Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje je baron, pod kojim nickom sad piše?

Konzum na +10%. Da li se u međuvremenu iskrcao?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


molim iskusne dali je to bultrap?

50% da 50% ne
Da li ste kolega zadovoljni odgovorom? [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Da nebi ispalo kako meni nije drago što je Burza u zelenom, ali pitam se samo čemu služi Hanfa i kako se ona brine i prati legalnost poslovanja na Burzi????

Pa ne može me nitko uvjeriti kako vrijednosti dionica mogu u roku tri dana promjeniti vrijednost za 20%… Ta igra i međusobni dogovori između fondova su postali toliko prozirni i jadni da više ne mogu lagati niti kikiće u Ledo-Medo jaslicama, a ne tamo neke tobože financijske stručnjake??? Mislim da bi bio red kako smo jučer gledali privođenje sveučilišnih profesora, da dans Dnevnik otvorima sa privođenjem direktora investicijskih fondova…..

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


molim iskusne dali je to bultrap?

Buš videl iza 12h.
Po meni povratak je neizbježan.

Evo, izgleda da se lagano ispucala municija, I ŠTO SADA !? [embarass]


molim iskusne dali je to bultrap?

Ma naravno, to je samo jedan ciklus u Daily Trading procesu…. Cilj tradera je navući ovce da danas pokupuju 10% skuplje ono što su jučer u panici prodali 10% jeftinije… Ono što će opet slijedeći tjedan u valu panike prodati jeftino…. Pitam se samo ima li granice ljudskoj gluposti????

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


@ Castro

HT i INA su "cash" dionice. Kako najlaške doći do keša za kupovinu "brzorastućih" dionica. Naravno prodati HT i INA.
Ovaj rast od skoro 5% je značajan, po mom mišljenju.

Normalno, ali sam opet ocekivao stabilizaciju na 2-3kn vise. Kolega, nisi jedini koji bi bio zadovoljan da dan zavrsi vec sada.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


molim iskusne dali je to bultrap?

Pitanje je na pravo ali je postavljeno na krivom mjestu. Dobiti ćeš sljedeće odgovore :

– ovo je bulltrap ( u kešu sam , ne odgovara mi rast )

– ovo nije bulltrap ( u dionicama sam , samo neka raste )

Pad je bio veliki i potpuno je normalno da na prvu dobru vijest ( ili bolje rečeno stvarno dobru vijest ) tržište reagira ovako. Jedan je razlog što su se ispucali prodavatelji, drugi su oni koji su čekali da konačno počne rasti pa da ulete, treći su …itd.
Sada je samo pitanje kolika je kritična masa koja će potegnuti , ili prema gore ili prema dole.

Ako gledamo da su mirovinci naguzili ostale fondove, možda im paše da se trend okrene ? Tko to zna !

IMHO , bez ljutnje onih koji ne misle ovako !

sad bi trebalo zatvorit burzu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Iskustvo tu ne igra nikakvu ulogu. Jedino dobar link prema glavešinama MF-ova, m… im spalim

Hell is Empty and all the Devils are Here

Gledam nešto i ne vjerujem, je li moguće da je sada naj veći OIF Prospectus Global sa 4,5 milijardi kn???

A da to nije neka greška ili sam ja nešto prespavao?!

who dares, wins

Trebalo bi zatvoriti one idiotske novine kao što su Business jer nas bombardiraju sa naslovima tipa :

ZSE : Eksplozija, ili jučer Ht u rupi , Crobex u bunaru ili moj favorit Lansirana dionica XY sa rastom od 0,5 % .

Kao da su novine u vrtiću.

New Report

Close