Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolege čemu briga kad svi znamo da to ide UP, UP !!!!!
Jedino mali problemček vidim u tome da će cijene sa ATH biti postignute negde za 5-10 godina !!!!

Rado bih sa veseljem mislio da mi portfelj raste i vikao UP UP.
Ali na žalost moju fondovi se još iskrcavaju, udjelničari vade novčeke, situacija je neizvjesna.

I ovo što imam u dionicama već pada i u solidnom sam minusu.
Ne usudim se ući sa ostatkom.
Molim razlog ulaska?
[/quote]

imam ti ja nesto dionica za prodati ako oces kupiti… [lol]
mozemo dogovoriti jednu blok transakciju.
ali znas, ja ti imam samo dobre dionice.
hoces?
[smiley]



na ATPL sve miriše na stari dobri gric gric… [proud]

Osim ako se netko ne odluči kraljevski iskrcati sa par tisuća komada… Ne bi bilo prvi puta.
Ali nadam se da će nastaviti lagano prema gore.

[/quote]
pa uredno se skida sve sa prodaje … čak i kad se pojave ovi mrvu veći (u odnosu na ostale danas) nalozi preko 50 komada odma se papaju u komadu… nadajmo se da ćemo mi ipak danas rasti pa sutra ameri kad vide nas

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Mislim da će iza podneva biti škrguta zubi …
Promet mali, kupnja nikakva, a mali udaraju po asku …
Niš mi se ovo ne sviđa.

Razlog ulaska u dionice ne vidim bar u sljedećih 5 godinA, ako i za toliko, mirovinci su postali apsolutni vladari zse, oifovi neće vratit povjerenje ljudi nikad, onaj tko je jedanput prodavao udio sa 40 postotnim minusom taj se više neće vraćat u fondove, mišljenja sam da će prave krvi do koljena tek biti do kraja godine..
Cash je postao zakon i kako vrijeme odmiće sve će više dobivati na cijeni

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........



Kolege čemu briga kad svi znamo da to ide UP, UP !!!!!
Jedino mali problemček vidim u tome da će cijene sa ATH biti postignute negde za 5-10 godina !!!!

Rado bih sa veseljem mislio da mi portfelj raste i vikao UP UP.
Ali na žalost moju fondovi se još iskrcavaju, udjelničari vade novčeke, situacija je neizvjesna.

I ovo što imam u dionicama već pada i u solidnom sam minusu.
Ne usudim se ući sa ostatkom.
Molim razlog ulaska?
[/quote]

Ako (dok) ga sam ne uvidiš, nemoj ni ulaziti, pametnije ti je.

Jedini razlog ulaska u dionice trenutno vidim u mazohizmu tj. uživanju u trpljenju boli !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

ove sta se sad stavljaju na ask po par kuna jeftinije sa prodajom od 5-6 tisuca kuna treba kastrirati da vise ne rade nove investitore.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Najjači su mi analitičari/komentatori koji jučer pišu: Gotovina (keš) je kralj! Pa di su bili prije skoro godinu dana, kad je bilo očito da će doći do pada. Tad su ti isti hvalili dionice, iako su bile na vrhuncu trenda. Sad kad je situacija obrnuta, oni opet kasne. Zar im se barem ne čini glupo govoriti da se mora biti u kešu, sad nakon što je index potonuo oko 40%. Zar očekuju da će doći na 0 (nulu)? Većina likvidnih dionica je pala za gotovo 50%. Kad bi čak došle do nule, ljudi bi izgubili na njima skoro onoliko koliko su do sada izgubili oni koji su bili u dionicama… Pa gdje je onda logika sada bježati u keš?

@tigrus
imam ti ja nesto dionica za prodati ako oces kupiti… LOL
mozemo dogovoriti jednu blok transakciju.
ali znas, ja ti imam samo dobre dionice.
hoces?
smiley
………..
Ne bi hvala. Mislim da ih mogu dobiti po još povoljnijoj cijeni.
Uz to, da li ti je pametno prodavati u velikom minusu?

Danas je promet zanemariv. Smrdi mi na stagnaciju.


Razlog ulaska u dionice ne vidim bar u sljedećih 5 godinA, ako i za toliko, mirovinci su postali apsolutni vladari zse, oifovi neće vratit povjerenje ljudi nikad, onaj tko je jedanput prodavao udio sa 40 postotnim minusom taj se više neće vraćat u fondove, mišljenja sam da će prave krvi do koljena tek biti do kraja godine..
Cash je postao zakon i kako vrijeme odmiće sve će više dobivati na cijeni

Što su tražili , to su i dobili !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Sad po svemu sudeći ide opet rušenje cijena na malim prometima neko vrijeme( odnos k i p je katastrofalan), a onda opet 1,2 dana bezdan i tako dalje i tako dalje….do nominale po svemu sudeći uz pokoju negativnu vijest iz Amerike…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Razlog ulaska u dionice ne vidim bar u sljedećih 5 godinA

ovo mi je jedan od jačih bisera koje sam imao priliku u zadnje vrijeme pročitati …. ali svatko ima pravo na svoje mišljenje … sretno ti bilo u cashu kolega idućih pet godina.

Mogu ti samo reći da kad budeš kupovao ja ću ti rado prodati svoje skupe dionice za 5 godina s odličnom zaradom. Nadam se da će i tebi ostati tada nešto prostora za rast… [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close