Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DLKV-R-A
Top ask
CIJENA KOLIČINA
758,80 125 – skriveni nalog po 125 kom.

Kako znaš? Si ga ti tamo stavio?
Ako je skriveni, može biti od 250 komada pa do 1250 komada.

BTW; stampedo u evropi i americi (se sprema) a mi zbog kretenskog računanja indexa u padu sa -2,66%…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


zbilja mi je teško shvatiti likove koji prodaju INU čak ispod ponude Mađara?!?!? [undecid]

zato sto je njima jasno da ce se srusiti CROBEX pa taj velicanstveni dogadjaj zele docekati spremni

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


zbilja mi je teško shvatiti likove koji prodaju INU čak ispod ponude Mađara?!?!? [undecid]

osim što prodaju po nižoj cijeni, još plaćaju i proviziju brokeru [pray]



DLKV-R-A
Top ask
CIJENA KOLIČINA
758,80 125 – skriveni nalog po 125 kom.

Kako znaš? Si ga ti tamo stavio?
Ako je skriveni, može biti od 250 komada pa do 1250 komada.

BTW; stampedo u evropi i americi (se sprema) a mi zbog kretenskog računanja indexa u padu sa -2,66%…
[/quote]
Samo pratim, bio je na 760, sada se pomaknuo, prošla je samo jedna transakcija:
Transakcije
760,00 125 14:59:26

hehe, maknuli su ga [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mađari sad mogu kupiti čak i jeftinije nego su planirali. I to bez obveze za eventualnu razliku u slučaju veće ponude… Očito im ovo stanje na tržištu jako ide na ruku. No, vjerojatno oni s tim ipak nemaju ništa… [undecid]

Pa nije velika nauka izračunati dal je bolje sad prodati INU po makar 2700 nego čekati da se proces završi pa dobiti 2800.Za to vrijeme ode crobi gore ili dolje,svejedno ,i jedni i drugo je prilika ako imaš keš danas. [proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Zašto ja na ovoj Cromi ne mogu odgovoriti na privatne poruke???

who dares, wins


Pa nije velika nauka izračunati dal je bolje sad prodati INU po makar 2700 nego čekati da se proces završi pa dobiti 2800.Za to vrijeme ode crobi gore ili dolje,svejedno ,i jedni i drugo je prilika ako imaš keš danas. [proud]

naravno, ali bila je i veća cijena INE proteklih dana, a druge dionice još znatno jeftinije nego danas…



Pa nije velika nauka izračunati dal je bolje sad prodati INU po makar 2700 nego čekati da se proces završi pa dobiti 2800.Za to vrijeme ode crobi gore ili dolje,svejedno ,i jedni i drugo je prilika ako imaš keš danas. [proud]

naravno, ali bila je i veća cijena INE proteklih dana, a druge dionice još znatno jeftinije nego danas…
[/quote]

Ako ameri prihvate bušmanov prjedlog bit će još dobrih ulaza…nije kasno [rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Dakle ipak bull run.

heh valjda su me neki i poslušali… [bye]

Glasnogovornik IGH na neodređeno



Evo ja se maknuo sa kupnje, preporučio bi to …..jednostavno treba iscrpit fondove
maximalno u ova dva tjedna ……neka nestanu sa scene više jedanput, uostalom
dam se kladit da je danas došlo do novog povlačenja iz OIF-ova od strane mirovinaca
Pa neće si oni dozvolit da ne ulaze jeftinije ovo je njima skupo …..treba smanjit
ulaze od prošlogodišnjih rođačkih….

I tko će onda kupovat dionice od nas jednog dana? Baba Anka s placa?
[/quote]

Pa kupit ću ja sve odreda ako nebude nikog drugog………postaću veći i od
Todorića za siću….



Dakle ipak bull run.

heh valjda su me neki i poslušali… [bye]
[/quote]
Relativno ti je to ako ulazis long.
Ako pak si trejder ionako bi bilo fer da ne pises ovdje.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close