Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam, ali nešto mi smrdi na diskont iza 12h.


Evo, izgleda da se lagano ispucala municija, I ŠTO SADA !? [embarass]

Čeka se skidanje blokada sa likvidnih papira.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ajd pričekajte da zavrtim kuglu i bacim grah pa vam javim kamo smjera zse – tzv. "burza"

hehehe

Postanite Eu-robovi

Predah…
Odoh na kavu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Vani ga se grabi.

FTSE nevjerojatnih +7,23%

S&P Futures +3,12% nakon jučerašnjeg rasta preko 4%.



Gdje je baron, pod kojim nickom sad piše?

Pod nickom "stanimalo", ko da je znao da će mu pobjeći… [lol]
[/quote]

Prodao danas, kupio jučer. Skromnom dosta.
Iza 12h, ponovo u kupovinu.

ATPL upravo kreće iz blokade u diskont.

ATPL odblokirana.

Zanimljivo je kako danas ZSE dugo brani blokade od municije, za razliku od jučer kada je vrlo brzo odblokirala tešeke minuseve 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Da nebi ispalo kako meni nije drago što je Burza u zelenom, ali pitam se samo čemu služi Hanfa i kako se ona brine i prati legalnost poslovanja na Burzi????

Pa ne može me nitko uvjeriti kako vrijednosti dionica mogu u roku tri dana promjeniti vrijednost za 20%… Ta igra i međusobni dogovori između fondova su postali toliko prozirni i jadni da više ne mogu lagati niti kikiće u Ledo-Medo jaslicama, a ne tamo neke tobože financijske stručnjake??? Mislim da bi bio red kako smo jučer gledali privođenje sveučilišnih profesora, da dans Dnevnik otvorima sa privođenjem direktora investicijskih fondova…..

Dokaz : Business.hr : "Mirovinski fondovi su početkom ovog tjedna iz OIF povukli oko 150 milijona kn"

TO SE ZOVE KRIMINAL

NEMA PREDAJE


Što je medo od mene napravio karakter. Para brdo, stoje. A ja treniram strogoću. Nema ići malo u

kupovinicu. A u svim izlozima piše POPUST !!! A još k tome sam i žensko. Jel me netko ovdje kuži

kak je meni teško ovo gledat.


Tješi se nisi jedina.
PS Evo čak i Forum u blokadi.

Krenuli su fondovi u napad – 283 kom na dalekovodu prvi nalog na asku
atpl 250 komada na 2070. Opet smrdi.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

@mamus

Kad drukaš dolje sjeti se kako je tebi bilo dok je padalo a bio si u dionicama.

New Report

Close