Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@kerefeka:

U tvome postu mi je sve jasno osim ovog zadnjeg gdje veliš da kad špekulanti završe s iskrcajem idemo opet dolje…

Ja mogu isto tako reći da kad špekulatni završe s iskrcajem nastavljamo s rastom prema razinama s kojih je krenio drastični pad prije koji mjesec…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=14c1446d-e919-4e83-be47-7e72d79eae06&open=sec

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b5beb39b-79a0-44fa-b250-20a811953406&open=sec


Kerefek, Baron, dok su ovakvi lijepi volumeni možete trkeljati što god hoćete.
Nećete opet uspjet kupit Tehniku ispod 3000, Tisk ispod 500, TNPL ispod 2600, ATPL ispod 1900, KODT ispod 1900, barem ne do US izbora.

Svi su mislili da ćemo rasti dalje nakon veličanstvenih 8%.
Mislim da nećemo to vidjeti. Sad jedino možemo polako rasti, makar u to ne vjerujem.

Crobex je trenutno -0,92% što je pad od 2,5% indexa na otvaranju.
Ipak je bull trap u pitanju, i to jedan od većih.

Ovo se nije desilo u travnju prilikom odbijaca.
Mislim da ako se pokaže još nepovoljna situacija za ulaganje, da bi mogli gledati dionice u drugom valu stvarno po diskontnim cijenama.

Promet će jedva danas biti 90 mln kuna, što je vidljivo da pada.
No svašta može biti do kraja.

No samo da kažem da je velik frizarej danas otvoren već 2h i da frizure izlaze ko po traci.

Opet nam banke i fondovi žele dati dionice za kikiriki [lol]
Nije li to predivno ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Spasimo male fondove [thumbsup]
Kupujmo.



Kerefek, Baron, dok su ovakvi lijepi volumeni možete trkeljati što god hoćete.
Nećete opet uspjet kupit Tehniku ispod 3000, Tisk ispod 500, TNPL ispod 2600, ATPL ispod 1900, KODT ispod 1900, barem ne do US izbora.

Svi su mislili da ćemo rasti dalje nakon veličanstvenih 8%.
Mislim da nećemo to vidjeti. Sad jedino možemo polako rasti, makar u to ne vjerujem.

Crobex je trenutno -0,92% što je pad od 2,5% indexa na otvaranju.
Ipak je bull trap u pitanju, i to jedan od većih.

Ovo se nije desilo u travnju prilikom odbijaca.
Mislim da ako se pokaže još nepovoljna situacija za ulaganje, da bi mogli gledati dionice u drugom valu stvarno po diskontnim cijenama.

Promet će jedva danas biti 90 mln kuna, što je vidljivo da pada.
No svašta može biti do kraja.

No samo da kažem da je velik frizarej danas otvoren već 2h i da frizure izlaze ko po traci.
[/quote]

Ovo nije istina, upravo se to dogodilo prilikom zadnjeg odbijanca, pali pad i onda opet rast.

ajoj kakve djece ovdje ima…

po onome što ja pratim sve su likvidnije dionice osim INA i PODR uglavnom u debelim plusevima u odnosu na prosječne cijene od petka. pale su samo s onih napuhanih cijena od zadnjih pola sata u petak. to mi baš ne izgleda kao kapitalizacija, bar ne onakva kakvoj sam se nadao. ali možda jeftinije od ovoga i neće ići…




Kerefek, Baron, dok su ovakvi lijepi volumeni možete trkeljati što god hoćete.
Nećete opet uspjet kupit Tehniku ispod 3000, Tisk ispod 500, TNPL ispod 2600, ATPL ispod 1900, KODT ispod 1900, barem ne do US izbora.

Svi su mislili da ćemo rasti dalje nakon veličanstvenih 8%.
Mislim da nećemo to vidjeti. Sad jedino možemo polako rasti, makar u to ne vjerujem.

Crobex je trenutno -0,92% što je pad od 2,5% indexa na otvaranju.
Ipak je bull trap u pitanju, i to jedan od većih.

Ovo se nije desilo u travnju prilikom odbijaca.
Mislim da ako se pokaže još nepovoljna situacija za ulaganje, da bi mogli gledati dionice u drugom valu stvarno po diskontnim cijenama.

Promet će jedva danas biti 90 mln kuna, što je vidljivo da pada.
No svašta može biti do kraja.

No samo da kažem da je velik frizarej danas otvoren već 2h i da frizure izlaze ko po traci.
[/quote]

Ovo nije istina, upravo se to dogodilo prilikom zadnjeg odbijanca, pali pad i onda opet rast.

[/quote]

Ali , kolega, nismo pali drugi dan i ne toliko.
Uostalom zatvorili smo taj dan na istoji ili višoj cijeni nego na otvaranju.

Evo upravo se netko iskrcao na TNPL. [bye]

Europa je iz minusa nakon istresanja došla na lagane pozitive… čini se da i koda nas pomalo okreće vjetar u leđa…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

kod nas je primjetna akumulacija, što god tko mislio

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ajd ne trkeljajte sve ovisi o OMF-u hoce li opet povlacit lovu iz OIF-a.Mozda se to vec sada dogadja pa OIF lagano rasprodaje dok se cijena drzi i ne nastane panika a mozda OMF ceka sto ce biti vani pa il ce pustit gore ili dolje.Nema tu malih koji mogu to poremetiti,samo treba nanjusiti sto veliki smjera i tako plesati

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Čekamo rasplet INE koji odlučuje smjer Crobexa

New Report

Close