Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gledam malo zadavanje naloga na monitoru. Ovi naši fond menadžeri stvarno, ali stvarno nisu normalni. Tip stavlja iGH na prodaju na 6800, ATPL 1600, JDPL 270, INGRU 146. Stvarno žele unijeti paniku među male ulagače. Bljak, gadi mi se ova naša burza. Ali ju koristim da zaradim, pa mi je OKe [smiley]

koliko si zaradio do sad ako nije tajna zar ima takvih ovdje!

živjeli!!!

ovo nije nikakav druk ali ja danas idem u šoping pa šta bude
evo i eu se neda zasad
^FCHI CAC 40 3,877.41 3:21AM ET Down 76.07 (1.92%)
^AEX AEX General 319.77 3:36AM ET Down 3.78 (1.17%)
^OSEAX OSE All Share 350.58 3:21AM ET Down 6.99 (1.96%)
Madrid General 1,156.89 3:35AM ET Down 14.43 (1.23%) C
^OMXSPI Stockholm General 243.17 3:35AM ET Down 3.03 (1.23%)
^SSMI Swiss Market 6,461.47 3:36AM ET Down 38.66 (0.59%)

Mislim da će fondovi opet odigrati igru ( kupujem i prodajem ). Na otvaranju ruši sve što možeš i onda polako dokupljuj po nižim cijenama. Mislim da je rješenje za to zabrana shortanja za fondove i mirovince. Već vidim scenario za HT ( kad dođu dopunske nagradne dionice ). Fondovi će prvi rušiti cijenu kako bi potakli paniku. Osobno mislim da Crobex danas ne bi smio pasti više od 2%.

Pozdrav svima i uspješno trgovanje. [thumbsup]

Za one koji misle prodavati. Europa je drastično smanjila minuse i sada su između minus 0,5 i 2,0%.
Biti će danas svega, a najviše povoljne kupnje.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Danas će veći igrači pokušati s malim količinama dionica izazvati paniku i srušiti crobex oko 5%. Ne nasjedajte, situacija na našem tržištu kapitala nema direktne veze s Amerikom, a da ne govorimo da imamo ogroman jocker u rukavu, a to je skora prodaja INE kad će se milijarde kuna vratiti u druge dionice na ZSE!
Ne dajte dionice danas u bescjenje jer smo već i tako izuzetno nisko. Za 2 dana Ameri izglasavaju 700 mlrd. i kreće se opet u zeleno! Uostalom, pogledajte EU indexe danas-nema više panike, padovi su oko 2%! I oni su svjesni da je ono jučer bilo enormno i pretjerano i da ubrzo slijedi oporavak!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nejasno mi je da cemo mi opet past najjace i najglasnije od svih. A sta tim ljudima prolazi kroz glavu koji stavljaju tako besmisleno niske naloge na prodaju, znanje nije sigurno. A ako se stvarno potrudimo mislim da mozemo pasti i jace od Amera. Idem kupit peraje i masku!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Vidite ovo u XLS tablici. Crveno su padovi (to je interesantno)
Nisam stigao filtrirati, ali ono bitno ćete vidjeti odmah.
Napravljeno 30.9. u 09:35

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Da li ima Zagr. burza mogućnost da kada neka dionica ode u blokadu držati je blokiranu do kraja dana –
npr. ako bi u blokadi bilo 50% dionica ili sl. – postoje li ikakvi mehanizmi odbrane od strane burze ili sda ili vlade
pitam jer bi ovi naši fondovi (dušmani) mogli ovu situaciju probati iskoristiti

smanjuje se minus.......


Mislim da će fondovi opet odigrati igru ( kupujem i prodajem ). Na otvaranju ruši sve što možeš i onda polako dokupljuj po nižim cijenama. Mislim da je rješenje za to zabrana shortanja za fondove i mirovince. Već vidim scenario za HT ( kad dođu dopunske nagradne dionice ). Fondovi će prvi rušiti cijenu kako bi potakli paniku. Osobno mislim da Crobex danas ne bi smio pasti više od 2%.

Pozdrav svima i uspješno trgovanje. [thumbsup]

Slično su napravili i prije tjedan dana kad su sve što vrijedi srušili u 10.01 točno za 8-9%, a onda skupljali vrhnje… pa tko je bedast da im proda, neka puši Cubu… tko mu kriv. [sealed]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Svi vi koji ste stavili naloge na prodaju pogledajte malo EU i US futerse pa razmislite malo koliko vam se isplati sada prodavati!
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Na svakoj likvidnoj dionici postavljen po jedan ili dva prodajna naloga abnormalno nisko, znatno niže od onih koji slijede. Tek tolko da se pojača panika.

Europa smanjuje minus. Nek Hanfa danas pokaže što joj je posao oodnosno nek danas nadgleda transakcije pa da vidimo kakve će igre odigrati kartel (čitaj mirovinci). [bye]

New Report

Close