Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje kolege je bilo da li je ovo bull trap, osobno sam mišljenja da DA!
I meni se čini da je namještaljka jer su blokade izazvane s relativno malo novaca i sustavno na većini dionica. Jedan milijun kuna (ili manje) do blokade nije problem za mnoge bolje stojeće fizičke osobe, a kamo li za fondove.

[/quote]

…ma to je Udruga malih dioničara. Kad naši neće kao Rusi zatvoriti burzu, stjeramo sve u blokadu, i evo ti prestanka trgovanja. [lol]

Na kraju bitke se mrtvi broje, evo, da ne ispadne negativno drukerski.

Mene muči što nećemo unovčiti današnje grabljenje amera u plus popodne, jer će se do ponedeljka pola toga zaboraviti a ako su nas već prilično ameri pokopali, bio bi red da dio toga i vrate.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Nastavak trgovanja samo za one dionice na koje nemaju pik, očito nekim igračima ovo nije bilo uplanu, nikada mi nećemo u EU [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ako onakav pad bio uzrokovan izlaskom OMF iz OIF, onda je ovo vec viđen scenario.

OMF otkupe dio dionica od OIF na nižim razinama, prodaju dio HT-a zbog limita.

Na pitanje ko kupuje INU, pa zar nije logično da MOL kupuje INU na 2800, ionako mora toliko platiti dionice, a ako bude kontraponude isplati mu se u svakom slučaju.

Osobno, volio bih da tržište raste, odnosno da je u porastu, od ozbiljnijeg pada jednostavno nitko ne bi imao koristi, ali zanemariti činjenicu da je svjetska kriza najveća od 1930 i Potpunog loma burze ne ostavlja nimalo dobar dojam, a i dalje je na snazi,s toga je potreban krajnji oprez.
[undecid]


Mene muči što nećemo unovčiti današnje grabljenje amera u plus popodne, jer će se do ponedeljka pola toga zaboraviti a ako su nas već prilično ameri pokopali, bio bi red da dio toga i vrate.

pa oni otvaraju u 15 i 30, pola sata je sasvim dovoljno a ako zatvore u zeleno………ponedjeljak bi kod nas mogao isto biti zanimljiv

bit će bolje................

Empire strikes back, upravo na KOEI netko sasuo 500 komada po bidu. Nije puno, ali dovoljno za zadržavanje likvidnosti kekog od naših fondova, IMHO.

Dodatak, još pratim jedan plutajući nalog od 100 komada, koji se lipari sa svima ostalima, i to brz kao metak. Neki brokerčić se zaigrao.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Rast uz relativno mali promet.
Što ono kaže Andre Kostolany za takvu situaciju?
[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Dugo se ovakvo otvaranje nije gledalo. Cak nisam sigao ni nalog postavit! Welcome back +

kolega pa zaboravili ste jucerasnje otvaranje samo sa negativnim predznakom

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Po meni i nije toliko mali promet u nepuna 2 sata kad se uzme u obzir da je 18 dionica bilo u blokadi ili je još uvijek


Rast uz relativno mali promet.
Što ono kaže Andre Kostolany za takvu situaciju?
[wink]

Pa mislim da 45 milja nije baš mali promet u 5do12.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close