Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na trgovanim likvidnost dobra, utovar u tijeku
imamo koliko 5 dana trgovanja s povecanom likvidnoscu, rekao bih da se to zove sigurna promjena trenda

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

vid ovog
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=14c1446d-e919-4e83-be47-7e72d79eae06

naslov kao stvoren za 24 sata

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ja ne vidim nigdje nikakvog utovara. Zbog blesavog računanja postotaka ne vidi se pravo stanje a to je da su cijene niže nego u petak na hrpi dionica. Istovaruju se špekulanti na račun onih zakašnjelih a kada to završi za dan dva idemo opet dolje.


na trgovanim likvidnost dobra, utovar u tijeku
imamo koliko 5 dana trgovanja s povecanom likvidnoscu, rekao bih da se to zove sigurna promjena trenda

khm, khm……….. zaboravio si reći da smo tjedan završili u minusu…………….i to debelom

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Cijela EU u finom zelenilu !
Samo smo mi trenutno u minusu dok nam ne puste ove jadne blokirane 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ZSE
CROBEX 3.250,23 -0,29%
CROBIS 96,25 -0,11%
Redovni promet 35.440.022,43
Instituc. promet 7.562.468,94
Ukupni promet 43.002.491,37

who dares, wins

Crobex -0,57%.
Pad indexa za 1,60%.

Mislim da je malo tko ovo očekivao.


Cijela EU u finom zelenilu !
Samo smo mi trenutno u minusu dok nam ne puste ove jadne blokirane 🙂

prvo trebaš pričekat da ovi jadnici kaj su imali sreće da dobiju đabe dionice kapitaliziraju svojih 10% dobiti jerbo ne mogu držat od straha nešto duže od 2 dana niti su ikad ikakvu valorizaciju vrijednosti neke imovine napravili!

al oni će i opet i skuplje plaćat i uzet tih 10%

stvarno jeftino

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Cijela EU u finom zelenilu !
Samo smo mi trenutno u minusu dok nam ne puste ove jadne blokirane 🙂

prvo trebaš pričekat da ovi jadnici kaj su imali sreće da dobiju đabe dionice kapitaliziraju svojih 10% dobiti jerbo ne mogu držat od straha nešto duže od 2 dana niti su ikad ikakvu valorizaciju vrijednosti neke imovine napravili!

al oni će i opet i skuplje plaćat i uzet tih 10%
[/quote]

Ako opet potone, ti jadnici će postati pobjednici. [thumbsup]
A ja ne vidim baš bajne vijesti za rast.

I da opet ponovim.
Stagnacija je na vidiku opet, moment rasta je zaustavljen nakon 1 dana ogromnog rasta.

pa ti si nama vrli analitičar [thumbsup]svaka čast

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kerefek, Baron, dok su ovakvi lijepi volumeni možete trkeljati što god hoćete.
Nećete opet uspjet kupit Tehniku ispod 3000, Tisk ispod 500, TNPL ispod 2600, ATPL ispod 1900, KODT ispod 1900, barem ne do US izbora.

New Report

Close