Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo malo da Vas raspoložim

Stoji cigo ispred fakulteta i vice na sav glas:
"Dipljome, dipljome, samo hiljadu euri"
Nakon nekog vremena pridje mu student i pita
"Jel moze za 800?"
A cigo malo misli, misli pa ispali:
" Paaaa, moze al cu morat da te malo propitam."

Koji je k…c više s ovim logiranjem?

IMT?

Pametni me slušali,spretni iskoristili,glupi pop….

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Pametni me slušali,spretni iskoristili,glupi pop….

da su kupovali u cetvrtak jos bi bili 10-20% u plusu…

je ova burza banana, trenutno nas pljačkaju vlastite penzije 😉

ovaj prika sa nalogom na bidu od 30 kom na ledu ce dobiti bijesne gliste.
sad se pomako sa 7650 na 7660.
kako god se postavi eto ti par malih sa po kunom vise iznad njega…
[lol]

I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Glasnogovornik IGH na neodređeno



Kerefek, Baron, dok su ovakvi lijepi volumeni možete trkeljati što god hoćete.
Nećete opet uspjet kupit Tehniku ispod 3000, Tisk ispod 500, TNPL ispod 2600, ATPL ispod 1900, KODT ispod 1900, barem ne do US izbora.

Na tvoj post od jučer mogu samo reći: budem pričekao sutra… a možda još koji mjesec pa ću
kupiti tehniku na 1000, tisak na 200, tnpl na 1000, atpl na 1000.
[/quote]
Ako ikada i dođu na te cijene, tebi i takvima poput tebe će i dalje biti skupe…i to je glavni problem balkanskih kvazi-investitora.
[yawn]

upravo tako


I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Čovječe, trkeljaš li ga trkeljaš…rijetko se javljam, ali svaki tvoj post je copy/paste prethodnog. Svima nam je jasno da OMF-ovi izvlačeći lovu iz OIF-ova ruše tržište, što je fundamentalno apsolutno neopravdano ( al to nam je svima jasno ). Rekao bih da 95% prodavatelja su OIF-ovi koji moraju prodavati da bi isplatili prodane udjele OMF-ova.


Pametni me slušali,spretni iskoristili,glupi pop….

virovatno ima koji ko te sluša….al možda još uvik čeka agmm na 4000 [lol]


I dalje ima prodavača,čini mi se da su spremni i po puno nižim cijenama prodavati…

Ne budite naivni. Ovo je priprema – pozor – pad… Demokratski kongres je bailout onoga fin junkija Paulsona proglasio budalastionom kao sto i jest. Paulson se trese u krizi jer triba sut odma danas. Usput, covjek je dosao na celo Tresuryija kao CEO Goldman Sachsa. On sigurno zna sta je najbolje [lol] [lol] [lol]
Odma se to vidilo po objasnjenju da je su za katastrofu krive niske cijene nekretnina. Chaney je vec premjestio Haliburton u Dubai.
Koji ludjaci… [cry]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close