Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je vjerovat abacus gledalici, danas institucionalni promet = 0? hm..


ja samo vidim da su bidovi daleko ispod ovog zelenila na vecini dionica.. daleko u crvenom podrucju tojest..

ja vidim drugacije.
mozda je tvoj problem sto imas samo jedno oko? [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

nagradno pitanje: kako preskociti nalog 154 na ingri


Šleper dionica stigao na INGRU na prodaju. [bye]

To je možda odličan znak za tu dionicu, znači da ih muči prosjek i da se tu bore da male na taj način istresu van , baš kao i na HT-u, al ako sad kupiš kad se istresaju i ne prodaš, mogla bi to za koji mjesec biti dobitna kombinacija. Druga stvar je na nekim drugim dionicama koje istresaju ne zbog prosjeka vec da ih se riješe ili naberu municije ?

Koliko čitam INGR je bila perjanica u rastu Crobija prošlih godina ?
[shocked]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



ja samo vidim da su bidovi daleko ispod ovog zelenila na vecini dionica.. daleko u crvenom podrucju tojest..

ja vidim drugacije.
mozda je tvoj problem sto imas samo jedno oko? [tongue]
[/quote]
tvoje javljanje samo potvrdjuje moja razmisljanja.. mislim da je vrijeme (tebi) za novi nick..

voit Ime munaa, Alien

Ima li još koji šleper dionica na rasprodaju ?

^FCHI CAC 40 4,248.11 7:51AM ET Up 290.25 (7.33%) Chart, More
^GDAXI DAX 6,150.04 7:51AM ET Up 286.62 (4.89%) Chart, More [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Cijeli svijet je uvidio da moćni igraju prljavo, i po mom mišljenju kasno, donio mjere protiv rušenja tržišta.

Bilo bi dobro kad bi i naša Hanfa nešto korisno prepisala i zabranila trejdanje fondovima.

Ameri luduju u premarketu nakon te vijesti.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj




ja samo vidim da su bidovi daleko ispod ovog zelenila na vecini dionica.. daleko u crvenom podrucju tojest..

ja vidim drugacije.
mozda je tvoj problem sto imas samo jedno oko? [tongue]
[/quote]
tvoje javljanje samo potvrdjuje moja razmisljanja.. mislim da je vrijeme (tebi) za novi nick..
[/quote]

ne bavim se ja kolega tim mijenjanjem nickova, navlacenja prema gore, prema dolje i ostalih zakulsinih igri.
ali vidim da vas erotski uzbudjuju tajna drustva, masoni, dupli nickovi i te stvari.
NHF i razmisljajte i dalje [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Koje iskrcavanje na INGR-i.
Čeka se da se kupnja nataloži i onda iskrcaj.

Ovo mi je super, oni koji su mislili da će iza podne biti jeftinije sad skidaju s aska da im ne pobjegne! Pa stani imalo, Stanimalo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

A evo i popodnevnih blokada, falim te bože.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Pocelo se skidati sa aska sve. Ingra krenula kao da ne postoji sutra! [thumbsup]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Izgleda da je pljačka završila, moram priznati da sam i ja neke opljačkao pogotove one koji su mi prodavali ATPL po 2860 i LKPC po 2305 ali šta se može ovce služe da ih se šiša. [lol] [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close