Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– mislim da smo priliku za zaradu imali u petak, i da smo ju propustili, ali ne vlastitom greškom.
– greška je bila fondova koji je moraju likvidirati

– fondovi su zaustavili rast u ponedjeljak, od petka
– pitanje je kad ćemo opet imati veliki odbijanac spreman za zaradu

– makar mi se čini da voilatilnost dolazi iz vana, pogotovo od Amera
– tako da ćemo i mi biti jako volatilni, i na kraju krajeva očekivati ponovni veliki rast

– danas i jučer smo padali na velikim prometima, što je loše
– nadajmo se da će taj pad uskoro zaršiti

– zaključne cijene su od danas za sutra vrlo nisko
– sutra na otvaranju ćemo bilježiti veći plus

Aj lav dis gejm [thumbsup]

Naslovna / Zastupnici / Zastupnici 6. saziva / Ljubo Jurčić
Zastupnici 6. saziva Hrvatskoga sabora

LJUBO JURČIĆ
SDP

Rođen je 20. ožujka 1954. u Ružicima (Grude, Bosna i Hercegovina). Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani ekonomist, doktor ekonomskih znanosti, sveučilišni profesor).

Kontakt:
Telefon: 01/45 69 313; 63 03 065; 63 03 760
e-mail: klubsdp@sabor.hr

evo pa mu svi pišite da priča malo o sprezi MF, OIF i nekih a ne da drži govore bezveze, nek primi 10ak kulturnih mailova ko zna

a ode se da razabrat još koji što bi bio sretan da mu padne napamet štogod za lajanje navalimo na njih http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=2054

@febo
zapali cigaretu, dok je popušiš oni su 100 bodova dolje. Vrijedi i obratno

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ljudi trejdaju sa malim prinosima !
A mi megalomanski !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


@febo
zapali cigaretu, dok je popušiš oni su 100 bodova dolje. Vrijedi i obratno

znam to jako dobro ali moram malo kontrirat, jebiga. previše je depresivaca [smiley]
barem će farmaceutske kompanije u SAD profitirat, porast će potražnja za Prosacom(Elly Lilly ili tako nekako). eto jedan dobar ticker za one koji tam trguju. [wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@febo
zapali cigaretu, dok je popušiš oni su 100 bodova dolje. Vrijedi i obratno

znam to jako dobro ali moram malo kontrirat, jebiga. previše je depresivaca [smiley]
barem će farmaceutske kompanije u SAD profitirat, porast će potražnja za Prosacom(Elly Lilly ili tako nekako). eto jedan dobar ticker za one koji tam trguju. [wink]
[/quote]
Hebiga, sada padaju 200 bodova po cigareti

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ne prizivam, ali naglas razmišljam btw nisam u cashu, što ako ameri zaglibe tri dana zaredom na recimo -3 ili 4, gdje će biti naš grobi..2500…hmm

Surround all arround when it hits the ground


Ne prizivam, ali naglas razmišljam btw nisam u cashu, što ako ameri zaglibe tri dana zaredom na recimo -3 ili 4, gdje će biti naš grobi..2500…hmm

Tko zna.
A kaj ako DJ padne na 7k?
Hoće li crobex na 1000?
Neće…tko ih hebe [lol]

A uostalom, što brže padnemo to će brže doči strani kapital..ironija ali kaj je tu je

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


T A J N I S P O R A Z U M

Između dogovornih strana / OIF I OMF / sklopljen je ovih dana "Tajni sporazum ", poradi dovršenja
ISPLATE preostalih udjela , koje je država plasirala tradicionalno u OIF, a nakon toga ohrabrena
lakom zaradom na burzi, vještom izmjenom i dopunom Statuta i akata mirovinskih fondova,
zatražila natrag na raspolaganje svom državnom managmentu, koji se zaželio igre s dionicama…

Zbog evidentne zabrinutosti političkih stranaka, pa i vanjskih znatiželjnika, Vlada je bila
prisiljena poduzeti " brze korake" za isplatu udjela.U tu svrhu sklopljen je tajni sporazum,
izabran tajming, i ETO GA NA…. imamo Crobex, tamo gdje je i bio, a ostalo je još
nešto manje od 1 milijarde za isplatit dug …
Pa, što da radimo drugo, nego da zamolimo managment mirovinskih fondova, da nas nekako
infomiraju o strateškim potezima na tržištu, kojim si pomažu jedni- drugima da se iskobeljaju
iz dubokog živog blata…
Pa, da pomognemo i mi jedni drugima…i usput nešto zaradimo, na njihovim taktičkim
financijskim kalkulacijama …
Oni koji bi mogli zašpotati FAKINE na financijskom tržištu, to ne čine..jer bi i sami
dobili špotanciju.. to se naravno, nikako , ne bi odnosilo na gospona Samodola…
On je trenutno na Wall Streetu…na stručnom usavršavanju..

MIAMI – stotka

Al sudu bi to bilo pojašnjeno kao banalni poslovni događaj ….

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Sutra navalimo na bid ako ne lupimo grobija barem na 2500 pa preksutra na 1900
nismo baš neki igrači……znači odma u prvoj sekundi lupanje dok ima bida da stignemo
do 15 sati barem na 2500….samo mi je žao kaj sam danas ubo atgr na 605 a sutra moram već
lupat u prvoj sekundi do barem 505 sa crtom..

Ajmo svi pisat da treba sve rasprodat expresno pa da srušimo fondove već ovaj tjedan
i zatvorimo tu priču. Mislim da bi bio red da ih više oslobodimo muka.

Jel gleda netko poslovni klub. O Isuse blagi Bože pomozi nam. Astrološka savjetnica savjetuje male dioničare Ine. Kaže savjetuje i managere.[pray]

Scio me nihil scire

New Report

Close