Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


davids:jedan mirovinac izlazi iz dionica

Ovo je laž!!!!

Je pitaj njih zašto lažu,već su iskrcali 300mil zadnjih 10tak dana…raspitaj se malo budi vrijedan…

Glasnogovornik IGH na neodređeno



davids:jedan mirovinac izlazi iz dionica

Ovo je laž!!!!

Je pitaj njih zašto lažu,već su iskrcali 300mil zadnjih 10tak dana…raspitaj se malo budi vrijedan…

[/quote]

Inače zmrkla tebe cijenim nisi šala,pozdrav

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Opet lažeš davids , jer Ivek je u dionicama, za razliku od tebe.
Ne mislim da si zlonamjeran, ali neke idonice se kupuju, a neke prodaju vjerojatno.
Pa nečeš valjda cijeli ZSE u isti koš.


poradi na gramatici, pismenost ti je vrlo loša! [bye]



davids:jedan mirovinac izlazi iz dionica

Ovo je laž!!!!

Je pitaj njih zašto lažu,već su iskrcali 300mil zadnjih 10tak dana…raspitaj se malo budi vrijedan…

[/quote]

Je li ti možeš nama reći o kom MF se radi i iz kojih dionica se iskrcavao.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



davids:jedan mirovinac izlazi iz dionica

Ovo je laž!!!!

Je pitaj njih zašto lažu,već su iskrcali 300mil zadnjih 10tak dana…raspitaj se malo budi vrijedan…

[/quote]

ovo je besarmno dokle neki ljudi idu..
i prije si bio isti, pisao si odvratne lazi, samo u drugom smjeru, ali ovako nesto ovdje se dosad samo od Barona vidjalo
[bye] [bye] [bye]

FUJ!!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Jel mirovinci imaju još kaj u OIF-ovima?

jako dobro pitanje

može li se negdje vidjeti ili zna li itko koliko još MF imaju kapitala u OIF-ima

ili barem u postotku, cca…?

Čuvajte svoje dionice i ne prodajte, jer će sutra biti kao suho zlato, a ukoliko imate casha,
još dokupljujte, ovo su zadnji trzaji pred promjenu vlasti !

Inu su poklonili Rusima preko posrednika Mola, a uskoro bi i Bush mogao sletjeti po proviziju [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Kerefek, Baron, dok su ovakvi lijepi volumeni možete trkeljati što god hoćete.
Nećete opet uspjet kupit Tehniku ispod 3000, Tisk ispod 500, TNPL ispod 2600, ATPL ispod 1900, KODT ispod 1900, barem ne do US izbora.

Na tvoj post od jučer mogu samo reći: budem pričekao sutra… a možda još koji mjesec pa ću
kupiti tehniku na 1000, tisak na 200, tnpl na 1000, atpl na 1000.
[/quote]

Čuj, svatko ima pravo na mišljenje, budućnost će pokazati, ali lupio si cijene bez veze, i nisi uzeo u obzir neke faktore. Ja mislim da si u krivu.



Jel mirovinci imaju još kaj u OIF-ovima?

jako dobro pitanje

može li se negdje vidjeti ili zna li itko koliko još MF imaju kapitala u OIF-ima

ili barem u postotku, cca…?
[/quote]

imaju 992 milijuna kuna u otvorenim fondovima… ali mislim da je vecina u novcanim fondovima…

Zašto su se svi okomili na mirovince, skoro mi je žao ljudi [lol]

Većina OIF nisu imali i očito nemaju nikakvo upravljanje rizikom, iako mi nije jasno šta su mislili da će taj novac koji su im mirovinci posudili vječno ostati kod njih. Pogotovo otkad je OMF-ovima dopušteno direktno ulaganje u JDD kotaciju.

Uostalom da je netko slušao Novoselca kad je rekao da je tržište precijenjeno 50% i prodao, vjerovatno bi još uvijek bio u ogromnom plusu…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


jel vama steka forum,mal mal pa padne i zblesavi se,tak i juce

pa i meni od jutros šteka
jedno vrijeme uopće nisam mogao ući??

sada,ne mogu čitati poruke
ne mogu prihvatiti-potvrditi zah. za prijateljstvom itd

šta se ovo događa

New Report

Close