Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sve su oči uprte u Amere a oni bi do večeras mogli okrenuti u zeleno iako su otvorili s minusom. [bye]

bit cu sperman ko puska da polupam po asku u ponedjeljak!
[thumbsup]
[/quote]
i to sa svih 100 kn

IMT?




Hanfa treba istražiti sve brokerske kuće i sve fond managere.Ili ako to ne naprave onda im smrdi u Hanfi.Pa Samodol je isto samo čovjek,i to po meni predugo šuti…..Možda je radio u tajnosti.
Mislim da ovdje ima puno više materijala i novaca nego na faksu.Ovo se treba istražiti.To je kriminal.Zato sad se pokaži kakav si čovjek Herr Samodol.

Koliko će Hanfa istražiti dovoljna je činjenica da vijest nije prenijela HRT nego RTL. Toliko o namjeri i ozbiljnosti Hanfe. [bye]
[/quote]

Upravo me žena pitala koliko nam je OIF zaradio, kada sam joj rekao da sam izvukao lovu sa 2 500 eura minusa bilo je… Istraga se trebala provest početkom 2008. kada su i krenula sr…. Ovakvih ljudi koji su izgubili lovu je na tisuće.
Negdje prije par mjeseci sam napravio sam svoj portfelj i od tada sam u plusu, neznatnom ali ipak plusu. Stoga toliko o tome koliko treba dat svoj novac profesionalcima i koilko smo zaštićeni. Moje iskreno mišljenje je da nitko neće biti kažnjen, ali će manje biti malverzacija, očigledno je sve ovo pri kraju, pa se zato sada i provode "istrage".
[/quote]

Koliko si joj slago?

Naravno da je pri kraju zato se sad "kao" i Hanfa javila. Sad će se ringišpil "mirovinci-oifovi" očigledno zavrtiti na drugu stranu.

Nažalost ako se ovo ne riješi stvar će se ponoviti,a igrači proći nekažnjeno i s prepunim džepovima,što je vrlo izvjesno.
A da puste tih 50-ak dečkića nasamo sa stotinama preje…nih i pokradenih ulagača, pa da se ovakva pljačka više nikad ne ponovi?? [angry]

@momir

Nisam joj slago, izletio sam iz fondova na crobiju od 3350 dan prije pada od 4 ili 5% btw. 01.01.2008. sam bio u plusu oko 300 ojra.

Surround all arround when it hits the ground

Jel tko gledao to na RTL-u?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ima tko kakvu informaciju sta je s dionicama hotela tučepa??jer na vidiku potop dionice?


Jel tko gledao to na RTL-u?

imaš na njihovim stranicama reprizu dnevnika …

I love the Smell of Profits in the Morning

Zaljepili smo se i trend se okrenuo.
Pogledajte malo grafove dionica na ZSE.
Problem je samo u tome šta od šume ne vidimo drvo.

Evo na Lica nacije HTV1 stručnjak sa ekonomskog fakulteta…Drago Jakovčević
Kaze***Dno je malo niže***

Tema:Što učiniti kako bi Hrvatska izbjegla velike socijalne, gospodarske i financijske rizike postojeće krize? O tome će govoriti Drago Jakovčević i Damir Novotny.

vidim narodni pokret, zanimaju me rezultati a ne rtl u potrazi za ekskluzivom
dakle koliko vas je napisalo pismo samodolu, ozani basić, mail sa trazenjem odgovora?
svojem fondu, sjelo na telefon ili spamalo svako pola sata?
mozda birticu jel se obratio mjerodavnim ili samo reklamira svoju knjigu?
idem malo na more a sve cu pustit da se odvija svojim tijekom,
barem sam realan.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

nema nikog . spavaju
izmorili se od navijanja


Oni su bili i ostali lopovi,neradnici,…
Njihova ekonomija se bazira samo na bankama i financijama,nafta,sve ostalo je =0

Svasta se ovdje moze procitati, vi ovo stvarno mislite ozbiljno?

Ah da smo bar neradnici ko oni i da je nama bar tisuciti dio njihove ekonomije… i to ovog ostatka (bez banaka, financija, nafte i rata)…

New Report

Close