Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Situacija je kao u ratu!
Svi nervozno drže prst na okidaču i samo se čeka signal !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Situacija je kao u ratu!
Svi nervozno drže prst na okidaču i samo se čeka signal !

zato treba biti ispred vremena.
ali za to trebas biti vidovit.
kupnja jaca…
vidi se po nalozima.
ko ne vjeruje , nek pogleda kupnju prije 2 sata i sada.



@tigrus

Ne daj bože da netko na LEDU udari po bidu 10 kom.
Na žalost bi se tad shvatilo kako je kupnja jako slaba.

LEDO je jako volatilna dionica u zadnje vrijeme. Tko zna šta će biti sutra, na žalost ne znamo.

Pad crobexa od 1.3% od dnevnog max. Nije baš najbolje.

pa ja bi volio da neko lupi po bidu 10 kom.
ali sad je vec i 10 kom premalo.
nakrcala se kupnja…
morao bi doci s barem 30-40 komada….
inace nista.prejaka kupnja…

Čekaj da odu unproforci pa ćeš vidjet derneka.


Čekaj da odu unproforci pa ćeš vidjet derneka.

jeeee…
al ti si zaboravio da unprofor odlazi kad se situacija u drzavi smiri…
kapisi?
[wink] [thumbsup]

Opet rasprodaja na ATPL… ima li tome kraja? [undecid]


Opet rasprodaja na ATPL… ima li tome kraja? [undecid]

NEMA, to je zato što su učetverostručili dobit, pa se dioničari žele istjerat van iz budućih dividendi 🙂

Takovi smo, pa ca !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Opet nam pada promet, danas 60 milja od ine pola……ako ovak nastavimo nema na bolje
…promet raste samo kad je značajnija rasprodaja i eventualno pol dana odbijanca…….
uglavnom nisam nikad mislio o grobiju na 2500 al sad je već po malo lako vjerojatna opcija.
Nedo bog jer to je kraj burze u rvata…..


Opet nam pada promet, danas 60 milja od ine pola……ako ovak nastavimo nema na bolje
…promet raste samo kad je značajnija rasprodaja i eventualno pol dana odbijanca…….
uglavnom nisam nikad mislio o grobiju na 2500 al sad je već po malo lako vjerojatna opcija.
Nedo bog jer to je kraj burze u rvata…..

Ne pričaj gluposti…
Kakav kraj…
Cleen start prije bi se reklo….
Bez takvih kao ti…

Nije sve tako sivo.....

@Bajka

Bez brige, čuvamo mi ispod madraca i za takve opcije grobija, al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

Probajte razmisliti zašto on ulaže unazad 24 h i Izračunajte koji je on samo danas imao prinos na svoje ulaganje, pa će Vam sve biti jasno.

Naravno ne treba na HR burzu ulagati ženinu plaću, koju već sutra moraš vratiti …. [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



@Bajka

Bez brige, čuvamo mi ispod madraca i za takve opcije grobija, al sad se ulaže kao i Warren Buffett danas, a koji je nešto iskusniji s ulaganjima na burzi (rođen 1930.) 🙂

Probajte razmisliti zašto on ulaže unazad 24 h i Izračunajte koji je on samo danas imao prinos na svoje ulaganje, pa će Vam sve biti jasno.

Naravno ne treba na HR burzu ulagati ženinu plaću, koju već sutra moraš vratiti …. [lol]
[/quote
Najjači su mi ti koji misle da su rame uz rame Buffettu, a portfelj im cca 5.000,00-10.000,00 kn!!! [bye]

Nije sve tako sivo.....


Naravno ne treba na HR burzu ulagati ženinu plaću, koju već sutra moraš vratiti …. [lol]

Moj frend je učinio nešto slično sredinom godine. Supruga nije baš oduševljena… [lol]

New Report

Close