Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Bajka

Bez brige, čuvamo mi ispod madraca i za takve opcije grobija, al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

Probajte razmisliti zašto on ulaže unazad 24 h i Izračunajte koji je on samo danas imao prinos na svoje ulaganje, pa će Vam sve biti jasno.

Naravno ne treba na HR burzu ulagati ženinu plaću, koju već sutra moraš vratiti …. [lol]
[/quote
Najjači su mi ti koji misle da su rame uz rame Buffettu, a portfelj im cca 5.000,00-10.000,00 kn!!! [bye]

Za naše brokre svaki je portfelj dobrodošao, plate telefon, a nađe se tu i tamo i za ćevape za gablec.
Pa takvi plaćaju najžešću proviziju [embarass]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Evo na HTV-u govore kako smo se JAKO DOBRO oduprijeli financijskoj krizi.


al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

– samo možda tu postoji i jedan mali problemčić, pa nitko se ne pita je li taj tip posenilio.

– i ja sam također danas ulagala, mislila sam zaraditi za burek, a izgubila prase.
– a stvarno sam jeftino kupovala.

– I love this game.
Pozdrav !



al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

– samo možda tu postoji i jedan mali problemčić, pa nitko se ne pita je li taj tip posenilio.

i ja sam također danas ulagala, mislila sam zaraditi za burek, a izgubila prase.
– a stvarno sam jeftino kupovala.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ima još vremena, pomalo. Možda ti se već sutra vrati izgubljeno i prijeđeš u plusić.

Inače, Buffett još uvijek predobro zna što i kada točno radi. Kad bismo mi imali takvih par "senilnih" staraca, sve bi bilo puno bolje…



al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

– samo možda tu postoji i jedan mali problemčić, pa nitko se ne pita je li taj tip posenilio.

– i ja sam također danas ulagala, mislila sam zaraditi za burek, a izgubila prase.
– a stvarno sam jeftino kupovala.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kako ste na žalost izgubili prase, ako ste jeftino kupovali.
Znači da je bila onda skupa trgovina?
Ili griješim.



Opet nam pada promet, danas 60 milja od ine pola……ako ovak nastavimo nema na bolje
…promet raste samo kad je značajnija rasprodaja i eventualno pol dana odbijanca…….
uglavnom nisam nikad mislio o grobiju na 2500 al sad je već po malo lako vjerojatna opcija.
Nedo bog jer to je kraj burze u rvata…..

Ne pričaj gluposti…
Kakav kraj…
Cleen start prije bi se reklo….
Bez takvih kao ti…
[/quote]

Čuj ima za tebe nekaj, čitam da volksbank organizira virtualnu burzu pa ti nema druge
da se uključiš da i ti malo probaš kak to dečki rade…..nikad nije kasno …..




al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

– samo možda tu postoji i jedan mali problemčić, pa nitko se ne pita je li taj tip posenilio.

– i ja sam također danas ulagala, mislila sam zaraditi za burek, a izgubila prase.
– a stvarno sam jeftino kupovala.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kako ste na žalost izgubili prase, ako ste jeftino kupovali.
Znači da je bila onda skupa trgovina?
Ili griješim.
[/quote]
PROVIZIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kažu iskusni: "jeftino" najlakše postane još jeftinije…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Bez brige, sutra oko 15.00 idemo ap,ap …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

– samo možda tu postoji i jedan mali problemčić, pa nitko se ne pita je li taj tip posenilio.

– i ja sam također danas ulagala, mislila sam zaraditi za burek, a izgubila prase.
– a stvarno sam jeftino kupovala.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Nisi jedina, prvo sam se oženio na INI dan prije (kupnja 2800), a danas na Viru, mogao sam proć jeftinije.

Surround all arround when it hits the ground




al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

– samo možda tu postoji i jedan mali problemčić, pa nitko se ne pita je li taj tip posenilio.

– i ja sam također danas ulagala, mislila sam zaraditi za burek, a izgubila prase.
– a stvarno sam jeftino kupovala.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Nisi jedina, prvo sam se oženio na INI dan prije (kupnja 2800), a danas na Viru, mogao sam proć jeftinije.
[/quote]
kolega los izbor, ne moze vas netko spasit od vas samih

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@LookaBorna
Što se tiče Ine da, što se tiče Vira ne, iako svatko ima svoje favorite, dugoročno je to sve ok. Pozdrav cijenjeni kolega!

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close