Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo pa sve blokirano

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


koje je ovo sranje …

Ma ne….
To je normalno…. [bye]

Nije sve tako sivo.....

Bojim se da da će ovo biti takva bull trapčina kakve nije bilo.
Crobex je sada kao da baciš gumenu lopticu sa prvog kata pa se ona odbije ali opet pada….. [smiley]


Još malo pa sve blokirano

jel skrguces?
[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Ma ovo je pre smiješno…..
Jel moguće da su fundamenti svih tako dobri da rastu sve…
Predlažem oprez, ali , tko sam ja…

Ne lupetaj gluposti , kao da je bilo normalno da tri dana onako pada sve zajedno, burza se sastoji od dviju stvari : pohlepa i strah. Tko to nije naučio neka se ostavi burze i neka oroči novac na banku.


Još malo pa sve blokirano

Pametni znaju čemu služi kratkotrajni bull run. [thumbsup]
Iza 12h, jeftina kupnja. [thumbsup]

Blokada do blokade, a pogledom na ovaj tjedan i dalje je debeli minus na dionicama. Sve je to samo privid da se kao oraspolozimo.

Jedan korak naprijed, tri ili čak četiri unatrag i tako vec godinu dana [yawn]

Cuore Sportivo



Ma ovo je pre smiješno…..
Jel moguće da su fundamenti svih tako dobri da rastu sve…
Predlažem oprez, ali , tko sam ja…

Ne lupetaj gluposti , kao da je bilo normalno da tri dana onako pada sve zajedno, burza se sastoji od dviju stvari : pohlepa i strah. Tko to nije naučio neka se ostavi burze i neka oroči novac na banku.
[/quote]
Vrijeme će pokazati…
Ne biti nervozan…ako si toliko siguran u to što pričaš! [cool]

Nije sve tako sivo.....

SZ,

Blokada do blokade, a pogledom na ovaj tjedan i dalje je debeli minus na dionicama. Sve je to samo privid da se kao oraspolozimo.

Jedan korak naprijed, tri ili čak četiri unatrag i tako vec godinu dana [yawn]


[thumbsup]

Nije sve tako sivo.....

SZ,

Blokada do blokade, a pogledom na ovaj tjedan i dalje je debeli minus na dionicama. Sve je to samo privid da se kao oraspolozimo.

Jedan korak naprijed, tri ili čak četiri unatrag i tako vec godinu dana [yawn]
[/quot

…gola istina…nažalost
[embarass]

Koji bull trap ( daj bože da nije )! [lol]


Ne lupetaj gluposti , kao da je bilo normalno da tri dana onako pada sve zajedno, burza se sastoji od dviju stvari : pohlepa i strah. Tko to nije naučio neka se ostavi burze i neka oroči novac na banku.

Burza se sastoji od velikih i malih. A veliki su jednostavno preveliki i mogu manipulirati ovako malim trzistem kako ih volja. Za svaku dionicu koju sam kupio imam razlog. A ovo kratkorocno rusenje/dizanje me uopce ne zanima. Sto prije preplaseni odu to bolje i sto prije mali fondovi propadnu (pripoje se vecima) to bolje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close