Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na IGH stoja lijepo stoji na prodaji na 9.000,00 kn…..
Ajd poklopite…..

Nije sve tako sivo.....

Netk se ružno ponaša prema TNPL. [embarass]


Ali , kolega, nismo pali drugi dan i ne toliko.
Uostalom zatvorili smo taj dan na istoji ili višoj cijeni nego na otvaranju.
Evo upravo se netko iskrcao na TNPL. [bye]

Vidim dosta negativnosti u tvojim postovima. Morat ces nauciti da nakon rasta od 8% indeksa mora uslijediti ‘hladjenje’ jer nema jake kupnje, a i mnogo drhvatih rucica rasprodaje sa manjim profitom ili jako ublazenim gubitkom (boje se daljenjeg pada). Npr. moj poznanik je rasprodao 40tak koamda IGH po 8100 u petak , a kupovao po 9500. Njemu je dosta svega.

Mislim kako je to to ! Dakle ovo mi moglo biti dno, jer ce sapunica oko Ine ubrzo biti razrjesena te ce se osloboditi dosta love, a takodjer smo padali od 5mjeseca – dakle 4 puna mjeseca…treba biti oprezan, ali da je vrijeme za kupovinu – IMO jeste.

Kakva gužva odjednom na prodaji HT-a??

kjelicu sapunica od ine je mozda tek na samom pocetku kak izgleda.Sto mora MOL napraviti ak uzme samo dionice od drzave a veliki inst. inv. ne daju kak se i najavljivalo od BF,OMF….Morat ce ili dati novu ponudu ili kupiti na ZSE 6-7% dionica.Jel ti znas kolko je to i sto ce biti.Trajat ce to jos [wink]
Pa ne drze veliki cijenu INE iznad ponude da bi poslije dali MOL-u po 2800kn [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A zasto Mol mora kupiti jos dionica?

jer drzati 44% je glupost kakve nema a mislim da i ak ima 44% da mora po zakonu preuzeti vecinski paket.Ko bi drzao 44% a da mu neko drugi preotme firmu za 6%

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


jer drzati 44% je glupost kakve nema a mislim da i ak ima 44% da mora po zakonu preuzeti vecinski paket.Ko bi drzao 44% a da mu neko drugi preotme firmu za 6%

mol već ima 25%
ako zamjene s vladom 44% zar zo ne daje 69%?

može netko pojasniti jednom , zašto se očekuje veliki dotok keša, ako budu zamjenjene dionice kako vlada najavljuje
ja baš nisam uvjeren u tAJ VELIKI dotok keša??
po meni , iza 3.10 treba očekivati veliko iskrcavanje s ine i PAD



jer drzati 44% je glupost kakve nema a mislim da i ak ima 44% da mora po zakonu preuzeti vecinski paket.Ko bi drzao 44% a da mu neko drugi preotme firmu za 6%

mol već ima 25%

ako zamjene s vladom 44% zar zo ne daje 69%?

može netko pojasniti jednom , zašto se očekuje veliki dotok keša, ako budu zamjenjene dionice kako vlada najavljuje
ja baš nisam uvjeren u tAJ VELIKI dotok keša??
po meni , iza 3.10 treba očekivati veliko iskrcavanje s ine i PAD

[/quote]

drzava ima 19% tak da ne znam odakle ti 44%
[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Istresa se neko na PBZ,zadnja 750 [sealed]


Istresa se neko na PBZ,zadnja 750 [sealed]

pa i nije ti neko istresanje 200k kuna to bi i Baron mogao napraviti [smiley]

istresanje je na HT-u ,ATPL,INA,malo Ingra,IGH…

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Crobex je 2,5% u MINUSU.
Tko je ono rekao da ćemo rasti danas? [bye]

Samo da sad ne bude panike, inače idemo niže.

New Report

Close