Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa se zapravo novo ne događa, rastemo da bi nas uskoro MF-ovi opalili po glavi. Što ćeš kad organizirani kriminal upravlja našim novcem

Hell is Empty and all the Devils are Here




Ma ovo je pre smiješno…..
Jel moguće da su fundamenti svih tako dobri da rastu sve…
Predlažem oprez, ali , tko sam ja…

Ne lupetaj gluposti , kao da je bilo normalno da tri dana onako pada sve zajedno, burza se sastoji od dviju stvari : pohlepa i strah. Tko to nije naučio neka se ostavi burze i neka oroči novac na banku.
[/quote]
Vrijeme će pokazati…
Ne biti nervozan…ako si toliko siguran u to što pričaš! [cool]
[/quote]

Šta ti pričaš , tko je nervozan ?

Samo želim istaknuti da niti je onaj pad bio normalan niti će ovaj rast biti , ako bude trajao kao pad , recimo tri dana sa ukupnim rastom od cca 12 % Crobex-a !

ERNT se bori sa vjetrenjačama.

Oh … kako se sve lijepo zeleni, pravo proljeće isti osjećaji. Ima nade, ima života sa -30 na -26.
Strpljen spašen!

Usred ovog vala optimizma cudi me relativno mali rast HT-a i veliki broj naloga na prodaji istog. Ocekivao sam stabilizaciju i natezanje na oko 265-266kn, a ne tu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Što je medo od mene napravio karakter. Para brdo, stoje. A ja treniram strogoću. Nema ići malo u

kupovinicu. A u svim izlozima piše POPUST !!! A još k tome sam i žensko. Jel me netko ovdje kuži

kak je meni teško ovo gledat.

sanja

Ako pad nije bio normalan (a nije, tamo negdje od razine crobija cca 4300), onda je rast normalan. Ali što to uopće znači?

Hell is Empty and all the Devils are Here

@ Castro

HT i INA su "cash" dionice. Kako najlaške doći do keša za kupovinu "brzorastućih" dionica. Naravno prodati HT i INA.
Ovaj rast od skoro 5% je značajan, po mom mišljenju.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ako danas Ameri potvrde rast , e to je već nova prica [cool]

molim iskusne dali je to bultrap?

Kune nisu problem, kuna nema

Ja bi bio prezadovoljan da se ovog trena zatvori trgovanje i nastavi sutra.
A kad bacimo oko na trenutne tržne cijene dionica kojima sam "zadovoljan":
HT ~262
JDOS ~2900
DLKV ~720
KOEI ~550
IGH ~8200
ERNT ~1900
ADRS ~330
ATPL ~2080
….

Strašno, stravično nisko.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

I sve to jer su Ameri objavili da imaju plan da saniraju propast financijskog sektora, koji je još uvijek na nivou ideje, čak i kada se donese pitanje je da li će funkcionirati kako treba!? [lol]

Ipak, mislim da je ovo kratkotrajni uzlet, pa ponovo po starom, klasični bull trap. [bye]

New Report

Close