Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europa okrece… svicarci sa -2 dosli na -0,7…
^SSMI Swiss Market 6,455.19 3:42AM ET 44.94 (0.69%)

Atx u pozitivi…
^ATX ATX 2,758.04 3:24AM ET 1.34 (0.05%)


gledam malo zadavanje naloga na monitoru. Ovi naši fond menadžeri stvarno, ali stvarno nisu normalni. Tip stavlja iGH na prodaju na 6800, ATPL 1600, JDPL 270, INGRU 146. Stvarno žele unijeti paniku među male ulagače. Bljak, gadi mi se ova naša burza. Ali ju koristim da zaradim, pa mi je OKe [smiley]

Upravo tako, koriste svaku priliku da prosiju paniku kod malih i natrpaju sa par vagona
kikiriki dionica, a onda će se vratiti na podnošljiv minus.
U ovakvoj igri ih samo treba dočekati s cashom (tko ga ima).

Ha ha … zamislite kaj bi tek radili da mi imamo iole sličnu situaciju kao Ameri …

Ovo je politička namještaljka da cijeli svijet skoro "mukte" podjeli svoje udjele uzročnicima kriza.

Evo pozicionirati ću danas naloge za otkup ZABE na 50 kn, a PBZa na 55 [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Europa smanjuje minus. Nek Hanfa danas pokaže što joj je posao oodnosno nek danas nadgleda transakcije pa da vidimo kakve će igre odigrati kartel (čitaj mirovinci). [bye]

i ti vjeruješ u duhove? [huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Fond menadžeri siju paniku.
atpl 1499
igh 5500

igh
Top ask
CIJENA KOLIČINA
5.500,00 5
6.800,00 6
7.000,00 36
7.197,99 1
ht
Top ask
CIJENA KOLIČINA
230,00 94
233,00 63

233,98 196
239,00 350
240,00 279
245,00 40
248,00 1,033

bit će suza kod prodavača na kraju dana [cry] [cry] [cry]


Europa smanjuje minus. Nek Hanfa danas pokaže što joj je posao oodnosno nek danas nadgleda transakcije pa da vidimo kakve će igre odigrati kartel (čitaj mirovinci). [bye]

Ljudi dajte se opametite!
Ne možete se s jedne strane zalagati za tržišno natjecanje, a s druge zazivati čvrstu regulativu i restrikcije u tom istom natjecanju.
Na žalost kao mali i vi i ja izloženi smo kako veliki sviraju. Na nama je da biramo idemo li ili ne u kolo.
stoga pamet u glavu i oprez … i svakako koristiti igru velikih.

Koliko vidim po trenutnim pozicijama, nisu ni mali igrači više toliko blesavi kao prije… nauče ljudi kad ih netko hoće navući na tanak led.

Početnih -3-5%, pa završetak na -1% danas. Ameri će ionako izglasati bailout bill pa će biti ponovno veselja (premda to neće spasiti američku ekonomiju – tome više nema spasa)

Hell is Empty and all the Devils are Here

THNK
Top ask
CIJENA KOLIČINA
2.800,00 235
3.170,00 3
3.180,00 4
3.198,00 4….šmrk šmrk,daj još jednu lajnu buraz prije otvaranja

Opet se fondovi igraju sa nama ,bezobrazluk.

danas će preživjeti samo oni s jakim živcim i oni kojim za vratom nisu krediti i margin krediti.
ja lijepa vremena za kupovinu. bogati će biti poslije ovoga još duplo bogatiji.

dan je pametniji od noći

Svaka čast hrvati. Najveće ste ovce na kugli zemaljskoj.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close