Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle nakon 17.10. ima dovoljno casha da bi se stabiliziralo tržište. Da li će OMF do kraja izaći iz OIF prije toga, i još malo srušiti tržište ne znam. A da li ćete vi tada prodavati dionice da bi se ukrcali gadni drukeri dolje kao golub- odlučite sami.


Dakle nakon 17.10. ima dovoljno casha da bi se stabiliziralo tržište. Da li će OMF do kraja izaći iz OIF prije toga, i još malo srušiti tržište ne znam. A da li ćete vi tada prodavati dionice da bi se ukrcali gadni drukeri dolje kao golub- odlučite sami.

Kolega,
nemojte opet navoditi ljude na gluposti.
Pogledajte malo fondove. Uskoro istjeće 3 mjesec a prosjek im nije 5 milja nego 3 milje.
Ljudi i dalje povlače lovu iz fondova, fondićima je sve teže i teže, i neznam kako će se spasiti.
Većina njih ide u prošlost.
Čak i ZABA Inv je u velikim problemima, a kamoli ostali.
Lova od Ine ide u čarapu, a ne na burzu.
Nemojte me krivo shvatiti ali mislim da nije vrijeme za ulaganje u dionice.
Najveća ironija je da sam 90% u dionicama…lolll ali neću još dugo…
Čuvajte se svi i pustite da fondovi riknu, neka oni Vama udaraju po bid-u i to nisko nisko.
Mirovnici neće kupovati još, fondovi nemaju love, pa vidite.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Dakle nakon 17.10. ima dovoljno casha da bi se stabiliziralo tržište. Da li će OMF do kraja izaći iz OIF prije toga, i još malo srušiti tržište ne znam. A da li ćete vi tada prodavati dionice da bi se ukrcali gadni drukeri dolje kao golub- odlučite sami.

Ajde zmrkliću ne bulazni [pray]Pa zar stvarno nemaš tri čiste gdje je lova??Zar ne pratiš novčane fondove i štednju građana ili svesno obmanjuješ naivce i polupismene. [angry] Zar nisi primjetio da ljudi iz cijeloga svijeta bježe s burzi u druge,sigurnije investicije? Miljardu će dobiti ha? Ašto je jedna miljarda?Zar je ne dobiju svaka dva mjeseca?
Misliš da ovaj bull-run koji slijedi u slučaju da ameri upucaju svježe,još vlažne dolare,misliš da to spašava svijet.?E moj zmrklicu kako ćeš se razočarati [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

knjiga izazov burze, " kada okorjeli optimisti postanu pesimisti tada treba uci na tržište dionica" [thumbsup]

NEMA PREDAJE

golubv..

spašava svijet 100%, ali na kratki rok.
Na rok od dva tjedna max.
Dovoljno da ekipa koja ima mozga u glavi izađe dijelom u cash ili full i čeka.
Jer korekcija nije gotova, ameri idu kontra prirode i kontra TA i kontra svega.
Pa kada gledam nobelovce na cnbc, pa oni se hvataju za glavu radi ovih poteza amerike.

Situacija je idealna za male dioničare. Moći ćemo van iz dionica i to vrlo jednostavno (naravno ako se prihvati 700 mlrd) a onda show…onda ćemo gledati bitku na crobexu…bitku između mirovnika i fondova…e sada tko želi sudjelovati u toj bitki neka izvoli..ja neću sigurno..ja ću čekat sa strane

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kolega alfa…sve pet ali ovo kaj se događa u USA je prvi put u povijesti…tako da sve knjige i sve TA i sva znanost svijeta ne vrijedi jer se još nismo susreli sa time…

dao bog da sam u krivu…
ali do sada kaj se tiće amera nisam bio u krivu nimalo…

ovo je posebna situacija koje Kostalany nije doživio.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Slažem se u potpunosti kolega pobjeda.Sve je rečeno u tvojim postovima a sad ko voli nek izvoli. Sva dalnja prepucavanja bila bi ponavljanje već izrečenog.Zato ,ugodan vikend. [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@ pobjeda – nije istina – Ameri koriste model koji su šveđani uspješno primijenili

http://www.thelocal.se/14496/20080922/

Swedish model inspires US financial crisis plan
Published: 22 Sep 08 17:59 CET
Online: http://www.thelocal.se/14496/20080922/

The Bush administration’s handling of the financial crisis is in part inspired by a successful Swedish bank rescue in the 1990s, but one crucial deviation could cost US taxpayers dearly, one of the architects of the Swedish plan said on Monday.

Dajte ljudi malo pročavanja prije postova. Švedske banke su otkupile nazad sve od države.

ovo je sve igra velikh, USA ništa ne gubi jedna banka preuzima drugu, bogati postaju još bogatiji,prije mjesec dana u večernjem – Dekanić : "Amerika nece birat sredstva da obrani dolar" ako netko sumnja neka objasni

NEMA PREDAJE



Dakle nakon 17.10. ima dovoljno casha da bi se stabiliziralo tržište. Da li će OMF do kraja izaći iz OIF prije toga, i još malo srušiti tržište ne znam. A da li ćete vi tada prodavati dionice da bi se ukrcali gadni drukeri dolje kao golub- odlučite sami.

Kolega,
nemojte opet navoditi ljude na gluposti.
Pogledajte malo fondove. Uskoro istjeće 3 mjesec a prosjek im nije 5 milja nego 3 milje.
Ljudi i dalje povlače lovu iz fondova, fondićima je sve teže i teže, i neznam kako će se spasiti.
Većina njih ide u prošlost.
Čak i ZABA Inv je u velikim problemima, a kamoli ostali.
Lova od Ine ide u čarapu, a ne na burzu.
Nemojte me krivo shvatiti ali mislim da nije vrijeme za ulaganje u dionice.
Najveća ironija je da sam 90% u dionicama…lolll ali neću još dugo…
Čuvajte se svi i pustite da fondovi riknu, neka oni Vama udaraju po bid-u i to nisko nisko.
Mirovnici neće kupovati još, fondovi nemaju love, pa vidite.
lp
[/quote]

pravo vrijeme za kupnju dionica je kad vlada opca depresija.
kad vlada euforija onda je vrijeme prodaje.

sada vlada depresija, dakle?
[thumbsup]


knjiga izazov burze, " kada okorjeli optimisti postanu pesimisti tada treba uci na tržište dionica" [thumbsup]

znaci sada je vrijeme.
pa vidis da i ja pomalo prodajem!
dakle?
brzo po asku!
[thumbsup]

Dečki, ja ne znam kako vi, ali ja počeo polako skupljati.
Vidim da nas ima još.
Vaš link
Ne kažem da je ovo dno, ali kad vidim da je broj posjeta veći u brlogu nego ovdje, hm, izgleda da je vrijeme. [wink] [lol]

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

New Report

Close