Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Strašili su nas neki prije točno godinu dana šta će se dogoditi, ja budala što ih nisam slušao, sam sam si kriv….
Kockati se dalje svojim teško zarađenim novcem tj. kupiti nešto što će za tjedan dana vrijediti 10 posto manje, teška pušiona, nije za mene, hvala !
Najbolji su mi oni koji u današnje vrijeme nagovaraju ljude da kupuju dinice, ti ili su blesavi ili su se najeli ludih gljiva!

Nije ovo za tebe. Stvarno. Ostavi se ovog za tvoje dobro.

Ako se nekog sada nagovori na kupnju ima 50% manji rizik za gubitalk nego onoga koga se to nagovorilo (tebe npr.) na crobex 5200.

Dugoročno je moja tvrdnja bez daljnjega točna, vrlo vjerojatno i srednjeročno. A čak bi i kratkoročno mogao zaraditi. Ti si očigledno revoltiran vlastitim pogreškama i nisi u stanju donositi racionalne odluke u ovom trenutku. Nema čovjeka koji je zaradio nešto u 2008, ali ima puno njih koji su osigurali i osiguravaju izvrsne pozicije za žetvu u sljedećih 2 do 5 godina. Tako je to…
[/quote]
B R A V O.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

@luki

surfaj pa nećeš bit u minusu. Ja sam kupovao ingru sada, ovih zadnjih dana, pa sam u plusu. Kapitaliziranom plusu. [cool]

Pessimism Is Your Friend

Svježi kapital potreban za rast će u ovom trenutku doći na burzu niotkuda !!!!
Ostaju samo mirovinci koji spuštaju prosjek ranijih ulazaka, a kak će oni dizat burzu !!??
Oifovi će za godinu dana njih bar pola propast
Tako je nažalost

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Prošli tjedan mi je norm da je npr. ingra na 200 kn, ovaj tjedan mi je norm da je na 160 kn, za 2 tjedna će mi biti norm da je na 120 kn…..
Tko tu puši, pa valjda onaj koji kupuje dionice npr. ingre…
Sve u svemu kupujte dionice, jako je unosno…
A sam pogled na ukupan omjer k i p jasno je kud će burza….

Joj, već vidim Željka Pervana u idućem izdanju "Večernje škole" kako svojim vrlim đacima propovijeda tehnike prodaje i navlačenja, citiram:

"Evo, napr. kupite INGR na 160,00 kn., nikad jeftinija, al stvarno nikad, eto tako mi svega, dabogda mi oči … ako je ikad bila jeftinija, ma super prilika, evo već na 166,00 kn. … [lol]


Svježi kapital potreban za rast će u ovom trenutku doći na burzu niotkuda !!!!
Ostaju samo mirovinci koji spuštaju prosjek ranijih ulazaka, a kak će oni dizat burzu !!??
Oifovi će za godinu dana njih bar pola propast
Tako je nažalost

pa i nije tako losa vijest.
cekam na kupnji. mljac mljac!

Da, možeš surfat ali sa 20-30 000 kn, koja je tu zarada, za čevape !!??
Ja govorim o ulaganju ne !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kako ovo samo ide, korak naprijed, dva ipol do četri koraka nazad, ni ne osjetiš!

Onda ti kupi ingru za 120 i prodaj meni za 140, ja ću kupit koliko god imaš


Prošli tjedan mi je norm da je npr. ingra na 200 kn, ovaj tjedan mi je norm da je na 160 kn, za 2 tjedna će mi biti norm da je na 120 kn…..
Tko tu puši, pa valjda onaj koji kupuje dionice npr. ingre…
Sve u svemu kupujte dionice, jako je unosno…
A sam pogled na ukupan omjer k i p jasno je kud će burza….

vidim međedi poceli ocenjivat postove,
dobro je
kolega samo nas obavjestite kada je promjena trenda i pravo vrijeme za kupnju, unaprijed hvala

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Da, možeš surfat ali sa 20-30 000 kn, koja je tu zarada, za čevape !!??
Ja govorim o ulaganju ne !!!

Ti govoriš sve samo ne o ulaganju. Ako si ulagač, onda što te briga za mirovince? Što te uopće briga za 2008, 2009 i 2010. godinu šta će biti? Što te briga o OIF-ovima? Brini se radije kako će INGRA ostvarivati planove u nadolazećim razdobljima. Brini se kakvi su im planovi za budućnost, kako će završiti Arena, koliku bi mogli dividendu dijeliti. Tebi je to najmanje bitno. Ti si špekulant a ne ulagač. Špekulant koji je poražen, ali koji se isto može oporaviti i pobijediti. Ljudi pucate… a to je dobro… znači da smo smo blizu dna.

I'LL BE BACK

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=628b24d8-fdc6-4ebf-ac77-72ed2a5a74ec

izgleda koji su mislili usli pa ce nas sad malo s pozitivnim predznakom zarpavat

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Da, možeš surfat ali sa 20-30 000 kn, koja je tu zarada, za čevape !!??
Ja govorim o ulaganju ne !!!

surfam ja i s više… [smiley]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close