Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATPL iz blokade na +6,44%
Rikverc

ERNT skriveni na prodaji.

baš pratim ERNT i nisam primjetio te skrivene …


Ako onakav pad bio uzrokovan izlaskom OMF iz OIF, onda je ovo vec viđen scenario.

OMF otkupe dio dionica od OIF na nižim razinama, prodaju dio HT-a zbog limita.

Na pitanje ko kupuje INU, pa zar nije logično da MOL kupuje INU na 2800, ionako mora toliko platiti dionice, a ako bude kontraponude isplati mu se u svakom slučaju.

MOL nesmije kupovati INU, a u to da li netko kupuje a njega necu ulaziti, iako, jako moguce…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nitko ne kupuje, SVE STOJI !!!
I na kraju će dionice odletiti samo 5% gore.
A Crobex je na 4,5%. Malo čudno.

Molim nekog računatelja grobeksa da na brzinu kaže koliko ovolke blokade utječu na to da su neke likvidne dionice kojima se trguje dosta pale u zadnjih sat-dva, a krobeks je zacementiran na +4,5

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Ne znam, ja nisam jučer kupovao zato što sam očekivao dobijanac, nego zato jer su mi dionice koje želim kupiti bile jeftine.

Ako mi je KODT bio OK na 3000, onda mi je bio jeftin na 1800.

Kad bi bilo drukčije, da mi se dionica čini jeftina na 3000, a skupa na 1800, razmislio bi da se ostavim burze

[bye]



Pa ne može me nitko uvjeriti kako vrijednosti dionica mogu u roku tri dana promjeniti vrijednost za 20%…

To te nitko ni ne uvjerava. Promijenila se CIJENA dionica, a ne njihova VRIJEDNOST.
[/quote]

Apsolutno si u pravu…. Moja greška, jer sam pisao u brzini i u afektu…. naravno vrijednost je jedno, a cijena nešto sasvim drugo…. Moja isprika…. [thumbsup]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Sad da vidimo da li Dinkec ima municije da popravi prosjek:

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama INGR-R-A, JNAF-R-A, TISK-R-A nastaviti u 12:00

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

INGR-a se otvorila, aj da vidimo koliko će roknut.
Došla obrana na INGR-i od 5000 kom, na kupnji pa se maknula u sekundi.
Hehehe

Vjeko je imao dobar običaj da ukine moderiranje kad je hrkljuš na tržištu, ovolko čekanje na odmoderiranje nema smisla

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Sad kada se skinu sa svih blokade bude ponovni odbijanac ali na dolje kak mi se čini.
Svi se ispucali na ovakvom rastu!

Sad znate da je mrtvi sat i pol, stričeki papaju a onda nastavak.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Rast uz relativno mali promet.
Što ono kaže Andre Kostolany za takvu situaciju?
[wink]

Tebi je promet od 50M kuna u 2h malen ??

New Report

Close