Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MEDIJI OPET ŠIRE PANIKU I ZLOBNE VIJESTI
VIJEST koja bi me najviše razveselilo, je OTPUŠTANJE SVIH NOVINARA iz business.hr.

Ti čudni ljudi, od kojih većina pati od kompleksa manje vrijednosti jer ne zna zaraditi novac,drugdje
nego u redakciji, odlučili su, poniženi radošću ulagača u petak- pakosno ali učinkovito , uzeti stvari u svoje ruke…kako bi depresija u njhovoj psihi bila kolektivno prihvatljivo ponašanje, jer radostan svijet – njihov je bolni čir na debelom mesu, a lako zarađen novac, duhovna sreća kojoj treba
odmazda patnje i straha….
Kako ? Potražiti naslove npr. ..Obama je rekao "… fuck you- luzeri na burzi..i eto nas , mi smo se
ponovno upiškili od straha…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


MEDIJI OPET ŠIRE PANIKU I ZLOBNE VIJESTI
VIJEST koja bi me najviše razveselilo, je OTPUŠTANJE SVIH NOVINARA iz business.hr.

Ti čudni ljudi, od kojih većina pati od kompleksa manje vrijednosti jer ne zna zaraditi novac,drugdje
nego u redakciji, odlučili su, poniženi radošću ulagača u petak- pakosno ali učinkovito , uzeti stvari u svoje ruke…kako bi depresija u njhovoj psihi bila kolektivno prihvatljivo ponašanje, jer radostan svijet – njihov je bolni čir na debelom mesu, a lako zarađen novac, duhovna sreća kojoj treba
odmazda patnje i straha….
Kako ? Potražiti naslove npr. ..Obama je rekao "… fuck you- luzeri na burzi..i eto nas , mi smo se
ponovno upiškili od straha…


ma Obama je cool..jedino ne razumijem jednu stvar…kaj je lik zaboravio koje je boje?
nebi me čudilo da neke agencije već kuju planove o rokanju Obame, alik daje takve izjave da te glava boli..oke u pravu je ali nije baš previše mudar..malo mi liči na našeg Milanovića [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Mesić: Tutnjavinu iz SAD-a upravo ćemo osjetiti u Hrvatskoj

„Stotine milijardi dolara s kojim američka vlada spašava svoje gospodarstvo je upravo ona tutnjava preko oceana na koju sam opominjao prije godinu dana i koja ćemo upravo osjetiti u Hrvatskoj“, podsjetio je gostujući na Hrvatskom radiju predsjednik Stipe Mesić na svoje godinu dana staro upozorenje hrvatskim gospodarstvenicima.
Mesić je prošle godine upozorava na dnevno zaduženje Hrvatske od 9 milijuna eura, no umjesto da se to počne smanjivati u godinu dana povećalo se zaduživanje na 10 milijuna eura dnevno."

Kako će nam ovo pomoći?
BSN

[sealed]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Teško ti je shva


zbilja mi je teško shvatiti likove koji prodaju INU čak ispod ponude Mađara?!?!? [undecid]

a meni je teško shvatiti fondove i sve druge likove koji danas prodaju i opstruiraju rastu u tako kritičnom momentu. Cijela europa krenula je u zelena a mi duboko u minusu…. [cry]
[/quote]

Teško ti je shvatiti zato što ne razumiješ jedan kritični element – ne prodaju samo oni koji ne vjeruju u dionicu; prodaju i oni koji moraju. Ako vlasniku dionice oluja sruši krov on ga mora popraviti hitno; ako nikako ne može pronaći novac dalje, on će prodati dionice premda je nepovoljno. Isti princip vrijedi i za inv. fondove i tu leži potencijalna tragična situacija. Ako ulagači navale izaći iz fondova, fondovi moraju dobiti cash, dakle prodavati i dionice za koje znaju da su 40% podcijenjene. Što je tu teško shvatiti? To se zove nelikvidno tržište.[/quote]
Zato je danas ADRS bio najizlozeniji, a majstori zatukli dosta kriticnih (spasili gradjevinare) dionica u blokade. Ugrozeni nisu imali prakticki sta drugo prodavat vec ADRS-p-a, makar i po 0,7BV.
Dragi moji sugradjani koristite takve prilike jer su nekad neponovljive i kratko traju, pogotovo na tako perspektivnim firmama i VELIKOM buducnoscu.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

enten prijatelju,
si u cashu 100% ili se druckaš sa nama u dionicama?

ajde reci da nisi 100% u cashu! [proud]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Lijepo su se mnogi nasanjkali danas, a i u petak ako nisu danas izašli.
Pa šta ste tako naivni? Nitko vam ne poklanja ništa. Za onih 10 % što su u petak i danas zaradili 90% je popušilo novac.
Trend je i dalje silazni i to nitko neće zaustaviti na nikakav način. Stati će semo od sebe kada se postigne ravnoteža između gramizavih investitora pretvorenih u "škrtice" i onih koji su švorc, te paničara. Ravnoteža je nisko. Moguće da će biti duplo dno.
Samo nastao je još jedan problem.
300 000 000 Kn je ispucano za kur.c!
To je veliki gubitak za oporavak. Gubitak mnogih malih dioničara koji su sada ostali zarobljeni.
Nema se više municije, osim nas gramizavih investitora pretvorenih u "škrtice".
No mi čekamo i u dionicama i u kešu – dugoročno.

E da, šta vam ne govorim stalno da skupljate sitno?!
Pa koji kur.c onda trošite kao budale ovih dana.

Skupljajte sitno!


Lijepo su se mnogi nasanjkali danas, a i u petak ako nisu danas izašli.
Pa šta ste tako naivni? Nitko vam ne poklanja ništa. Za onih 10 % što su u petak i danas zaradili 90% je popušilo novac.
Trend je i dalje silazni i to nitko neće zaustaviti na nikakav način. Stati će semo od sebe kada se postigne ravnoteža između gramizavih investitora pretvorenih u "škrtice" i onih koji su švorc, te paničara. Ravnoteža je nisko. Moguće da će biti duplo dno.
Samo nastao je još jedan problem.
300 000 000 Kn je ispucano za kur.c!
To je veliki gubitak za oporavak. Gubitak mnogih malih dioničara koji su sada ostali zarobljeni.
Nema se više municije, osim nas gramizavih investitora pretvorenih u "škrtice".
No mi čekamo i u dionicama i u kešu – dugoročno.

evo jedno pitanje za Vas…

kada tako dobro razumijete stvari… prema Vasoj procjeni koliko jos ima kapitala na klimavim nogama koji bi mogao srusit burzu…

bojim se da samo 10% onih koji su sada u cashu ce stici na vlak… ova situacija nije nikako za prodaju… samo za hold and buy poziciju… preveliki je rizik sada ici spekulirat…


Samo nastao je još jedan problem.
300 000 000 Kn je ispucano za kur.c!

???
Netko ima dionice a netko lovu. 300.000.000kn nije nestalo… [wink]


E da, šta vam ne govorim stalno da skupljate sitno?!
Pa koji kur.c onda trošite kao budale ovih dana.

Skupljajte sitno!

Pokupovali ste dioničari moji dionice od fondova u rikavanju.
Ostala je jadna kupnja.
Šta sad?



Lijepo su se mnogi nasanjkali danas, a i u petak ako nisu danas izašli.
Pa šta ste tako naivni? Nitko vam ne poklanja ništa. Za onih 10 % što su u petak i danas zaradili 90% je popušilo novac.
Trend je i dalje silazni i to nitko neće zaustaviti na nikakav način. Stati će semo od sebe kada se postigne ravnoteža između gramizavih investitora pretvorenih u "škrtice" i onih koji su švorc, te paničara. Ravnoteža je nisko. Moguće da će biti duplo dno.
Samo nastao je još jedan problem.
300 000 000 Kn je ispucano za kur.c!
To je veliki gubitak za oporavak. Gubitak mnogih malih dioničara koji su sada ostali zarobljeni.
Nema se više municije, osim nas gramizavih investitora pretvorenih u "škrtice".
No mi čekamo i u dionicama i u kešu – dugoročno.

evo jedno pitanje za Vas…

kada tako dobro razumijete stvari… prema Vasoj procjeni koliko jos ima kapitala na klimavim nogama koji bi mogao srusit burzu…

bojim se da samo 10% onih koji su sada u cashu ce stici na vlak… ova situacija nije nikako za prodaju… samo za hold and buy poziciju… preveliki je rizik sada ici spekulirat…
[/quote]
krivo.za ukraj nikad nije kasno.sad mi je zao sto se nisam iskrcao.vidite sta se dogadja kad pumpe prestanu pumpati. [cry]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.



Samo nastao je još jedan problem.
300 000 000 Kn je ispucano za kur.c!

???
Netko ima dionice a netko lovu. 300.000.000kn nije nestalo… [wink]
[/quote]

tako je kolega…………novac na burzi nikad nije …………..izgubljen [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close