Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Blokada viadukt

A blokada,ATPL,DDJH,INGR,JNAF,TISK,VDKT

[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Dugo se ovakvo otvaranje nije gledalo. Cak nisam sigao ni nalog postavit! Welcome back +

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Jel to nasi dezurni pesimisti kupuju danas? 🙂

...Imperare sibi maximum imperium est...

Blokada KOEI i DDJH

mi danas moramo rasti 10 % da nadoknadimo onih -4 jucer dok je europa bila oko nule [lol] pa da stignemo europu… uvijek kaskamo za europom…. [lol] [lol]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


@ Bob Rok

Pozdrav Bobe i pozdravi Sir Olivera i nek dogovori sa Superhikom da nama svima koji poželimo još ostati, udjeli štogod od ovoga iza Nove Godine (znaš, triba dicu ranit i sutra !)

I reci Bingu da spusti slušalicu, brokeri više ne rade.

[embarass]

Lijepo ! SVE SE ZELENI OD POZITIVNIH BLOKADA [lol]

Superhik …. LEGENDO !!! [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Sad se ovotjedni prodavatelji tuku po glavi, suze rone… al’ mi imamo šampione. Ma i ovo je možda bull trap, ali ipak najvažnije je da i najveće naivčine shvate da sve diktiraju moćnici i da krize nema nikakve, sve su izmislili da bi oderali, a ne ošišali ofce. [wink] I bolje je ipak da se —>!stvarno!<— ne vraćaju na Burzu.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

lol
ako ovako nastave u 11 se neće moći kupiti niti jedna dionica..uhhhh šta je dobro biti u dionicama..

samo u ponedjeljak ili utorak će biti idealan dan da se otiđe malo u cash..sasvim malo..15%

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

koje je ovo sranje …

Cookie Monster

Ma ovo je pre smiješno…..
Jel moguće da su fundamenti svih tako dobri da rastu sve…
Predlažem oprez, ali , tko sam ja…

Nije sve tako sivo.....

New Report

Close