Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup] Bojim se da će pojedinci koji su u kešu kupovti znatno skuplje dionice narednih dana. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Zanimljivo, nema više velikih naloga-plašljivaca ispred kojih se guraju mali drhtavih ručica ?

Najkasnije u ponedjeljak idemo značajno up …


I kaj to ti je rekla kristalna kugla?
Objasni prijatelju, objasni …
Pa nije ti ovo nogometna utakmica da prenosiš stanje CROBEXa iz minute u minutu.
[/quote]

Oprostite kolega, promaknuo mi je Vaš post … vidite,
na temi smo koja to i traži, ovdje se još može komentirati, trenutno za razliku od LIdera 🙂

Ugodan shopping 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


ADPL krenuo sa 8x na 90, Ledo prešao 80xx, ATPL još grickaju na 1980 [bye]

Pojeden. Sada se gricka onaj na 1995.


crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

odlicno.
ja se napunio dionicama.
drago mi je.
a drago mi je i zbog minibara koji se jos uvijek smijesi, ali slabije…
[lol]

ovaj dio u članku me malo muči…. dakle po ovome ispada da je dobra šansa da od 700 milijardi bude odobreno znatno manji iznos… ne znam hoće li to onda uspjeti održati optimizam i daljnji rast…

http://kezi.com/news/national/47755

"Under that plan, which was still emerging, Congress would approve a fraction of what Bush is asking for—perhaps $150 billion or $200 billion—to allow the government to begin rescuing tottering financial companies."

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

hvala dušebrižniku na jedinici , ali ja ovo nisam izmislio već sam naveo izvor.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ode INGRA i IGH,

što će biti kada trezori prorade ?

Pogotovo na ATPL i ADPL ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Evo malo hunora znam da nije za ovu temu ali hahaha http://www.net.hr/webcafe/sale_male/page/2008/09/17/0385006.html

[thumbsup] Odlična kupnja je još ono malo Kraša do 450 kuna i Žitnjaka do 860 kuna [thumbsup] Tu sigurno nećemo pogriješiti. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


crobex već na +1,06%!
ovo će biti lijep i zelen završetak dana, a potegnu li ameri danas kako se očekuje, sutra na ZSE imat ćemo lijep bull run [wink]

Interesantna situacija, mi očekujemo, Eu očekuje, cijeli svijet očekuje odluku kongresa i rast US TK jedino su domačini nekako nezainteresirani!

DLKV,IGH,INGR,VIRO,DDJH su u 10 min odradili 3-4% na malim prometima, nekako mi to lići na navlačenje kupnje i iskorištavanje psihološkog pritiska i priprema terena za još jedno trejdanje!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Srećom, ovi dugoročni ulagači koji sada izlaze iz INE, a kupovali su je po IPO cijeni, znaju koliki su fundamenti koje dionice i opet će mislim poentirati, a Ameri će se dugoročno puno više isprsiti iz
proračuna nego se to na prvi pogled može razumjeti 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close