Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Najjače nas ošišaše u regiji!! [lol]

A jesu naši ljudi budale, imali smo odmah na otvaranju minus od čak -6,38%, a sad se veći istopio na -4,5%. Čim se odblokiraju dionice koje su odmah u 10.00 otišle u blokadu, eto nas -1%.
Samo vi prodajte, ja kupujem.
[/quote]

Ja prodao jučer. [thumbsup]

svjetski su danas u svega 15 minuta ošišane hrvatske ovce. Vi koji ste prodavali tih 15 minuta, kako se sada osjećate? Rastu li magareće uši ili ovčje runo? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

sve umjetno napravljeno

Ne znam više niti sam…. Idem na kavu da malo razbistrim misli… Mislim da se čak ovdje više i ne radi o ovcama i ribicama u mreži ( ošišano je sve što se mislilo ošišati), već da se radi o potpunom potonuću Investicijskih fondova iz kojih se izvlači još ono malo novaca kaj je preostalo… Zbog toga oni htjeli-nehtjeli moraju prodavati….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Dobro jutro.
Zadnjih 6 mjeseci bez obzira na padove uvijek je bilo bida.
Mislim da će danas naši neiskusniji članovi imati priliku uživo gledati kako to izgleda kad nema bida.

Neiskusniji članovi su imali prilike gledati kako izgleda šišanje…
Dakako, neki su i sami ošišani, naročito oni koji čitaju ovakve postove.

Bida ima, nema razloga da ga nema.
Ukoliko si gornji post napisao s namjerom da nekoga i sam ošišaš, ok.
Ako si stvarno vjerovao da bida neće biti, onda sada i sam imaš novu frizuru…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

@gismund
Pogledaj kupnju.
Jel ti sad jasnije malo gdje nam ide market?



Dobro jutro.
Zadnjih 6 mjeseci bez obzira na padove uvijek je bilo bida.
Mislim da će danas naši neiskusniji članovi imati priliku uživo gledati kako to izgleda kad nema bida.

Neiskusniji članovi su imali prilike gledati kako izgleda šišanje…
Dakako, neki su i sami ošišani, naročito oni koji čitaju ovakve postove.

Bida ima, nema razloga da ga nema.
Ukoliko si gornji post napisao s namjerom da nekoga i sam ošišaš, ok.
Ako si stvarno vjerovao da bida neće biti, onda sada i sam imaš novu frizuru…
[/quote]

Nije to uopće OK, to odaje jednu ružnu ljudsku stranu i pokazuje koliko ljudi nisko mogu ići da se dočepaju tuđe imovine.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

E sad pitanje je da li će i u kojoj mjeri proraditi margini. Moglo bi i sutra biti veselo.

Za danas: ko je jamio jamio je.
Ja nemrem uopće nalog postavit.

Fondovima i mirovincima treba definitvno zabraniti shortanje, jer ovo današnje otvaranje i širenje panike među malim ulagačima definitvno loše utječe na razvoj cijelog tržišta. Hanfa bi kao regulatorno tijelo trebala preispitati sve transakcije fondova i mirovinaca i iste objaviti.

Ionako troše pare na kampanju: IMATE PRAVO ZNATI !!! [bye]

Ne bojte se Crobex sigurno neće pasti više od 2%, a ako se računa da je kraj tromjesečja fondova možda odemo i u plus. [thumbsup]

Samo ovo nije prvi put da se ponavljaju iste greške


Da li itko razmišlja o tome da fond menađeri zapravo ruše dionice zbog toga da izađu a ne da ošišaju male ulagače. Odmah na otvaranju prodaju sve do -9% a onda čekaju da se mali opet skupe na kupnji pa udri opet prodavat. Mislim da oni žele izaći a ne kupiti jeftino. To je velika razlika.

…kolega, bez ljutnje…ali daj ponovo pročitaj šta si napisao…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

New Report

Close