Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto se svi čudite pisao sam o tome u 3 mj sto puta sam bio izbrisan koliko na ovom forumu ima plaćenika imam 10 dopisa iz HANFE di se svađamo na tu temu svatite SAMODOL je samo podobna sluga koji skrušeno izvršava zadane zadatke a ovaj FI će završit i to uskoro a oni jadnici što su podimili nikom ništa eto to je naša stvarnost



http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089
Konačno da ga netko ubode … prstom u …pekmez!
ZNA SE to već duže vremena, ali..malo nam koristi od toga znanja…
Valjda mi nemamo prakse s kojekakvim finanacijskim inžinjerinzima i sl…pa će se nadležni viriguzni organ SamoDol jadan sad čudom čuditi i poricati…skupa s frendovima iz fondova…
Nažalost u "demokracijama" su politika i para prčvrsto povezani budući da jedni imaju što oni drugi žele i ide razmjena utjecaja…
Ostaje nam samo osluškivanje pulsa tržišta…

A koji je to fond menađer,kojeg fonda? Zašto se ne objavi ime i prezime toga "inteligentnog" investitora,pa ako se sve to radi u skladu sa zakonom neka se objavi i njegovo ime i toga "njegovog" fonda,neka ljudi znaju tko je to tako sposoban i poslovan. A on onda neka bude ponosit na sebe. Fuj…. [angry]
[/quote]
i ovo je sprdnja.napisao je sto svi znamo,ali nije imenovao glavnog aktera pa sve ispada kao njegova fikcija.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

@Prinos

Ali kolega, na žalost govorite, UP UP u ponedjeljak, bez veze i ikakvih činjenica.
To je kao da se netko pos.o u travi.

Cijenim vaše mišljenje, ali razlog za rast bi bio minimalan za jedan post.


NAJVEĆA LEGALIZIRANA PLJAČKA U HRVATSKOJ
Fond-menadžer se preda mnom šepurio namjerno rušeći dionice

Burzovni mešetar procjenjuje kako su nakon objave da će Lehman bankrotirati pola prometa na Zagrebačkoj burzi napravili izazivači panike namjerno rušeći cijene dionica. Njegov kolega najavljuje da samo o njima ovisi i kad će se burza početi oporavljati

Piše: Tomislav Birtić
tomislav.birtic@24sata.hr

Uživao je, perverzno je uživao igrajući se Boga. Pohvalio mi se kako je tog jutra, dan poslije objave da Lehman ide u bankrot, raspalio po bidu, i sad čeka da panika odradi svoje. Da kupi jeftinije nego što je prodao. Malo je razgovarao sa mnom, pa malo samozadovoljno gledao u ekran i naslađivao se tuđom nesrećom.

meni se čini da je tomislav birtić izgubio kompas,ipak mu npr. IPKK jako roni,a kako je trećerazredni ulagač tako je i trećerazredni novinar [lol] …svi što gube se ljute… [wink],a šta je trebao taj menager raditi?plakati pred njim i njemu sličnima? pa nije kapitalizam caritas da razmišlja o soc.ugroženima

Pa ovaj mamin menađerčić pošto šmrka vidi se da je trendi, al ak je trendi onda je
sigurno i dvocjevka…


Zanimljivo, nema više velikih naloga-plašljivaca ispred kojih se guraju mali drhtavih ručica ?

Najkasnije u ponedjeljak idemo značajno up …


I kaj to ti je rekla kristalna kugla?
Objasni prijatelju, objasni …
Pa nije ti ovo nogometna utakmica da prenosiš stanje CROBEXa iz minute u minutu.


Kolega PRINOS, govorili ste da ćemo danas UP UP,ili sutra,a sad ćemo tek u ponedjeljak.
Na žalost ste neodlučni.
Molim vas da se odlučite, jer moja kupovina uvelike ovisi o vašim komentarima.
Hvala.

kolega necete dobro proc ako se povodite komentarima i novinskim natpisima.
fondovi jucer i dana apstiniraju osim na ATPL i INI cekase razvoj dogadaja, ako mislite da nesto vrijedi vi kupite, primjerice INGR je sad skupa a za tjedan dana ce biti na 200 i nece biti skupa…
sve je relativno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@KRKANKO

Kolega, pročitajte ponovno moj post i poneke prethodne i pronađite moguće razloge 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


HUPZ,stisli ga 2150-2200.Leko najavio manju dobit,veči bruto promet [sealed]

opasno su ga stisli sa dvije dionice po bid-u, vidi prosječnu, mada je i to bezveze kad je tako mali promet a

Meni nije jasno što se vi svi čudite postupcima tog fond menađera? I zašto je on uopće nešto kriv?
Na burzi se slobodno kupuje i prodaje i ako on hoće prodavati svoje dionice da bi namamio i ostale zašto ne? Svatko od vas s tim kapitalom bi učinio potpuno isto.
Pa nije on zaposlen da diže cijenu vaših dionica. Pa prestanite već jednom s tim sranjima o poštenju, "pravima", lopovluku i ostalim socijalističkim parolama. Htjeli ste kapitalizam, dobili te ga. A u njemu
je dozovljeno da vas "gospodin u odijelu" opelješi na legalan način. A također i vi njega ako možete.
Šta bi on trebao ispuniti formular ako hoće prodati pa da to odobrava peteročlana komisija sastavljena od predstavnika udruge malih dioničara? [lol]
90% ljudi ovdje je špekulantska bagra (da se razumijemo i ja tu spadam) koja bi kruha bez motike.
E pa može se desiti da se ostane i bez kruha i bez motike. Tako to ide u kapitalizmu.
Pa što vi mislite ako jedan amerikanac može bankrotirati na burzi da vi trebate biti zaštićeni od toga?
Možda da burzu prozovemo lanac sreće? Svatko kupuje od prethodnog i tako u nedogled?
Stvarno su mi smiješne te sve vaše reakcije. I ja popušim ponekad ali nisam ljut na tog menađera.
Svjesno sam ušao i rizik i sam odlučujem kad prodati a kad kupiti. Ako ja napravim sranje nije on kriv za to.

HUPZ,na prodaji 100kom po 2200 [sealed]



Kolega PRINOS, govorili ste da ćemo danas UP UP,ili sutra,a sad ćemo tek u ponedjeljak.
Na žalost ste neodlučni.
Molim vas da se odlučite, jer moja kupovina uvelike ovisi o vašim komentarima.
Hvala.

kolega necete dobro proc ako se povodite komentarima i novinskim natpisima.
fondovi jucer i dana apstiniraju osim na ATPL i INI cekase razvoj dogadaja, ako mislite da nesto vrijedi vi kupite, primjerice INGR je sad skupa a za tjedan dana ce biti na 200 i nece biti skupa…
sve je relativno
[/quote]

INGRa će biti 200 kn, ali prije toga da se fond menašerčići natrpaju na 100kn, e tek tada na žalost kreće.
Zašto ne dižu sada i kupuju dok je jeftino na 160kn?
Mora da na žalost nemaju casha.

New Report

Close