Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nešto si razmišljam, što bi sve sutra moglo bit na donjoj blokadi?
a….

Pitanje je da li ce biti IŠTA sto nije na donjoj blokadi…
[/quote]

pitanje je što će biti kad istekne vrijeme blokade, 16h predaleko…………… a Manitu previsoko [pray]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Ima da sutra šleperi voze dionice INA-e na deponiranje kod SDA.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ima da sutra šleperi voze dionice INA-e na deponiranje kod SDA.

Ma i šleperi i prenamjenjene cisterne INA-e. [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ZONA SUMRAKA Vidovnjakinja Baba Vanga prorekla:
Treći svjetski rat počet će 2010.!

http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/3177732/index.do

E sad da se postavim još niže? [lol]

jeli vam sad malo 2800 kn za INU

bit će bolje................

Hm da .. puno dionica je na -60% -70% od ath ..
pitanje što je sve uračunato u ove trenutne cijene .. isto tako što je bilo uračunato u ath cijene , tj što su ljudi očekivali ..

neznam zašto ali mislim da smo previše u korelaciji sa tom amerikom i njihovim (a možda i posredno našim) sranjima ..
propele su neke banke koje su neracionalno išle u plasman tih hipotekarnih kredita .. i to je ok .. a što je sa drugim tvrtkama ? pa i dalje posluju .. i kod nas posluju ..

nosim se mišlju da tko ovih dana ima novaca i tko kupuje da bi u nekom roku od 2-3 godine trebao biti u solidnom dobitku ..


Hm da .. puno dionica je na -60% -70% od ath ..
pitanje što je sve uračunato u ove trenutne cijene .. isto tako što je bilo uračunato u ath cijene , tj što su ljudi očekivali ..

neznam zašto ali mislim da smo previše u korelaciji sa tom amerikom i njihovim (a možda i posredno našim) sranjima ..
propele su neke banke koje su neracionalno išle u plasman tih hipotekarnih kredita .. i to je ok .. a što je sa drugim tvrtkama ? pa i dalje posluju .. i kod nas posluju ..

nosim se mišlju da tko ovih dana ima novaca i tko kupuje da bi u nekom roku od 2-3 godine trebao biti u solidnom dobitku ..

……ajde malo razmisli čije su bile stotine milijardi dolara uložene u ML, LB, BS, WaMu, Morgan Stanley etc. etc. i kao će se to odraziti na te kompanije čiji novci sad pjevaju pjesmu ……answer my friend is blowin’ in the wind

dakle pravo je pitanje što očekuje cjelokupno svjetsko gospodarstvo
ili putin i ruska vlada raspravljaju o tom pitanju zato što nemaju pametnijeg posla?? [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

u ovakvim trenucima uvijek se sjetim legendarnog posta kolege SLK…
u stilu sutra 99,9% ljudi neće prodavati svoje dionice

FM i trejderi se ne računaju u tu skupinu [lol]

Heaven or Las Vegas

Svi se pitaju otkud je potekla ova kriza. Pa iz USA, Bush je izdvojio stotine miljardi za vojsku. To je prvi korak, onda se niko nije pitao može li se… Ljudi će to platit… eh a tek globalna zavjera, da se o tome pričati, rušenje "blizanaca".

Nas najviše zanima što će biti sa našim dionicama, konkretno ZSE. Vjerovatno će biti sve manje interesa za ulaganje, samim tim i velikih skokova dionica neće biti.

Opasnost da će naše banke direktno osjetiti krizu su minimalne, ali postoji indirektne opasnosti. Ovisnost o stranim roditeljima, ako roditelj propadne kćerke ih moraju uzdržavati…eh a di smo onda tek?!

Ne treba ljude sada nagovarati na kupnju kolega @_Mrzljak_ svašta se može dogoditi. Valja biti oprezan!!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

@ Sancho
Moje nisu, ja im samo naftu prodajem.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


……ajde malo razmisli čije su bile stotine milijardi dolara uložene u ML, LB, BS, WaMu, Morgan Stanley etc. etc. i kao će se to odraziti na te kompanije čiji novci sad pjevaju pjesmu ……answer my friend is blowin’ in the wind

dakle pravo je pitanje što očekuje cjelokupno svjetsko gospodarstvo
ili putin i ruska vlada raspravljaju o tom pitanju zato što nemaju pametnijeg posla?? [smiley]
[/quote]

ok prihvaćam to ..
da su neke firme imale neke novce u tim bankama ..
ali vjerojatno neke i nisu imale .. recimo ove naše vjerojatno ne vrte,drže lovu u americi u tim bankama ..

burza je prilično čudna stvar ; kad ide gore većina dionica ide gore kad ide dole opet zajedno svi dole ..
pa nije moguće da su baš svi u trendu ?

a ako se postigne neka nagodba u usa, što još nije isključeno , onda će biti bum prema gore ..


Pa ne znam kako vi, ali ja sam kupovao, ostalo još 30% casha, pa ak ne valja nek stoji, crobi od 3100 mi se ove godine čini vrlo dostižan i ak potonemo dublje. Dakle sa 70% u dionicama mogu bit i dugoročni, a 30 casha je za ne daj bože tj. smanjivanje ulaza ak zatreba ili kupovanje dodatne jeftinoće na još nižim razinama (crobi 2500 do 2800).

Hebote, zar sutra već u dokup? No way…

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close