Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

……..danas jaki odbijanac………….obzirom da su prošli odbijanci bili minus 2,32 i 2,94% [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Ajme kojeg li fantastičnog rasta! 18 milja prometa u dva sata. Crobex para nebo
sa 0,55%. Ljudi kriza je prošla, sve je rješeno, imamo stabilan rast. Hvala Bushu i njegovih
700 milijardi dolara. Sutra i prekosutra ugasite monitor da ne vidite one ružne minuse od 5%
a upalite opet u ponedjeljak da vidite krasnih 0,5% rasta.

heh, izgleda da bi stvarno moglo biti tako..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja s mafijom koja se očigledno preselila i na zse ( jer skužilim ljudi gdje je lova i kakvi su legalni načini pljačke ) ne želim imat posla!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........



izgleda da se mirovinci danas boje rusiti trziste jer izgledno je da sutra nema jeftinije

ma boje se rušiti jer nemaju vjetar iz usa u leđa kojim bi se opravdali…ali ne brini, ako propadne prijedlog u senatu past ćemo mi i 2 puta više nego ameri…lopovi
[/quote]
Ma ako propadne prijedlog, ni mješavina nam neće biti dovoljna za ronjenje…
Marijanska brazda će nam biti plićak….. [bye]

Nije sve tako sivo.....

Opet će puno špekulanata biti danas ošišano, za barem 2-3%, i tako svaki dan.
Na žalost sportske kladionice su isplativije u današne vrijeme, jer se fond manageri služe svakojakim taktikama da uzmu malima dioničarima novac.

Veliki paketi na prodaji na TNPL, VDKT.

@Sančo
Budite malo ozbiljniji.
Ako se hoćete iskrcati, to ste trebali napraviti u petak, a ne ovako glupirati se.


Ajme kojeg li fantastičnog rasta! 18 milja prometa u dva sata. Crobex para nebo
sa 0,55%. Ljudi kriza je prošla, sve je rješeno, imamo stabilan rast. Hvala Bushu i njegovih
700 milijardi dolara. Sutra i prekosutra ugasite monitor da ne vidite one ružne minuse od 5%
a upalite opet u ponedjeljak da vidite krasnih 0,5% rasta.

fala sta ste nas prosvjetlili, pa kad onda da kupujem poslije danasnjeg pada a prije rasta u ponedjeljak ili?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Mafija se očogledno preselila na zse, bez mene kolege …

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Jedina stvar kojaje bitna a to je :

Zašto Samodol,Sanader….nisu izašli u javnost i obznanili pučanstvu Hrvatske kakva je situacija u Hrvatskoj na TK i koje mjere se poduzimaju da se to zaustavi i spriječi manipuliranje i krada?
E to su elementarne stvari koje svaki premijer u EU i USA radi danima.Vikendima rade da zaustave pad TK.A nas se nije ni oslovio a da ne govorim Samodol.Pa tko njega plaća,privatni bankari ili mi narod?Paon radi za državnu firmua ne za ZABU.Ovo su stvari koje se moraju iskorijeniti jer bankarima i tom lobiju se ide na ruku,dozvoljava se da rade ovo vec mjesecima,imaju svoje novinare….E Sanader i HDZ trebat će te vi opet glasače.Nema tog branitelja koji ce vam dati glas.Ovaj put ću glasati ako treba i za Slovence.


Nikakvi glasovi niti nikakvi branitelji tu ne mogu pomoći!

Samo jaka udruga dioničara kao protuteža financijskim i regulatornim institucijama, koja će štititi i promicati prava i interese svojih članova osobito u području uređivanja uvjeta poslovanja, odnosa s tijelima državne uprave, fiskalnog, financijekog, te gospodarskog zakonodavstva,te drugih pitanja važnih za gospodarski i socijalni položaj manjinskih dioničara.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Evo jedan sa net.hr da ubijemo dosadu

Brokerski…

Idu dva brokera ulicom jedan nosi 100.000 kn u koferu i naiđu na govno, kaže ovaj s lovom ajd ga pojedi dam ti ovih 100.000 kn.

Ovaj pojede i dobije keš…

Idu malo dalje i opet govno, kaže sad ovaj njemu ajd sad i ti pojedi pa ja tebi dam 100.000 kn i ovaj pojede i uzme novac, malo zastane i pita:

"Pa čekaj obojica smo pojeli govno a imamo istu lovu kao i prije?"

Ovaj mu odgovori: "Istina al’ smo napravili 200.000 kn prometa!"

IMT?

Iskren ću biti kad sam rekao da ćemo danas otvoriti u pozitivvnom zbog jučerašnje niske zaključne cijene, ali da bi mogli prema kraju se vratiti u minus. Promet je 2-3x manji nego prije dan-dva

Izgleda da na žalost neću pogriješiti.


Ja s mafijom koja se očigledno preselila i na zse ( jer skužilim ljudi gdje je lova i kakvi su legalni načini pljačke ) ne želim imat posla!

iz navedenog zakljucujem da ste nas napustili???
sretno ma s cime se bavili

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Mafija se očogledno preselila na zse, bez mene kolege …

napusta nas jos jedan s neostvarenim ocekivanjima
kaj ste danas sve rasprodali?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close