Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Reci koliko te plaćaju, jel po satu ili po postu, bit će da je po sati, dugo si većna forumu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sinoć sam u 23.25 na strani 6468 ove teme poželio slijedeće :


Gledam te Amere i kako ti plusevi od 3 do 13 super izgledaju, i kako svi skupa vode računa
da zadrže svoje udjelničare i ne naprave svakodnevnu i dosadnu silaznu putanju u krah.
Ja zelenila od dana kada dobio brokerski ugovor još ne vidjeh !?
Svaki dan mi je crven i to debelo uz iznimku 2 mršavo zelena dana (ono… u zadnjih 5 min).
Sad sam naučio kako je to uzastopno biti u crvenom i nadam se da ćete sutra svi zasvirati
iz vaših strojnica barem iza 11 h i uljepšati mi dan i vikend da vidim kako je to kad uz Crobi piše +5

Nadam se da se svi sličnom nadamo …

I gle čuda danas, Crobi u dnevnom rekordu +7,91 kakav nije viđen u 5 godina !!!

Zahvaljujem svim malim ulagačima i prijateljima koji su jutros nakon što su čuli vijesti,
odlučili što treba činiti i time mi uljepšali dan i vikend 🙂 🙂 🙂
[thumbsup]

Sada odoh otvoriti neku dobru bocu za proslaviti dan,
a u ponedjeljak …

IDEMO GORE [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

tipova na forumu a pogledajte nam novinare,
pratim business i kad vele smak svjeta, nema nam spasa, duga mracna noc kupujem,
kad vele dalekovod, igh će rast zbog novih ugovora, prodajem

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

+7,91%

"Sehen sie diesen index?
Das ist Crobex
"

Pa čovjek ne može na jedan dan otići negdje da ne napravite nekakvo sr…e.
[tongue]
Ali drago mi je zbog ovog napaćenog naroda a i monotono je stalno gledati u crveno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Daj prestani sr….


Jako ste naivni vi koji mislite da ćemo u ponedjeljak dole [bye]

Prevelik je danas bio promet na pozitivnom Crobex-u da bi odmah u ponedjeljak išli dolje. Ponedjeljak je također još uvijek zelen bez obzira na kretanja na svjetskom tržištu. Na mnogim dionicama još nije probijen SMA 20 (tek neke dionice probile), kamoli SMA 10. Gornji Bollinger još je dosta daleko. Još nemamo ni MACD kupovni signal, koji naravno uvijek kasni, ali ako se pojavi u ponedjeljak definitivno idemo i nakon ponedjeljka gore.

Pošto je mnogo dionica danas otišlo preko 20% kako će ZSE u ponedjeljak otvoriti , jer ako će koristiti izračun srednje cijene onda će te dionice otvoriti blokirane!?
Zne li tko što pravilnik kaže o ovakvom slučaju?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

[b,
lud[/b]lum]
Daj prestani sr….

Tko je lud ne budi mu drug [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Pošto je mnogo dionica danas otišlo preko 20% kako će ZSE u ponedjeljak otvoriti , jer ako će koristiti izračun srednje cijene onda će te dionice otvoriti blokirane!?
Zne li tko što pravilnik kaže o ovakvom slučaju?

Dnevni limiti trgovanja za 22.09.2008.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10950

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


tipova na forumu a pogledajte nam novinare,
pratim business i kad vele smak svjeta, nema nam spasa, duga mracna noc kupujem,
kad vele dalekovod, igh će rast zbog novih ugovora, prodajem


Živa istina

Kolege drage, tko god mi daje te silne komade, nek ne brine ja mu vratim stotkom !
Osobno više čitam loše ocjenjene postove da ne nasjednem, a moje sam ionako napisao 🙂

Dakle, ako ste ljuti i imate previše cash-a, a čaša vam je poluprazna ili prazna savjetujem vam
da odete spat, a u ponedjeljak kupite u butigi sve što poželite.

Moja je čaša puna do vrha !

i još nešto, vrlo svježe:
DOW JONES INDUS. AVG 11,380.38 360.69 3.27% 15:51
S&P 500 INDEX 1,249.98 43.47 3.60% 15:51

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Evo u 22:13, da ostane zabilježeno

US
Dow 11,389.99 +370.30 +3.36%
Nasdaq 2,273.90 +74.80 +3.40%
S&P 500 1,254.78 +48.27 +4.00%

http://finance.yahoo.com/

New Report

Close