Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

interesantno je ovo predtrgovanje… ATPL na bidu 100 kom po 2300… mislim da ce spekulanti plakat… [bye]


Samo savjet ulagačima.
Ako se ukrcaju i rast bude velik, i onda krene kapitalizacija dobiti, neka budu spremni na veći pad, jer se kupnja nije ništa bitnije popravila, još uvijek je slaba.
I kad netko odluči lupati po bidu i kapitalizirati, velika je mogućnost povratka na staro.

Pozdrav, Barone! Oho, ista frizura?
Vrlo brzo ćete imati vremena za takve analize, uglavnom od 30 minuta do 3 sata, sasvim dovoljno za napravit strategiju!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Drustvo kakve se vijesti ovo jutro ocekuju sa Wall streeta???

Evo slovenci su jutros fino zeleni. Mozda se danas treba na njih ugledati a zanemariti Eu??


interesantno je ovo predtrgovanje… ATPL na bidu 100 kom po 2300… mislim da ce spekulanti plakat… [bye]

Taj će pobjeć u 9:59. Garant!

Mislim da će danas fondovi stajati po strani i čekati da se mali poubijaju.

Kako izgleda večina građevinara če zablokirati [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kupnja znatno ojacala.
pometali su naloge.
nista od moje prodaje.

Auuuuuuuuuuu………..

Blokade…

Pa u 10:05 se više neće imati čim trgovati….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

pa kolege..kako vaj je danas ledo toliko jeftin?

nismo počeli već je u blokadi, a na 6700 je bio strašno skup…hmmmm bolje da ga ja prodam

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Hebem im matematiku…evo ga zbog njihovih limita već 10ak dionica u blokadi

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Opet vatromet na otvaranju [thumbsup]

*** *****



Samo savjet ulagačima.
Ako se ukrcaju i rast bude velik, i onda krene kapitalizacija dobiti, neka budu spremni na veći pad, jer se kupnja nije ništa bitnije popravila, još uvijek je slaba.
I kad netko odluči lupati po bidu i kapitalizirati, velika je mogućnost povratka na staro.

! Oho, ista frizura?
Vrlo brzo ćete imati vremena za takve analize, uglavnom od 30 minuta do 3 sata, sasvim dovoljno za napravit strategiju!
[/quote]

Jesam ti rekao. NE idemo mi nigdje gore.
Kupnja je slaba. Iskrcavanje kreće.
Nema nove frizure.

New Report

Close