Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kartel opet demonstrira moć. Napucali su minus najveći u okruženju. [bye]

samo čekam podr na 314, adpl na 65, ledo na 6900 … nek se danas ispucaju 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

KOEI,par tisuča kom istreslo po kupnji,do 512



I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Čovječe, trkeljaš li ga trkeljaš…rijetko se javljam, ali svaki tvoj post je copy/paste prethodnog. Svima nam je jasno da OMF-ovi izvlačeći lovu iz OIF-ova ruše tržište, što je fundamentalno apsolutno neopravdano ( al to nam je svima jasno ). Rekao bih da 95% prodavatelja su OIF-ovi koji moraju prodavati da bi isplatili prodane udjele OMF-ova.

[/quote]

Čuješ pametni…monogima sam spasio lovu,a tebi ne može pomoći nitko pa ni ovaj forum,imaš pravo na svoje mišljenje ja to poštujem,no ova tvoja teorija je već na snazi godinu dana i trenutačno ne pije vodu,jedan mirovinac izlazi iz dionica,zašto ne znam…

Glasnogovornik IGH na neodređeno




I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Čovječe, trkeljaš li ga trkeljaš…rijetko se javljam, ali svaki tvoj post je copy/paste prethodnog. Svima nam je jasno da OMF-ovi izvlačeći lovu iz OIF-ova ruše tržište, što je fundamentalno apsolutno neopravdano ( al to nam je svima jasno ). Rekao bih da 95% prodavatelja su OIF-ovi koji moraju prodavati da bi isplatili prodane udjele OMF-ova.

[/quote]

Čuješ pametni…monogima sam spasio lovu,a tebi ne može pomoći nitko pa ni ovaj forum,imaš pravo na svoje mišljenje ja to poštujem,no ova tvoja teorija je već na snazi godinu dana i trenutačno ne pije vodu,jedan mirovinac izlazi iz dionica,zašto ne znam…

[/quote]

a jesi li mnogima spasio lovu kada si govorio u ljeto 2007 da je igh na 13,8k super kupnja???
pa si odjednom prešao na medvjeđi brlog izvan ovog foruma?




I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Čovječe, trkeljaš li ga trkeljaš…rijetko se javljam, ali svaki tvoj post je copy/paste prethodnog. Svima nam je jasno da OMF-ovi izvlačeći lovu iz OIF-ova ruše tržište, što je fundamentalno apsolutno neopravdano ( al to nam je svima jasno ). Rekao bih da 95% prodavatelja su OIF-ovi koji moraju prodavati da bi isplatili prodane udjele OMF-ova.

[/quote]

Čuješ pametni…monogima sam spasio lovu,a tebi ne može pomoći nitko pa ni ovaj forum,imaš pravo na svoje mišljenje ja to poštujem,no ova tvoja teorija je već na snazi godinu dana i trenutačno ne pije vodu,jedan mirovinac izlazi iz dionica,zašto ne znam…

[/quote]

Od kuda tebi ta informacija. Prošli tjedan su svi mirovinci kupovali. I koji je to mirovinac ?
Ono što ja vidim je da Raiffaisen fondovi prodaju pod pritiskom. Prošli tjedan je PBZ invest bio pod pritiskom i prodava uglavnom velike količine ATPL i INGR.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

pusti spasoja, on je plaćen po uratku, pardon po postu

vidio sam neki dan oglas na Internetu, traže se ljudi spremni pisati po narudžbi, isplata odmah, cijena posta po dogovoru, plaćamo više od 10% od konkurencije

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pa to je nesvjesno kad je covjek u kesu,nemoj ga kriviti al to se ne moze kontrolirati.Jednostano tako je

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

davids:jedan mirovinac izlazi iz dionica

Ovo je laž!!!!





I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Čovječe, trkeljaš li ga trkeljaš…rijetko se javljam, ali svaki tvoj post je copy/paste prethodnog. Svima nam je jasno da OMF-ovi izvlačeći lovu iz OIF-ova ruše tržište, što je fundamentalno apsolutno neopravdano ( al to nam je svima jasno ). Rekao bih da 95% prodavatelja su OIF-ovi koji moraju prodavati da bi isplatili prodane udjele OMF-ova.

[/quote]

Čuješ pametni…monogima sam spasio lovu,a tebi ne može pomoći nitko pa ni ovaj forum,imaš pravo na svoje mišljenje ja to poštujem,no ova tvoja teorija je već na snazi godinu dana i trenutačno ne pije vodu,jedan mirovinac izlazi iz dionica,zašto ne znam…

[/quote]

a jesi li mnogima spasio lovu kada si govorio u ljeto 2007 da je igh na 13,8k super kupnja???
pa si odjednom prešao na medvjeđi brlog izvan ovog foruma?

[/quote]

Kad se krenula velika iskrcavanja u 11. nisam htjeo ostati 100% u dionicama,prodao sam pola.I dalje
tvrdim da igh ima odličnu perspektivu,no tko danas gleda pokazatelje,poslove itd.Bolje kupiti igh tad po 13k nego JDOS po 11k ili ingru po 70k,inače ne volim usporedbe no kad me već vučete za jezik…
Primjećujem kolege koje su puno izgubile po pisanju,svi nervozni,nervozni,nestrpljivi,jadni…
gore glavu za par godina biti će bolje do onda ćemo ivek i ja polako kupovati i prodavati vam ponovo, jel tako Ivek??? (pardon nema Iveka).

Glasnogovornik IGH na neodređeno


pa to je nesvjesno kad je covjek u kesu,nemoj ga kriviti al to se ne moze kontrolirati.Jednostano tako je

Upravo to, treba razumjeti čovjeka, jer razumijevanjem lakše shvaćamo druge, a i sebe. Uostalom, situacija na tržištu je takva kakva je i zato se čovjek primio nekog drugog posla. Inače, koliko vidim te cijene koje oni plaćaju po postu nisu nešto, ali izgleda da ima i onih koji na to pristaju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na ATGR se nastavlja prekrcavanje. sad smo na 25 milja prometa.

New Report

Close