Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Zanimljivo, nema više velikih naloga-plašljivaca ispred kojih se guraju mali drhtavih ručica ?

Najkasnije u ponedjeljak idemo značajno up …


I kaj to ti je rekla kristalna kugla?
Objasni prijatelju, objasni …
Pa nije ti ovo nogometna utakmica da prenosiš stanje CROBEXa iz minute u minutu.
[/quote]

Oprostite kolega, promaknuo mi je Vaš post … vidite,
na temi smo koja to i traži, ovdje se još može komentirati, trenutno za razliku od LIdera 🙂

Ugodan shopping 🙂

[/quote]
Opalio si mi sulju, ali neka … Ja sam tebi ostavio tvoju stotku [smiley]
Ipak bih se priklonio ovom razmišljanju:



crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

Interesantna situacija, mi očekujemo, Eu očekuje, cijeli svijet očekuje odluku kongresa i rast US TK jedino su domačini nekako nezainteresirani!

DLKV,IGH,INGR,VIRO,DDJH su u 10 min odradili 3-4% na malim prometima, nekako mi to lići na navlačenje kupnje i iskorištavanje psihološkog pritiska i priprema terena za još jedno trejdanje!
[/quote]

… potaknut današnjom "velikom" likvidnošću od koje INA nosi skoro pola. Kupnje skoro pa i nema …
Eto komentara …
E da, i CROBEX se snažno vinuo u visine na 1,64% preko lijevog krila … [lol] [lol]
Problem je da kad naši padnu u igri odmah prime dva, tri gola … Onako, usput.

PS. Zašto imaš sliku lijepe cure, a pišeš u muškom licu?


Radi se o tome da je on rekao kako namjerno prodaje da bi unesao paniku na tržište,
on je to rekao znači nije rekao da prodaje jer mu se čini da bi mogo jeftinije kupit…..
on mora radit u dobroj vjeri a ne panikom manipulirat, znači to su bitne stvari za eventualno
kažnjavanje ako postoji osnova kaj je on točno izjavio tom novinaru…
Znam identičan slučaj iz slovenije samo kaj su novinari izašli sa imenom…….tip je ostao
bez posla, sporazumno se je morao povuć….

Dobroj vjeri!?! Kakvoj božjoj dobroj vjeri?!? Na burzi? Što su ovdje sve neki dušebrižnici?
Evo ja ću u dobroj volji potrošiti sve svoje novce i podići recimo atlantsku za 1% jer ja
sam dobra duša. A i vi ostale dobre duše napravite isto i začas imamo crobex 10000.
I svi sretni i zadovoljni. I ja, i ti, i onaj fond menađer. Nasmiješena lica ljudi u odijelima na zelenoj travi u društvu ovaca i ostalih životinjica kao u kuli stražara.

Osnovni pokretači burze su pohlepa, panika i manipulacija. A ti bi ukinuo ove dvije zadnje…
E ne može brale. Ne bi onda ništa funkcioniralo.
[/quote]

Pravno gledajući ako je on priznao da je ovo učinio sa namjerom manipulacije može
ga se sankcionirat……..može to završit na sudu i koprcat se na razne načine…..u onom
slučaju koji sam spomenuo tip je morao sporazumno odstupit da mu se fond ne vuće po
sudovima kaj bi bilo zabavno za medije a za fond ne baš…
Ovo kaj ti govoriš, pa nisam ni ja vesla siso….

minibar, kisel ti je taj smijesak na licu…
[lol]
ali zato meni nije, ja se iskreno smjeskam kao vuk…
[thumbsup]

Ma nije, to me podsjetilo na ona pisma što su ljudi svojevremeno slali u nadi da će ih nesreća zaobići.
A, sad, smijeh nije grijeh, a za višak smijeha evo ti jedan na private (začas)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@ gvido

Moj komentar je u postu prije Vašeg kolega, a jedna tekma ionako ne čini cijelo prvenstvo.

Znam neke koji su pohrlili na temu "Volksbanka pokreće virtualnu burzu",
jer ovdje nisu ništa uspjeli ušićariti 🙂

PS: Slika je odraz sa kristalne kugle

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


odlicno.
ja se napunio dionicama.
drago mi je.
a drago mi je i zbog minibara koji se jos uvijek smijesi, ali slabije…
[lol]

ali ja sam već napunjen koliko sam planirao, pa, neznam zašto se ili bi ili nebi smješio.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

CROBEX 3.138,86 +1,65%
CROBIS 96,04 -0,08%
Redovni promet 31.380.747,60
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 31.380.747,60

who dares, wins


crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

a zasto bi za boga miloga amerikanci trebali potegnuti?

njihov je izbor izmedju stagflacije i depresije..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

a zasto bi za boga miloga amerikanci trebali potegnuti?

njihov je izbor izmedju stagflacije i depresije..
[/quote]

Danas će ti biti GDP final za Q2. Predviđanja su rast 3,4%. U koju to po tebi kategoriju spada?



odlicno.
ja se napunio dionicama.
drago mi je.
a drago mi je i zbog minibara koji se jos uvijek smijesi, ali slabije…
[lol]

ali ja sam već napunjen koliko sam planirao, pa, neznam zašto se ili bi ili nebi smješio.

[/quote]

pa ako si sudjelovao u manipulaciji trzistem, onda si se smijesio jace,
a sad kad to dolazi na naplatu, onda se slabije smijesis…
uvijek je smjesak slabiji kad se placa, nego kad se naplacuje…
kaj ne?
[thumbsup]

Evo , sa + 1.58% smo najači u Eu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

CROBEX 3.138,86 +1,65%
CROBIS 96,04 -0,08%
Redovni promet 31.380.747,60
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 31.380.747,60

u 18 minuta 6,37 miljuna kn prometa

Bez straha, pohlepe i sentimenta.




crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

a zasto bi za boga miloga amerikanci trebali potegnuti?

njihov je izbor izmedju stagflacije i depresije..
[/quote]

Danas će ti biti GDP final za Q2. Predviđanja su rast 3,4%. U koju to po tebi kategoriju spada?
[/quote]
mentalne bolesti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close