Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Fast food is convenient. This $700 billion package must ease the concerns and build up confidence. But if you only take this, it doesn’t agree with your stomach. You should think about Chinese slow cooking and slow food," , prompting laughter from his audience,said Liu Mingkang, chairman of the Chinese Banking Regulatory Commission.

evo što kaže pametan kinez za američanski problem
sve polazi od hrane
ja sam fino to isto govorio kolegi vstimcu za nedavnog objeda u kineskom restoranu
bila je super klopa al mu je na zeludac lose pala kiselo ljuta juhica

hehehe

Postanite Eu-robovi



Lavgar – preporučam ti Nives Celzijus – Gola Istina – bolje od Buchanana [lol]

On više voli Nevena Ciganovića ili pak modnog mačka.
[/quote]

Sampras na tebe sam skroz zaboravio inaČe bi te spomenuo. [lol] Po tebi crobi bi veĆ bio na 20.000 kolko dugo veĆ vičeš KRIZA JE GOTOVA ,IDE TO UP UP UUPPPP…… [lol]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Dečki, ja ne znam kako vi, ali ja počeo polako skupljati.
Vidim da nas ima još.
Vaš link
Ne kažem da je ovo dno, ali kad vidim da je broj posjeta veći u brlogu nego ovdje, hm, izgleda da je vrijeme. [wink] [lol]

Tako je. Al će biti kupovine.
Mljac, mljac.
Vlakić polazi na 3 peronu 2 kolosijek. [thumbsup]


Ovu poruku sam poslao prije par dana ali evo saljem je jos jednom – posto vidim da je forum pun genijalaca koji su kao sve znali sto se tice ovog pada i koji sami sebe hvale iz poruke u poruku.

Cemu tolika pisanja i slanja potpuno istih poruka,zasto po cijele dane visite ovdje na forumu ako niste u dionicama i ako ih ne mislite kupovati.

Necu ovdje puno pametovati,ukratko umjesto sto se ovdje hvalite kako ste nekome pomogli da na ovom padu smanji gubitke – mogli ste bez problema kad ste vec bili tako sigurni u pad zaraditi cijelo bogatstvo na opcijama (Ameri).

Ja da sam bio tako siguran da ce se ovo dogoditi – ulozio bi tamo sve svoje novce i u ova 2-3 mjeseca bi osigurao jako lijep zivot sebi, djeci i unucima. Tako da ispada da ste upravo Vi i slicni koji su to kao sve znali a nisu iskoristili – daleko najveci gubitnici u ovom padu.

To Vam je kao da imate info. koji ce brojevi biti izvuceni na lotu a ne uplatite listic,smijesno.

Pozdrav.

bravo karlo! [thumbsup]




Lavgar – preporučam ti Nives Celzijus – Gola Istina – bolje od Buchanana [lol]

On više voli Nevena Ciganovića ili pak modnog mačka.
[/quote]

Sampras na tebe sam skroz zaboravio inaČe bi te spomenuo. [lol] Po tebi crobi bi veĆ bio na 20.000 kolko dugo veĆ vičeš KRIZA JE GOTOVA ,IDE TO UP UP UUPPPP…… [lol]
[/quote]
To je samo još jedna u nizu tvojih lažiju u kojima si se zapleo pa ne znaš šta pričaš i šta drugi pišu.

Preporučam ti da malo taj softver u glavi moderniziraš jer ti taj šteka i prepun je bugova.

Ako nađeš samo jedan post u kojem ja spominjem riječ UP izvinit ću ti se javno i sebe nazvati najvećim lažovom, aj da vidimo ko je lažov.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Iskreno mislim da mnogi koji su upleteni u ovo rušenje burze ne spavaju ovaj vikend dobro.Načuo sam da će biti dobrih istraga i da ovaj put neće tek tako proči.Mislim da je mnogim fond managerima i brokerima došla voda do grla.Zanima me kako će u ponedeljak oni na posao i koliko dugo još?

Vidim da optimista još uvijek ne fali.
A i svađe i prepucavanja su najbolji pokazatelj da je strah velik i da guza radi.
Dakle daljnji pad je zagarantiran.
Inače wunder koji se ne sjeća kako sam mu ja govorio da treba izaći u 10. mjesecu, se sjeća da sam govorio o targetima.
Wunder daj nas molim te podsjeti na svoje targete od prije mjesec dana.
Mislim da će ih javnost ocijeniti puno smiješnijim nego moje od prije godinu dana.
Ali dovoljno je to što ti stanje portfelja svaki dan pokazuje koliko si u krivu tako da ja niti ne moram.
NHF

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Iskreno mislim da mnogi koji su upleteni u ovo rušenje burze ne spavaju ovaj vikend dobro.Načuo sam da će biti dobrih istraga i da ovaj put neće tek tako proči.Mislim da je mnogim fond managerima i brokerima došla voda do grla.Zanima me kako će u ponedeljak oni na posao i koliko dugo još?

U POTPUNOSTI SE SLAŽEM

NEMA PREDAJE


Iskreno mislim da mnogi koji su upleteni u ovo rušenje burze ne spavaju ovaj vikend dobro.Načuo sam da će biti dobrih istraga i da ovaj put neće tek tako proči.Mislim da je mnogim fond managerima i brokerima došla voda do grla.Zanima me kako će u ponedeljak oni na posao i koliko dugo još?

Ne spavaju dobro zato što tulumare sa Samodolom u Peoples-u do 5 ujutro.
Ti si čuo da će biti "dobrih istraga"?
Ha,ha,ha
Koji ste vi naivci
[rolleyes]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Lik iz Birtićeve priče najvjerojatnije nema ime,on je najvjerojatnije plod njegove mašte.Njemu,Birtiću je posao da piše a ovaj put se malo zaigrao pa malo pretjerao.Neće vam dati ime jer bi ga morao izmisliti kao što je izmislio priču [rolleyes]

Odi u Peoples naruci kavu, sjedi i slusaj. Rush hour – 12-15 sati. Cuti ces takve stvari da ti pamet stane. Mozda je Birtic ovo i izmislio (iako sumnjam u to) ali u Peoplesu se ta bagra skuplja pa da cujes price – biti ce ti jasnije. Mene i dalje zanima koji je jer ima vise kandidata. [cool]
[/quote]

Ajde baš ću otići jedan dan. Gdje je taj Peoples ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Iskreno mislim da mnogi koji su upleteni u ovo rušenje burze ne spavaju ovaj vikend dobro.

– ma vjeruj mi dobro spavaju.
– samo je moja pretpostavka kako će kao i ja preko vikenda tulumariti pa mora se lova i negdje trošiti.

– a nesanica najvjerojatnije muči ove koji su ostvarili velike gubitke.

– naučite uživati u ovoj igrici.

– I love this game.
Pozdrav !

kolega ententinis…

i ja sam prodao dionice tamo negdje oko hta i sve lijepo mirovincima dao nek se vesele, ali…

napravio sam par pohlepnih i nesmotrenih grešaka u obliku migrosa, ne imanja dovoljno kvalitetne ideje koliko korekcija može bit hebena stvar i koliko daleko može otić (neiskustvo), te se zaletio u fundamentalno vrlo jako dionicu u krivo vrijeme, tj. prerano (kodt jer nije bio "mirovinska" dionica i nisam očekivao slabašne ruke u obliku umirućih fondova – ko je?)

uza sve pogotke i pogreške otišao sam malo pročitat i bacit pogled na ta vremena i ostao ugodno iznenađen i time što sam pisao iako su mi tadašnja znanja bila 300x manja nego današnja i oku mi je ugodno vidjet da se guru i božanski vlad u svemu kaj sam pisao slago samnom [smiley]

za prolivenim mlijekom se ne plače, portfeljem iako je mogo bolje (uvijek može) sam zadovoljan jer sam isto tako mogao ga i nemati da se nisam u ovome našao spletom okolnosti i šta je tu je, u očekivanju nekih boljih vremena i znam da ću dočekat ono što čekam jer ipak dionice nisu stvar vjerovanja nego i nekakvih specifičnih znanja, intuicije i strpljenja!

a koga zanima što sam tada pisao i da li govorim istinu neka pogleda na temi atpl wunderove postove nakon dioničkog osvještenja od strane 386 na dalje!

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=720&pg=390

New Report

Close