Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prošli tjedan smo završili sa -2%, kako ćemo završiti ovaj?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

da, da…
zato smo mi zadnje dvije-tri godine bili u 785 ljepih pluseva a ameri nisu, he-he


Ameri u lijepom plusu. trenutno +1

Ameri 3 puta u plus i dva u manji minus, a mi 4 puta u veeliki minus i jednom u plus

Večeras u otvoreno treba pozvati "glavnu ekipu" da nam se pohvali s ovih -3 i (-4 u -3) u ovome tjednu

[thumbsup]

To ti se zove špekulacija. Zato bi sutra mogli dobro potegnuti gore, iako za sve nas bolje da ne bude kao prijašnji petak, jer ono još nije bilo viđeno na ZSE.





Sad na kraju se CROBEx malo uljepšava.

Ne da se Crobex uljepšava nego se stječu pozicije za sutrašnju trgovinu, jer bi sutra znali imati veći odbijanac na gore. Tko je danas kupio pred kraj zatvaranja burze, najviše će profitirati, no nadam se da će i sutra na početku otvaranja biti prilike za vrlo dobro kupnju, samo što će trebati biti vrlo brz.
[/quote]

neces stici sutra…
sta nisi uzeo danas u 5 do 4h?
[/quote]

Pa uzeo sam i danas manji dio, ali pustio nešto i za sutra, za svaki slučaj.
[/quote]

danas si trebao uzeti veci dio, a sutra za svaki slucaj ostaviti manji dio…
ali nema veze, ak uletis u 10h uloviti ces koju kunu…

Prijenos sa teme "PRAVNI KUTAK"

Predmet; INA

Kolko se ja razmem u pravo, mislim da MOL poslije objavljivanja DOBROVOLJNE ponude o preuzimanjau "zajedno sa vladom" i realizacijom , odnosno tzavršetkom iste , čim stekne više od 1 dionice bez obzira na koji načim mora sukladno Zakonu o preuzimanju objaviti tzv. OBAVEZNU ponudu o preuzimanju – ovaj puta bez učešća vlade već samostalno !!! ????

Ne znam jesam li u pravu, molim komentarare kompetentnih. HvalaK"






Sad na kraju se CROBEx malo uljepšava.

Ne da se Crobex uljepšava nego se stječu pozicije za sutrašnju trgovinu, jer bi sutra znali imati veći odbijanac na gore. Tko je danas kupio pred kraj zatvaranja burze, najviše će profitirati, no nadam se da će i sutra na početku otvaranja biti prilike za vrlo dobro kupnju, samo što će trebati biti vrlo brz.
[/quote]

neces stici sutra…
sta nisi uzeo danas u 5 do 4h?
[/quote]

Pa uzeo sam i danas manji dio, ali pustio nešto i za sutra, za svaki slučaj.
[/quote]

danas si trebao uzeti veci dio, a sutra za svaki slucaj ostaviti manji dio…
ali nema veze, ak uletis u 10h uloviti ces koju kunu…

[/quote]

Vi stvarno imate viška para…. pa bolje je da odete na poker aparate i lupate veća manja. Tam
barem imate 50:50 šanse.
Ajde, baš me zanima na što ciljate i bacite onda konkretne brojke na kojoj cijeni ste kupili na kojoj prodali. Baš me zanima kako "pravi igrači" pobjeđuju em spread između kupnje i prodaje, em proviziju, em tajming i sve to u 16 sati trgovanja tj. dva dana.




Sad na kraju se CROBEx malo uljepšava.

Ne da se Crobex uljepšava nego se stječu pozicije za sutrašnju trgovinu, jer bi sutra znali imati veći odbijanac na gore. Tko je danas kupio pred kraj zatvaranja burze, najviše će profitirati, no nadam se da će i sutra na početku otvaranja biti prilike za vrlo dobro kupnju, samo što će trebati biti vrlo brz.
[/quote]

neces stici sutra…
sta nisi uzeo danas u 5 do 4h?

[/quote]

Ovo pričaš već danima, a tonemo po 3% dnevno.

Iskreno, zaključna cijena na dionicama je dosta nisko, tako da će se dionice sutra pootvarati sa
većim plusom, a to ne znači da ćemo u još veći plus.

Pazi šta ti kažem.

danas si trebao uzeti veci dio, a sutra za svaki slucaj ostaviti manji dio…
ali nema veze, ak uletis u 10h uloviti ces koju kunu…

Biti ću napet ko puška. [smiley]

Analitičari: Duboko smo u medvjeđem tržištu, ali…
Vaš link







Sad na kraju se CROBEx malo uljepšava.

Ne da se Crobex uljepšava nego se stječu pozicije za sutrašnju trgovinu, jer bi sutra znali imati veći odbijanac na gore. Tko je danas kupio pred kraj zatvaranja burze, najviše će profitirati, no nadam se da će i sutra na početku otvaranja biti prilike za vrlo dobro kupnju, samo što će trebati biti vrlo brz.
[/quote]

neces stici sutra…
sta nisi uzeo danas u 5 do 4h?
[/quote]

Pa uzeo sam i danas manji dio, ali pustio nešto i za sutra, za svaki slučaj.
[/quote]

danas si trebao uzeti veci dio, a sutra za svaki slucaj ostaviti manji dio…
ali nema veze, ak uletis u 10h uloviti ces koju kunu…

[/quote]

Vi stvarno imate viška para…. pa bolje je da odete na poker aparate i lupate veća manja. Tam
barem imate 50:50 šanse.
Ajde, baš me zanima na što ciljate i bacite onda konkretne brojke na kojoj cijeni ste kupili na kojoj prodali. Baš me zanima kako "pravi igrači" pobjeđuju em spread između kupnje i prodaje, em proviziju, em tajming i sve to u 16 sati trgovanja tj. dva dana.
[/quote]

ajde kerefek. moze…
prvo moras znati "zasto" se nesto dogadja.vrlo bitno.
drugo, moras biti zadovoljan sa malo.

primjer iz zivota.
imas jednu dionicu IGH:
ujuro prodas za npr 10000kn, 0,5 % provizija je 50kn
pa se postavis na kupnju na cca 9700. ostaje 250kn kad oduzmes proviziju.
i kupis natrag.
sad imas 1 dionicu i 250 kn u kesu. 250kn minus provizija od 0,5%, to je 50kn je 200 kn.
eto 200 kunica!
sad tako sa 5 dionica je 1000 kunica u danu! jupi!

a najbolje ti je stajati sa pola love na asku a sa pola na bidu….
zadovoljan?
nisi bas…jel da? ali to ti ide tako.





Sad na kraju se CROBEx malo uljepšava.

Ne da se Crobex uljepšava nego se stječu pozicije za sutrašnju trgovinu, jer bi sutra znali imati veći odbijanac na gore. Tko je danas kupio pred kraj zatvaranja burze, najviše će profitirati, no nadam se da će i sutra na početku otvaranja biti prilike za vrlo dobro kupnju, samo što će trebati biti vrlo brz.
[/quote]

neces stici sutra…
sta nisi uzeo danas u 5 do 4h?

[/quote]

Ovo pričaš već danima, a tonemo po 3% dnevno.

Iskreno, zaključna cijena na dionicama je dosta nisko, tako da će se dionice sutra pootvarati sa
većim plusom, a to ne znači da ćemo u još veći plus.

Pazi šta ti kažem.
[/quote]

nadam se da necemo u pozitivne blokade.
to mi uvijek shebe koncepciju.

nadam se da necemo u pozitivne blokade.
to mi uvijek shebe koncepciju.

Meni danas sjebalo koncepciju, jer sam neke dionice čekao na negativnoj blokadi, a nije mi poklopilo sve naloge.

New Report

Close