Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



MENI NIJE JASNO ZAŠTO NA CROBEXU 5000+ NIJE BILO DUŠEBRIŽNIKA DA PRODAMO DIONICE, A SAD NA CROBEXU 3000 RAZMNOŽAVAJU SE KO VIRUSI!

AKO MOŽE OBJAŠNJENJE!? [rolleyes]

HVALA! [cool]

Ja se sjećam kolega da sam vas osobno na PM obavijestio u 10. mjesecu 2007. da izlazim van iz dionica i da sam prodao jer predosjećam sr…
Nadam se da se toga sjećate

[/quote]

znaci ententinis , ti si u cashu 100% i ne mrdas, tj ne kupujes nista.
ja razmisljam o ideji prodaje svega zivoga na 3000 i odlasku na more.
ma moru je lijepo.
sto mislis o toj ideji?

@ ententinis

neda mi se sad tražit al ti si uglavnom tada obavještavao o nebuloznim targetima! [kiss]

@ententinis
ne odgovaras….
znaci ne svidja ti se ideja..
ok, nista mi ne zelis prodati.

valjda ce se naci neki fond manager ko zeli rasprodati portfelj i ici na more…
ja cu i dalje strpljivo mljackati ili ako me uhvati panika brze bolje polupati po aksu.!
[thumbsup] [lol] [thumbsup]



Ok ako ću na na prosjeku KODT 2400 i TNPL 3300 ostati bez gaća, svaka čast.
MInus je tu – ali gledajući od kraja 2006 debeli plus.

Ja sam reagirao na tvrdnju da drukam male dioničare INE da kupuju da bi se iskrcao.

U svakom slučaju sretno svima.

Ma ostat ćeš bez gaća dok god se budeš borio protiv tržišta.
Ne sumnjam ja u tvoj izbor dionica nego u tvoje nesagledavanje okolnosti na koje upozoravamo već mjesecima

[/quote]

Preporučam kolegi zmrklicu i wunderu da pročitaju New York Timesov besteller ;Smrt Zapada,napisao Patrick J.Buchanan. [thumbsup]Puno bolje od Zagora i žalosne sove. [lol] [lol] [kiss]
Dobit ćete nešto realniju sliku i shvatiti što se događa sa t.k. i svijetom opčenito.Ako to ne pomogne onda čitajte kolegu beholdera,čovjek vam dobro hoće. [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Svijet/tabid/104/View/Details/ItemID/43899/ttl/Bush-intervenirao-zbog-spasa-financijskog-sustava/Default.aspx

Počeo je zavrtat uši čika BUSH stvar je gotova

Zagor je OK [thumbsup]
Gdje češ onda sakrit kapital – nigdje. Imam firmu, nekretnine, umjetnine, dionice …. diversificiran kolko je moguče – cash ti onda neće puno pomoć, stiže ti atomska gljiva, ali neće IMHO biti tako, podcjenjuješ klince u garažama koji će već nešto novo iskemijat.

.Ako to ne pomogne onda čitajte kolegu beholdera,čovjek vam dobro hoće. [thumbsup]
[/quote]

Isto kao i ti daj ne budi smješan i jedna preporuka tebi i svima sličnima kao ti onaj tko želi nekome pomoći ode u Caritas ili u neku sličnu ustanovu i pomogne a ne bleji ovdje u prazno i pravi se dobrotvor a u stvari želi se jeftino domoći tuđih dionica.

Malo razmisli

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Golube, pišeš sranja, uopće nisam govorio o malim dioničarima.

IMHO, OMF – koji bi mogao konačno odraditi kao stabilizator na tržištu – će dobiti oko miljarde kuna.
BF – ne znam da li će prodati. Određeni veliki igrači ( brokerske kuće), OIF imaju isto INU.
Ne pričam uopće o naglom rastu, već o tome da će biti moguće stabilizirati tržište.

Inaće , lažove ja nisam prodavao KODT koji sam kupio po 18xx, za razliku od tebe, i nemam namjeru uskoro.

Eto vidite ovako to izgleda kad ste u minusu do boli a nećete slušati pametnije od sebe,
štoviše još uvijek tvrdite da je crno ustvari bijelo.
Onda psujete, vrijeđate i osnivate ULKSPNISSIDKZT.
Zmrklic žao mi te je jer ćeš ostati i bez gaća
[/quote]

Eto, dečki lupaju jedan po drugom. Zavadi pa vladaj. Bez obzira ko je ko dajte se skulirajte.Kritike šaljete na skroz krive adrese. Pretpostavljam da nas je većina u sličnim govnima i to nerealnim, te krivce treba tražiti drugdje.
I najlakše je biti general poslije bitke.

Lavgar – preporučam ti Nives Celzijus – Gola Istina – bolje od Buchanana [lol]


Lavgar – preporučam ti Nives Celzijus – Gola Istina – bolje od Buchanana [lol]

On više voli Nevena Ciganovića ili pak modnog mačka.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????





Hanfa treba istražiti sve brokerske kuće i sve fond managere.Ili ako to ne naprave onda im smrdi u Hanfi.Pa Samodol je isto samo čovjek,i to po meni predugo šuti…..Možda je radio u tajnosti.
Mislim da ovdje ima puno više materijala i novaca nego na faksu.Ovo se treba istražiti.To je kriminal.Zato sad se pokaži kakav si čovjek Herr Samodol.

Koliko će Hanfa istražiti dovoljna je činjenica da vijest nije prenijela HRT nego RTL. Toliko o namjeri i ozbiljnosti Hanfe. [bye]
[/quote]

Upravo me žena pitala koliko nam je OIF zaradio, kada sam joj rekao da sam izvukao lovu sa 2 500 eura minusa bilo je… Istraga se trebala provest početkom 2008. kada su i krenula sr…. Ovakvih ljudi koji su izgubili lovu je na tisuće.
Negdje prije par mjeseci sam napravio sam svoj portfelj i od tada sam u plusu, neznatnom ali ipak plusu. Stoga toliko o tome koliko treba dat svoj novac profesionalcima i koilko smo zaštićeni. Moje iskreno mišljenje je da nitko neće biti kažnjen, ali će manje biti malverzacija, očigledno je sve ovo pri kraju, pa se zato sada i provode "istrage".
[/quote]

Naravno da je pri kraju zato se sad "kao" i Hanfa javila. Sad će se ringišpil "mirovinci-oifovi" očigledno zavrtiti na drugu stranu. [bye]
[/quote]

Nema im druge, baš kao ni HTV-u [lol]
A dežurnim katasrofičarima preporučujem malo šetnje i svježeg zraka
[bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovu poruku sam poslao prije par dana ali evo saljem je jos jednom – posto vidim da je forum pun genijalaca koji su kao sve znali sto se tice ovog pada i koji sami sebe hvale iz poruke u poruku.

Cemu tolika pisanja i slanja potpuno istih poruka,zasto po cijele dane visite ovdje na forumu ako niste u dionicama i ako ih ne mislite kupovati.

Necu ovdje puno pametovati,ukratko umjesto sto se ovdje hvalite kako ste nekome pomogli da na ovom padu smanji gubitke – mogli ste bez problema kad ste vec bili tako sigurni u pad zaraditi cijelo bogatstvo na opcijama (Ameri).

Ja da sam bio tako siguran da ce se ovo dogoditi – ulozio bi tamo sve svoje novce i u ova 2-3 mjeseca bi osigurao jako lijep zivot sebi, djeci i unucima. Tako da ispada da ste upravo Vi i slicni koji su to kao sve znali a nisu iskoristili – daleko najveci gubitnici u ovom padu.

To Vam je kao da imate info. koji ce brojevi biti izvuceni na lotu a ne uplatite listic,smijesno.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

New Report

Close