dakle novih margina baš i ne bi trebalo biti. A koliko znam rekli su mi u POBI da ih ove godine ima bitno manje nego lani, da su mnogi pozatvarani, nema velike navale a oni koji su ostali su dosta čvrsti. Ovo je najvećim dijelom bio iskrcaj OIF-ova. Bar mislim tako

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Probili smo simetrični trokut na donjoj strani.
Slijedi nam 3 dana pada.



Dobro jutro.
Zadnjih 6 mjeseci bez obzira na padove uvijek je bilo bida.
Mislim da će danas naši neiskusniji članovi imati priliku uživo gledati kako to izgleda kad nema bida.

Neiskusniji članovi su imali prilike gledati kako izgleda šišanje…
Dakako, neki su i sami ošišani, naročito oni koji čitaju ovakve postove.

Bida ima, nema razloga da ga nema.
Ukoliko si gornji post napisao s namjerom da nekoga i sam ošišaš, ok.
Ako si stvarno vjerovao da bida neće biti, onda sada i sam imaš novu frizuru…
[/quote]

mene jedino muci to sto sad americki senat nece raditi 2 dana.
dakle 2 dana strepnje.i vjerojatnog crvenila u USA.


Najjače nas ošišaše u regiji!! [lol]

Jesu ko je prodava…

margini neće proraditi, nije neki minus

New Report

Close